Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[11 $+] Turniej WCOOP - JJ vs. raise and reraise

• masterjazz87
      masterjazz87
      Brąz
      na forum od: 09.01.2011 Posty: 18
      Cześć!

Interesuje mnie co mądre głowy zrobiłyby w takiej sytuacji preflop, przy takich stawkach, pozycji i sytuacji na stole. Gracz na BB był raczej solid i nie callował, ani nie 3-betował zbyt wielu rąk. Gracz na cut-offie był trochę bardziej loose - będąc z nim sam na sam na pewno bym to callował, ale vs. trzech - moim zdaniem jest to pas... A co Wy myślicie? Z góry dzięki za konstruktywne opinie.

PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 2500/5000 Blinds 625 Ante (7 handed) - Converted at http://www.handhistoryconverter.com/

MP2 (t87,904)
      CO (t470,708)
      Button (t202,721)
      SB (t135,275)
      BB (t244,803)
      Hero (UTG) (t129,777)
      MP1 (t123,098)

Hero's M: 10.93

Preflop: Hero is UTG with J, J
      Hero raises to t15,000, 2 folds, CO raises to t35,000, 2 folds, BB raises to t117,500, 2 folds

Total pot: t91,875

Results:

BB didn't show
  • 2 odpowiedzi
    • Grekzorba
      Grekzorba
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 1 052
      Przede wszystkim na tak malym stacku powinienes zmiejszyc sizing otwarcia do 2-2.2BB, jesli dostajesz 3b od big stacka na co, ktory gra dosc light to teog nie callujesz pf gdyz bedzie bardzo ciezko grac te reke OOP jako 3b caller tylko wjezdzasz pf for value. Jesli myslisz,ze BB jest tight i gra tak tylko jj i aqs plus to jj jest raczej foldem , stackujesz qq+ i ako+, jesli jest bardzo tight to qq i aks +
    • masterjazz87
      masterjazz87
      Brąz
      na forum od: 09.01.2011 Posty: 18
      A to nie działa tak, że gdybym min-raise'nął z UTG, to dostaję na twarz raise i ze 3 calle po drodze? :-) Wydawało mi się, że takie miniaturowe raise'y chętniej tam scallują, stąd trochę wyższy sizing. Naturalnie, gdybym został sam z gościem z CO, to instant shove, ale właśnie ten big blind mnie rozczarował...
      OK, dzięki za odpowiedź!