Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

ZooM 100K hands w miesiac na PS.

• DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 380
      Heja!
      Zainspirowany czelendzem tastyfish'a i tym filmikiem:

Postanowilem sie troche pomeczyc i wytrzymac na nl2 100K hands.
      Nie wiem jak to wyjdzie, po drodze moga by rozne przeszkody bo czekam na zabieg i po nim moge nie byc w stanie grac tyle ile bym chcial wiec moze wstrzymam czelendz na jakis czas, zobaczymy. Narazie lecimy weee!
      koniec czelendzu : 10.10.2018
  • 91 odpowiedzi
    • tastyfish
      tastyfish
      Basic
      na forum od: 03.03.2016 Posty: 238
      Powodzenia. NL2 to droga krzyżowa. Mimo że jestem posiadaczem IQ 130 (sto trzydzieści), kiepsko mi idzie przez nieustanny tilt.
    • Conradl
      Conradl
      Brąz
      na forum od: 31.03.2010 Posty: 61
      POWO !!
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Napisane przez tastyfish
      Powodzenia. NL2 to droga krzyżowa. Mimo że jestem posiadaczem IQ 130 (sto trzydzieści), kiepsko mi idzie przez nieustanny tilt.
      Dzieki , u mnie naszczescie heater(chyba). A jaki lajcik , bez cisnienia na wynik hmm miod!

Napisane przez Conradl
      POWO !!
      THX!
    • Redwinee
      Redwinee
      Brąz
      na forum od: 18.11.2015 Posty: 297
      Gl gł :f_drink:
    • RobertByku2
      RobertByku2
      Srebro
      na forum od: 28.07.2014 Posty: 1 334
      Napisane przez tastyfish
      W każdym poście i wszędzie będziesz podkreślał, jakie to IQ masz? :D No offence, ale to wygąda tak, jakby pryszczaty, rudy i niski chłopak krzyczał w barze z dużą ilością dziewczyn "Mam dużego!"
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Napisane przez RobertByku2
      Napisane przez tastyfish
      W każdym poście i wszędzie będziesz podkreślał, jakie to IQ masz? :D No offence, ale to wygąda tak, jakby pryszczaty, rudy i niski chłopak krzyczał w barze z dużą ilością dziewczyn "Mam dużego!"
      Mysle ze to uklon w strone hejteruff a nie ta interpretacja ktora przedstawiasz ;) iq 130 nie leci na tym poziomie.. za nisko... :coolface:
    • tastyfish
      tastyfish
      Basic
      na forum od: 03.03.2016 Posty: 238
      :milord:

Jak idzie? Mój początek tragiczny. 3k rąk i jeden buyinów na minusie. Chyba ze 3-4 spazy mnie dopadły, które zjadły po stacku. Nie wiem, jak się uchronić przed tym.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      ja tez juz zarobilem pare fajnych spazikow :D
      skrobne cos dzis wnocy albo jutro rano
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      o! robert byku na stoliq :) pozdro i gl !
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 97
      Co jest, co to za poprawna pisownia, czemu wacpan zamknales Henrego i sie pod niego podszywasz? ;/
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Napisane przez rafalos890
      Co jest, co to za poprawna pisownia, czemu wacpan zamknales Henrego i sie pod niego podszywasz? ;/
      haha , wait for it :")
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      na forum od: 03.08.2014 Posty: 924
      Tak mnie Henry zastanawia sens takiego czelendżu... Załóżmy, że dobrze będziesz grać, może soft się ustawi na chwilę na upswing :D Załóżmy, że po 50K będziesz miał rolla 150-200 $, nie lepiej sobie wejść na nl5 tylko się kisić na dwójkach ? :thinking:

Niemniej powodzenia:f_drink:
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Napisane przez KrzNow
      Tak mnie Henry zastanawia sens takiego czelendżu... Załóżmy, że dobrze będziesz grać, może soft się ustawi na chwilę na upswing :D Załóżmy, że po 50K będziesz miał rolla 150-200 $, nie lepiej sobie wejść na nl5 tylko się kisić na dwójkach ? :thinking:

Niemniej powodzenia:f_drink:
      Nie chodzi o rolla chodzi o glowe. cisnienie i mindset oraz prawdopodobnie zapedy hazardzisty. gra pod cisnieniem, presja szybkiego wyniku. to wszytko z czym sie borykam. glowa glowa glowa. mam nadzieje ze bedzie teraz inaczej. wlasnie chodzi o to ze majac rolla na wyzej , zmusic sie do gry na gowno stawkach opanowal sztuke myslenia tylko o grze i trzymal volume nie zaleznie od wyniku, nie byl rozchwianym emocjonalnie , trzymal rutyne. zreszta kuknij ten filmik goscia , on mowi tam o glowie. glowa jest wszystkim , mozesz calkowac ile wlezie solverowac, ale swingow nie oszukasz i hujowego brm nie nadrobisz solverami i gto takze. w skrocie wolniej znaczy lepiej, dokladniej i szybciej.
      powiem Ci ze nawet juz wczoraj super mi sie gralo , w prawdzie oddalem na spazach z 6 bi :) nie te levele :D ale spokuj ducha mega swiadomosc ze jeszcze 100 k hands , kasa zadna - zrzucenie tego balastu. poprawia gre i poprawia volume. teraz tylko zrobic z tego nawyk i weeeee!
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      Zgadzam się, że mindset to klucz. Nieraz mnei to zeżarło niestety :f_mad:
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Dzien 1:
      5 013 / 100 000

Wykres

Mialem wrzucic jakies rozdanka spazy , ale nie wiem czy to ma sens. Narazie odpuszczam postowanie HH.
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      Pewnie, że ma to sens. Wrzuć ale opisz do tego swój tok myślenia. Może się okazać, że akurat zostałeś sprawdzony bo miał i uważasz to za spazz a w rzeczywistości był to dochodowy blef. No chyba, że naprawdę grube te spazziki były :D
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      grubasy na maxa :D zaczolem sesje od klasyka pot 10 bb river gosc allin za 100 bb , a ja call z 7mym nutsem :D
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      Haha to rzeczywiście lepiej nie wrzucaj :f_cool:
    • Przemqq
      Przemqq
      Złoto
      na forum od: 05.01.2013 Posty: 24
      Staram się prowadzić grupę learningową , zainteresowancych zapraszam priv :)