Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Weryfikacja karty wirtualnej revolut na unibet

• Pons576
      Pons576
      Brąz
      na forum od: 05.10.2012 Posty: 9
      Siemka.

Mam duży problem z weryfikacja karty wirtualnej revolut na unibet. Chcą abym zalogował się przez PC aby były widoczne moje dane oraz dane karty jednocześnie. Problem polega na tym, ze revolut jest tylko aplikacja na telefon obecnie i nie ma możliwości logowania się przez PC. Nie akceptują zrzutu ekranu z aplikacji z telefonu. Sa tam dane mojej karty wraz z imieniem i nazwiskiem, osobno moje dane profilowe, osobno wyciąg, to wszystko zostało im dostarczone i nadal nie chcą tego zaakceptować. Uważają, że inni się logowali przez PC i zweryfikowali konto i to mój problem i revolut, że nie mogę się zalogować przez PC...
  • 3 odpowiedzi
    • XabiAlonso9
      XabiAlonso9
      Diament
      na forum od: 05.08.2012 Posty: 157
      Jedyną możliwość jaką widzę, to napisanie o tym na unibet community i opisanie całej sprawy na tymże forum publicznym (https://www.unibetcommunity.com/), jeśli ktoś Ci ma załatwić przejście tej weryfikacji to raczej jedynie pracownicy odpowiedzialni za prowadzenie tamtego forum.
      Jeśli to nie pomoże to już raczej pozostanie tylko odpięcie całkowite karty revolut, podpięcie innej (o ile nie będziesz z tym też miał problemów, np: entropay czy ecopayz) i spróbowanie ponownie za jakiś czas, typu parę tygodni/miesięcy, być może trafisz wtedy na jakiegoś bardziej przyjaznego pracownika.
      Oni szukają na siłę powodów, aby utrudniać wypłatę pieniędzy, więc teraz czego byś im nie pisał na live chacie czy w mailach, to i tak będą się zasłaniali niemal zawsze 'powodami bezpieczeństwa'. Ty przynajmniej doszedłeś do etapu weryfikacji, są osoby którym dezaktywowali całkowicie możliwość wypłat na karty i proponują jedynie przelew bankowy...
    • Ssebekk
      Ssebekk
      Brąz
      na forum od: 04.05.2010 Posty: 161
      Hej. Powinno przejść z użyciem karty fizycznej Rev. Wysyłasz skan karty i jest ok.
    • Pons576
      Pons576
      Brąz
      na forum od: 05.10.2012 Posty: 9
      To nie takie proste :)

No pozwolono mi wycofać transakcji. Ani nie chcieli uwierzytelnienia innej karty. Interesowała ich tylko ta której nie chcieli zweryfikować :)

Pisałem z ang supportem i tam już uparcie nie twierdzili, że można zalogować się przez http://www. Wysłałem jeszcze raz wszystko to co wysyłałem z dopiskiem, że ang support o to prosił i proszę bardzo. Dało radę.

Dzięki tak czy siak za odp.