Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] QQ nl2

• taczkadrzewa
      taczkadrzewa
      Złoto
      na forum od: 05.04.2017 Posty: 203
      Witam,
      Zawodnik unk
      Pre 3,5x(czy zawsze grać 4x niezależnie od kart jakie mamy)
      Czy takie rozegranie może być?

PokerStars - $0.02 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 129 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
      Hero (SB): 100 BB
      BB: 100 BB
      UTG: 100 BB (VPIP: 32.76, PFR: 31.03, 3Bet Preflop: 21.05, Hands: 59)
      MP: 92 BB (VPIP: 30.43, PFR: 17.39, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 24)
      CO: 100 BB (VPIP: 20.74, PFR: 10.37, 3Bet Preflop: 5.08, Hands: 137)

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Q:club: Q:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to 2.5 BB, Hero raises to 8.5 BB, fold, BTN calls 6 BB

Flop: (18 BB, 2 players) K:club: 6:spade: J:heart:
      Hero checks, BTN checks

Turn: (18 BB, 2 players) T:club:
      Hero bets 9 BB, BTN calls 9 BB

River: (36 BB, 2 players) 3:club:
      Hero bets 17.5 BB, BTN raises to 60 BB, fold
  • 2 odpowiedzi
    • st0rmSC
      st0rmSC
      Brąz
      na forum od: 08.04.2011 Posty: 103
      ja tu gram 3bet do 10bb. jesli on tu calluje to nie ma AA KK. Jego zasieg to glownie pokety jj-66 (nie wiem czy nie nawet JJ-88) AJ AQ (ale ty blokujesz duzo kombinacji) AK (niektorzy nie graja ich przez 4bet) i jakies siuted broadwaye.

Na flopie podoba mi sie check (ch/call ofc).

Na T majac drawa do str8 mozesz zagrac znow check/call. Jesli stawiasz zaklad to ja gralbym maly bet za max 1/3 puli (bo grasz dla protekcji i thin value od drawow i niskich parek ktorych nie checesz wyrzucic z rozdania). No i na slabej karcie dla Ciebie jaka jest kolejny clubs juz nie masz w zadnym wypadku value beta - powinienes zagrac check/fold.
    • qwerteek
      qwerteek
      Srebro
      na forum od: 18.01.2013 Posty: 180
      Napisane przez taczkadrzewa
      Pre 3,5x(czy zawsze grać 4x niezależnie od kart jakie mamy)
      Na tych stawkach i to jeszcze na zoomie goście nie ogarną, że uzależniasz wysokość podbić/przebić od siły kart jakie masz, więc z QQ+ i AK wolę przebić za 4x natomiast z gorszymi przebijam niżej 3x-3,5x.

Natomiast co do rozegrania:
      Flop check/call
      Turn tu podbiłbym, aby nie pozwolić mu na darmowe drawowanie do koloru, wysokość podbicia między 50% a 66%
      River no draw do koloru mu się mógł skompletować, więc gram check i jeśli zagrałby niski bet(<30%) call w celu złapania blefu.