Widzę, że większe paczki na dłuższy okres na obecnym forum nie mają prawa bytu, a szkoda bo kiedyś rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, ale do praw rynku trzeba się dostosować dlatego też wystawiam mniejszą i krótszą ofertę.

Oczywiście w trakcie stackingu nie gram żadnych innych turków niż te z oferty, a tym bardziej żadnych spinów które na czas stackingu blokuję.

Co konkretnie?
200 turniejów z wpisowym z przedziału 3.3$ - 11$.

Formuła?
Turbo/Hyper Turbo gdyż w tych czuję się najlepiej + standardowo dokładamy najlepsze niedzielne turki non turbo, chociaż dużo ich nie ma :)

Lista turniejów:
3.30 Zoom Turbo
3.30 Hyper Turbo
3.30 Bubble Rush
3.30 Prog KO Turbo
4.40 Bubble Rush
4.40 Prog KO Turbo
5.50 Zoom Turbo
5.50 Turbo
5.50 Hyper Turbo
5.50 Prog KO Turbo
5.50 Zoom
7.50 Hyper Turbo
7.50 Prog KO Turbo
7.50 Bubble Rush
11 Zoom
11 Hyper
11 Bubble Rush
+ Tak jak pisałem już wcześniej HOTy oraz Bounty Buildery z naszego przedziału 3.3-11$, gdyż teoretycznie tu jest najwięcej rybek.

Ile potrzeba?
800$

Termin rozegrania:
Standardowo gramy regularnie i 200 gierek zajmowało mi zawsze w okolicy miesiąca.

Podział profitu:
65 - 35 na korzyść inwestorów

Cegiełki:
100% - 800$
50 % - 400$
25 % - 200$
10 % - 80$

Moje wyniki MTT:
https://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/Cfaruu

nformacje z frontu:
Codziennie w formie stworzonego przeze mnie pliku aktualizowanego po każdej dziennej sesji

Tutaj linki do poprzedniego stackingu oraz feedbacku:
Linki każdy wie gdzie i jakie, każdy temat nadal wisi na forum w przejrzystej czytelnej formie :P

Inwestorzy:
Cfaruu - 30 % PAID

Przeczytałem i zaakceptowałem regulamin i zasady stakingu oraz regulamin PokerStrategy.com. Zapoznałem się z poradami dotyczącymi stakowania. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.