Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] Zoom A9 nl5

• MinosTutor
      MinosTutor
      Brąz
      na forum od: 06.07.2009 Posty: 890
      No name villain.

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Converted at http://handhistoryconverter.com

Button ($5.27)
      SB ($4.65)
      Hero (BB) ($6.67)
      UTG ($5.03)
      MP ($4.71)
      CO ($5.69)

Preflop: Hero is BB with 9, A
      4 folds, SB raises to $0.10, Hero raises to $0.40, SB calls $0.30

Flop: ($0.80) 9, 7, 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.35, SB raises to $0.85, Hero calls $0.50

Turn: ($2.50) 5 (2 players)
      SB bets $1.05, Hero calls $1.05

River: ($4.60) 4 (2 players)
      SB bets $2.35 (All-In), Hero calls $2.35

Total pot: $9.30 | Rake: $0.39

Results:

SB had 7, 9 (full house, nines over sevens).
      Hero had 9, A (three of a kind, nines).
      Outcome: SB won $8.91

Zastanawiałem się nad raisem tego jego betu, albo zabetowaniu później, ale uznałem, że sprawdzą mnie tylko nutsy. Teraz myślę że bet chociaż na turnie to wymóg, żeby ciągnąć value od tt+ czy fd.
      Zastanawiałem się, czy można tu foldowac na river kiedykolwiek na tak suchej karcie, dlatego chciałem zagrać wolniej i nie naciąć się na 77. Problem w tym, że i tak tu nie folduję.
  • 8 odpowiedzi
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 1 109
      Jak dla mnie to jest łatwy call pre na tych pozycjach. Czemu to 3betujesz i to jeszcze na unka ?
      As played na T wjeżdżam, nie widzę też problemu ze stakowaniem tego na flopie - dostaniesz call od gorszych 9x, od tak rozgrywanych TT, JJ, może jakieś trapowane KK, AA, pewnie też czasami FD
    • MinosTutor
      MinosTutor
      Brąz
      na forum od: 06.07.2009 Posty: 890
      Praktycznie zawsze 3betuje otwarcie za 2bb z sb na tych stawkach 4x, bo znacznie częściej dostaję fold niż raise. Praktycznie nigdy 4bet, także zbieram dead money.
      Ale fakt, A9 może być za silne na jego słaby ranga.
    • halabasa
      halabasa
      Srebro
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 637
      pre: falt by był standardowy... ale nie można powiedzieć że 3bet jest błędem, dobrze było by jednak coś wiedzieć o typie.

flop:może więcej cbetem bo, śmieci spasują nawe do 30% pota a te ręce które mu zostaną będą miały oddsy do calla przy większym sizingu, a ty nie pogardzisz dodatkową ochroną ręki. po jego check rasie odwijał bym się 4betem najczęściej..

turn: też by raizował, bardzo ciężko było by mu sie odklejić od drawujacej łapy

river: klikasz call i patrzysz co sie wyświetli xD
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 501
      Ja grałbym tu call preflop i stackował się z tym na flopie, bije Cię tylko 77 i 97.
    • nikoro309
      nikoro309
      Brąz
      na forum od: 09.09.2014 Posty: 936
      ja nie raisuje flopa żeby nie wyrzucić blefów przeciwnika, chciałbym żeby poprawiły jeszcze na turnie
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 501
      Nie wiem jak wam, ale doszukiwanie się blefów tutaj przeciwnika mija mi się z celem, na takim boardzie w mojej opinii bardzo rzadko tutaj ludzie grają check-raise z blefem (w dodatku z takim sizingiem). Prędzej to będzie jakiś draw, 9x bądź 77 niż totalny air.
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 169
      Preflop ten 3bet to spory missplay i zupełnie nie kupuje tłumaczenia,że foldują bo nawet jesli masz autoprofit preflop to z tak szerokim range bez ładu i składu oddasz większośc profitu postflop gdy jednak nie spasują - nie mówiąc już o tym,że jak ktoś ma huda i zobaczy co robisz to myśle nawet gracz nl5 zrobi z Ciebie drukarke $$.

Co do flopa - można tu stackować , można callować, ale z zamiarem shove na takich turnach. On tu ma max 4 kombinacje fulli, gołych i gorszych tripsów będzie mieć więcej, o pikowych drawach nie mówiąc.
    • Pawez0
      Pawez0
      Brąz
      na forum od: 08.11.2012 Posty: 208
      Napisane przez aleasy77
      Nie wiem jak wam, ale doszukiwanie się blefów tutaj przeciwnika mija mi się z celem, na takim boardzie w mojej opinii bardzo rzadko tutaj ludzie grają check-raise z blefem (w dodatku z takim sizingiem). Prędzej to będzie jakiś draw, 9x bądź 77 niż totalny air.
      właśnie na takich bordach dostanie blefy 77 odezwę się na turnie dopiero więc po raise mąż info ze ma 9x albo fd overpair nie raisuje według mnie turn push jest spoko