Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pokerstars

• 11 odpowiedzi
    • Oktawianek
      Oktawianek
      Basic
      na forum od: 30.10.2015 Posty: 16
      Turnieje do 11$ to miliony rybek.
      Bigi, hoty i inne masowe micro turnieje to 90% graczy na których się zarabia.
    • orb1teq
      orb1teq
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 290
      Nie wiem jak to kolega widzi i czym podparta teza, lecz turnieje micro/low mają bardzo duże fieldy dzięki którym wariancja jest ogromna.

Po drugie soft i jego uzytkownicy nie zrobia z Ciebie pro playera jesli sam kulejesz to i na innych softach bedziesz kulał
    • 1Eclipse1
      1Eclipse1
      Złoto
      na forum od: 24.07.2016 Posty: 44
      Napisane przez orb1teq
      Nie wiem jak to kolega widzi i czym podparta teza, lecz turnieje micro/low mają bardzo duże fieldy dzięki którym wariancja jest ogromna.

Po drugie soft i jego uzytkownicy nie zrobia z Ciebie pro playera jesli sam kulejesz to i na innych softach bedziesz kulał
      No nie wiem ,ja tam na starsach mam prawie 20bb/100 na plo10 ,mtt i sng wszystko na plus,a na innych softach potrafię mieć nawet ujemny winrate mimo że jest proporcjonalnie o wiele więcej fishów. Dlatego dla Pafnetera poradziłbym żeby wypróbował parę softów i zobaczył który mu leży.Jeśli chodzi o ilość fishy to na Naturalu8 jest chyba najwięcej tyle że tam hud nie działa:f_drink: :f_drink:
    • pokker50
      pokker50
      Brąz
      na forum od: 08.05.2011 Posty: 15
      Może ja się podepnę z pytaniem: na jakich softach poza starsami i party, może bez vpn itp normalnie się zarejestrować z Polski, wpłacić i wypłacić ? (oczywiście przez skrilla itp)
    • pioter93
      pioter93
      Złoto
      na forum od: 26.11.2011 Posty: 340
      Napisane przez 1Eclipse1
      Napisane przez orb1teq

No nie wiem ,ja tam na starsach mam prawie 20bb/100 na plo10 ,mtt i sng wszystko na plus,a na innych softach potrafię mieć nawet ujemny winrate mimo że jest proporcjonalnie o wiele więcej fishów. Dlatego dla Pafnetera poradziłbym żeby wypróbował parę softów i zobaczył który mu leży.Jeśli chodzi o ilość fishy to na Naturalu8 jest chyba najwięcej tyle że tam hud nie działa:f_drink: :f_drink:
      Na jakiej próbce to 20bb/100? :O
    • supremin1
      supremin1
      Złoto
      na forum od: 18.05.2016 Posty: 188
      200 rak pewnie to ja i nawet wiecej robie
    • 1Eclipse1
      1Eclipse1
      Złoto
      Napisane przez supremin1
      200 rak pewnie to ja i nawet wiecej robie

No to jak ci majtki nie falują to możemy się założyć o 1k$ kto lepszy winrate wykręci np w ciągu 100k rąk ?
    • supremin1
      supremin1
      Złoto
      na forum od: 18.05.2016 Posty: 188
      Jakie stawki grasz?
    • 1Eclipse1
      1Eclipse1
      Złoto
      Napisane przez supremin1
      Jakie stawki grasz?
      no chyba pisze że plo 10
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 380
      ostatnio koles narzekal ze rake na mikro to zart na plo na ps bez rb, gosc na nl10 ( gra bankroll czelendza ) w 6k hands byl 10 $ do przodu a z rejkiem jaki zaplacil 110$ , mowilze budowa rolla na mikro nie poleca przez rake na plo. nie wiem jak na innych sajtach z rb ale bez kitu wygladalo to sick 10 bi rejku w 6k rozdan ...
    • 1Eclipse1
      1Eclipse1
      Złoto
      Napisane przez DzikiHenry
      ostatnio koles narzekal ze rake na mikro to zart na plo na ps bez rb, gosc na nl10 ( gra bankroll czelendza ) w 6k hands byl 10 $ do przodu a z rejkiem jaki zaplacil 110$ , mowilze budowa rolla na mikro nie poleca przez rake na plo. nie wiem jak na innych sajtach z rb ale bez kitu wygladalo to sick 10 bi rejku w 6k rozdan ...

Jeśli chodzi Ci o Andreasa F to oglądałem ostatnio go na stremie i jego strategia na te stawki nie jest optymalna .Wiem bo sam nią grałem .Poza tym on jest tam najzwyczajniej w świecie exploitowany przez agresywnych fishy,którzy zobaczą check i od razu pot size bet.A on grzecznie folduje.