Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

NL2 zoom SH A9o bvb

• yubby
      yubby
      Złoto
      na forum od: 25.06.2009 Posty: 387
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $2.08 (104 bb)
      BB: $9.18 (459 bb)
      UTG: $1.83 (91.5 bb)
      MP: $2.92 (146 bb)
      CO: $3.28 (164 bb)
      BTN: $1.68 (84 bb)

Preflop: Hero is SB with :9c: :Ad:
      4 folds, Hero raises to $0.06, BB calls $0.04

Flop: ($0.12) :7d: :6d: :Tc: (2 players)
      Hero bets $0.08, BB calls $0.08

Turn: ($0.28) :2d: (2 players)
      Hero checks, BB bets $0.15, Hero calls $0.15

River: ($0.58) :8d: (2 players)
      Hero checks, BB bets $0.30, Hero raises to $0.75, BB folds

Results:
      $1.18 pot ($0.04 rake)
      Final Board: :7d: :6d: :Tc: :2d: :8d:
      Hero mucked :9c: :Ad: and won $1.14 ($0.55 net)
      BB mucked and lost (-$0.59 net)

preflop std steal

flop - jest trochę słabszych drawów, z których mam value, mam gutshota, bd equity i overkartę więc betuję dla value, na agresję zrzucam
      turn - po flopie oceniam gościa na top pary, pary+gutshot, oesd, fd. uważam, że ta karta pomaga bardziej jemu. decyduję się na x/c, ale w zasadzie diamond mnie poprawia więc powinienem betować? pomyślałem, że więcej zgarnę jeśli underrepnę rękę
      river - mam prawie nutsa, wchodzi też straight więc pozwalam przeciwnikowi betować. wątpie też, żeby obstawiał mnie na flushe skoro nie betowałem turna. zapytał mnie na czacie czy mam Ad po tym jak go raisnąłem, po chwilowym zastanowieniu foldnął. lepiej minraise?

Dzięki za pomoc
  • 4 odpowiedzi
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 501
      Minraise nie wiem czy byłby lepszy, bo nie świadczyłoby to o Twoim blefie i to na takim boardzie. Już lepsze byłoby większe przebicie i może pomyślałby, że blefujesz. Jeśli nie miał tam wystaraczająco dobrej ręki to odpuści zarówno jak na minraise jak i spory raise.
    • halabasa
      halabasa
      Srebro
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 637
      flop: rozbijmy to na kilka scenariuszy
      1) twój cbet 2/3 myślę że sprawdzi z takim rangem: :7x: // GS+brodway//OESD//:Ac: :8c: //:Ac: :6c: //:9x: -:Jx: -:Qx: -:Kx: // top pary nie wiem do końca, czasem bedzie raizował czasem bedzie callował... zakładając że calluje to masz 48% EQ na ten range...

2)mały sizing, wychodzi mi że masz około ~40% fold EQ... więc mały sizing robi tu robotę, jednak uwaga bo są gracze którzy będą go auto raizować bo może być odebrany jako słabość...

3)check, na jego ~37%(bez 88+//AT+//KQs) range deffa masz na tym flopie 52%, więc check takim spocie jest bezpieczną opcją

4) check/ raise ... taka nie standardowa linia myślę że jest dobra na jakiegoś w agresywnego gracza/rega z którym masz jakąś historie... będzie generować mase foldów.. a ty cały czas będziesz miał dobre EQ.. wyciągasz hajs od łap które folduje do cebeta ale po braku akcji sam stabuje bo flop wygląda dobrze dla jego rangu... tylko potrębujesz trochę info.

turn raczej 2nd barrel... nie masz nic przeciwko zgarnianiu pota na turnie, zrzucaniu go z jakiś 20-24% EQ... a jak sprawdzą to płaci dalej z tymi słabszymi drawami które mógł by przeczekać. wyrzucasz go też z :7x: a to już robi różnice...

river napewno chcesz coś wy indukować ... raczej wiekszy raize tam ma sens, ciekawie też by było zagrać mały lead wy indukować raisa..bo może mieć tam trochę AIR*
    • molekpl
      molekpl
      Brąz
      na forum od: 22.09.2008 Posty: 387
      Albo Bet T albo XR,bo jesli nie chcesz blefować dalej diamondsów to lepiej nie cb flopa bo jaki w tym sens
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 891
      Cbet na flopie jak najbardziej, ale na jaki zakres masz value beta?! :f_o: dla mnie semi-blef na flopie, obowiązkowo kontynuacja na takim turnie i uderzenie na praktycznie każdym riverze.