Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

QQ na BB

• 16 odpowiedzi
    • shinthps
      shinthps
      Brąz
      na forum od: 15.08.2008 Posty: 1 175
      właśnie tak.
    • mq123
      mq123
      Złoto
      na forum od: 03.01.2011 Posty: 118
      Źle zagrane, bo przegrane.
    • szoker22
      szoker22
      Brąz
      na forum od: 26.10.2009 Posty: 1 500
      Chłopie wklejasz te badbeaty i chuj wielki z tego masz . wyobraz sobie taką akcje jaką ja mialem podczas ostatniej sesji . 27 typow left gosc do mnie podbija ja mam AA ja do niego 3 bet , on stackoff a mi wypierdala w tym momencie baterie w myszy mysle sobie przeciez to jest kurwa nieprawdobodobne , timebank wykorzystany cały, zostaje 8 sekund na call a ja nie moge niczego dosłownie niczego kurwa zrobic zaczałem zdejmowac na szybko zegarek ze sciany zeby wymienic baterie ale było kurwa dawno po ciastkach . Mimo wszystko nawet o tym nie wspomniałem w dziale o badbeatch bo wiem ze chuj z tego przyjdzie poprostu na totalnym wkurwieniu rozpierdoliłem myszke i tego samego dnia czyli o 3 w nocy zamowilem jakiegos najtanszego razera na kablu za 150 zł . btw takie 2 outery to mi spadaja codziennie i nawet mi sie tego nie chce wklejac bo tak ja powiedziałem chuj mi z tego przyjdzie pozdrawiam
    • chandlerr12
      chandlerr12
      Brąz
      na forum od: 20.06.2011 Posty: 591
      No fajnie tylko ja nic o Bad Beat nie pisałem.
      Chodzilo mi o to czy może za dużo podbiłem, za mało, a może trzeba byłoby pójść all in...gram swoje, ale czasami fajnie też jest usłyszeć zdanie osób, które coś wygrywają i mają większe doświadczenie ode mnie.
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 97
      Wyobrazilem sobie to paniczne zdejmowanie zegara ze sciany i polminutowa probe dostania sie do baterii utrudniona drzacymi lapami xDD Made my day ;)
    • BicycleRaida
      BicycleRaida
      Brąz
      na forum od: 20.07.2018 Posty: 13
      Gdyby button nie wsunął allin, co byś zrobił na flopie z Asem lub Królem?
    • szoker22
      szoker22
      Brąz
      Jescze byłem troche podpity to sobie wyobraz:D najlepsze było to ze mysz rozjebałem a turniej trwał nadal znowu musiałem szukac zastepczej myszki ,znalazłem jakiegos rozjebanego tracera za 15 zł ofc tez na baterie :f_cool: :rage: :facepalm: ogolnie piekna sesja tego wieczoru , edit : na drugi dzien jescze dziewczyne opierdoliłem ze kupiła mi jakies gowniane panasonici zamiast enegizer :D :D , takiego full tilta to dawno nie miałem
    • roljon
      roljon
      Brąz
      na forum od: 28.07.2009 Posty: 124
      Ja bym zdecydowanie wolał zagrać all-in, trudno by Ci się grało gdyby ktoś z nich tylko sprawdził pre-flop, a na flopie Kxx. Twojego 3betu i tak raczej nie sprawdzą niższe pary. Po jakiej kolwiek akcji na flopie z twoim udziałem byłbyś commited. All-in może wyrzucić z spota resztę graczy.:s_confused:
    • BicycleRaida
      BicycleRaida
      Brąz
      na forum od: 20.07.2018 Posty: 13
      Napisane przez szoker22
      Jescze byłem troche podpity to sobie wyobraz:D najlepsze było to ze mysz rozjebałem a turniej trwał nadal znowu musiałem szukac zastepczej myszki ,znalazłem jakiegos rozjebanego tracera za 15 zł ofc tez na baterie :f_cool: :rage: :facepalm: ogolnie piekna sesja tego wieczoru , edit : na drugi dzien jescze dziewczyne opierdoliłem ze kupiła mi jakies gowniane panasonici zamiast enegizer :D :D , takiego full tilta to dawno nie miałem
      Haha, w sumie to mój post pisałem do autora tematu, ale Twoja odpowiedź mnie rozwaliła na łopatki :D
    • puszek101
      puszek101
      Brąz
      na forum od: 24.12.2009 Posty: 41
      [quote]Napisane przez BicycleRaida
      Napisane przez szoker22
      Haha a myślałem że tylko ja tak mam
    • wannabananna
      wannabananna
      Srebro
      na forum od: 18.01.2018 Posty: 6
      [quote]Napisane przez puszek101
      Napisane przez BicycleRaida
      Napisane przez szoker22
      Haha a myślałem że tylko ja tak mam
      Nie, nie tylko Ty :D
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 823
      Dobry temat. :f_biggrin:
      Aby zapobiec takim niepotrzebnym emocjom proponuję do pokera używać TYLKO gryzoni na sznurku :f_thumbsup: .
    • szoker22
      szoker22
      Brąz
      teraz juz gram na sznurku i jescze internet w zapasie gdyby przypadkiem swiatłowod wyjebało , wszystko moze sie zdarzyc z moim fartem :rage:
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 823
      No tak, w takim razie z Twoim szczęściem pasuje się jeszcze zaopatrzyć w agregat prądotwórczy na wypadek zaniku napięcia w sieci elektrycznej :f_drink: .
    • kono1975
      kono1975
      Basic
      na forum od: 03.11.2012 Posty: 1
      Po prostu badbeat i tyle . Powodzenia następnym razem
    • mycka86
      mycka86
      Brąz
      na forum od: 25.05.2010 Posty: 168
      Chcąc grać w poksa musisz zaakceptować to, że czasami wszystko będziesz robił dobrze, a i tak polegniesz w rozdaniu, sesji, dniu, tygodniu, a nawet miesiącu.