Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

poker w polsce - wpłaty, wypłaty, legalność.

• hellbike
      hellbike
      Brąz
      na forum od: 28.05.2012 Posty: 28
      Hej. Chciałbym wrócić do gry w pokera po kilkuletniej przerwie. Może mnie ktoś wprowadzić w obecna sytuację prawną, oraz to, jak sobie z nią radzić? Jak dokonywac wpłat i wypłat, żeby nie było problemów? Czy zakładając konto na danym poker roomie, mogę spokojnie zaznaczyć, że jestem z polski?
  • 4 odpowiedzi
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 846
      Zmiany:
      Przestała świadczyć usługi dla Polaków sieć iPoker, 888, niektóre roomy z MPN. Reszta działa. Doszła sieć GG Network.
      Czyli jest w czym wybierać: PokerStars (.eu i .es), Party, MPN, WPN, Chico, GG Network.

Banki nie chcą obsługiwać poker roomów.
      Mała strata - jest kilka portfeli: Skrill, EcoPayz, Revolut - różne roomy, różne obsługują.

Zakładając konto musisz podać adres, więc także kraj zamieszkania. Ale nie sądzę, żeby to wiązało się z jakimś ryzykiem.

Teoretycznie operatorzy internetowi blokują strony roomów, ale na poziomie DNS, więc wystarczy zmienić DNS na np. googlowskie.

Reasumując: w praktyce nie zmieniło się zbyt wiele. Można grać i cieszyć się życiem.
      Jeżeli spotkają Cię jakieś nieprzyjemności z powodu grania w pokera on-line - będziesz pierwszy. :)
    • Leonklon74
      Leonklon74
      Basic
      na forum od: 03.09.2018 Posty: 2
      Witam
      Bardzo proszę o pomoc w kwestii wypłaty środków z partypoker próbowałem przez ecopayz ale wyświetla komunikat,że musze depozyt jakiś złożyć(nie wiem o co cho...).Nigdy tego nie robiłem,proszę o łopatologiczne wytłumaczenie.
      Chciałbym także zapytać czy środki z ecopayz mogę póżniej przelać siano na konto z innymi danymi niż na ecopayz(np.konto brata lub mamy).
      Trochę wygrałem i teraz mam kłopot :_)
      Z góry dziękuję za pomoc
    • WydepilowanaOla
      WydepilowanaOla
      Brąz
      na forum od: 19.08.2014 Posty: 190
      Żeby wypłacić na ecopayz lub entropay musisz najpierw dokonać depozytu tą metodą, wpłać z danego portfela $10 i odblokujesz sobie wypłaty tą metodą.

Nie wiem jak z wypłatą na inny niż własny numer bankowy, zazwyczaj jest z tym ciężko jednak większych kwot i tak lepiej nie wypłacać bezpośrednio na konto. Możesz płacić wirtualną kartą ecopayza gdziekolwiek w necie lub zamówić sobie fizyczną i po prostu wyjąć kasę z bankomatu.
    • chrischrischris
      chrischrischris
      Brąz
      na forum od: 07.09.2007 Posty: 164
      Napisane przez Elzo2012
      Zmiany:
      Przestała świadczyć usługi dla Polaków sieć iPoker, 888, niektóre roomy z MPN. Reszta działa. Doszła sieć GG Network.
      Czyli jest w czym wybierać: PokerStars (.eu i .es), Party, MPN, WPN, Chico, GG Network.

Banki nie chcą obsługiwać poker roomów.
      Mała strata - jest kilka portfeli: Skrill, EcoPayz, Revolut - różne roomy, różne obsługują.

Zakładając konto musisz podać adres, więc także kraj zamieszkania. Ale nie sądzę, żeby to wiązało się z jakimś ryzykiem.

Teoretycznie operatorzy internetowi blokują strony roomów, ale na poziomie DNS, więc wystarczy zmienić DNS na np. googlowskie.

Reasumując: w praktyce nie zmieniło się zbyt wiele. Można grać i cieszyć się życiem.
      Jeżeli spotkają Cię jakieś nieprzyjemności z powodu grania w pokera on-line - będziesz pierwszy. :)
      A można grać na winamax ?