Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Moving On Up - Sierpień 2018

• kloda1
      kloda1
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.03.2009 Posty: 1 366

Moving On Up

Ulubiona promocja Unibet powraca. Co tydzień potwierdzaj swoje pokerowe umiejętności i wspinaj się po kolejnych szczeblach.

Twój bankroll podziękuje Ci za regularną grę w tym miesiącu. Od 6 sierpnia możesz wybrać swoją nagrodę, rozgrywając odpowiednią liczbę SNG lub oglądając daną liczbę flopów w każdym tygodniu.

Pierwszą nagrodą jest bilet kwalifikacyjny do Unibet Online Series z pulą gwarantowaną 350 000 €, która wystartuje 27 sierpnia. Potem nagrody są tylko lepsze.

Nagrody Cash

Stawki NL4 i PL4 są wykluczone z ostatnich dwóch tygodni promocji.

Nagrody SNG

Obowiązuje regulamin Unibet, który może być w dowolnym momencie zmieniony.

Jeśli nie masz jeszcze konta na Unibet, skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty i kliknij tutaj, a by je utworzyć.
  • 4 odpowiedzi
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 787
      Jakie są warunki obrotu tych biletów na nl10 i nl25 ? Bo w regulaminie tego nie ma, a nie którzy z polskiego supportu twierdzą że to ticket do turnieju :why: , więc nie ma sensu z nimi rozmawiać.
    • danielek86
      danielek86
      Brąz
      na forum od: 05.10.2011 Posty: 4
      Musisz sporo flop obejrzeć i odblokuje się jako gotowka. A sporo to z 200 razy. Tak było kiedyś . Ciekawostką jest że jak spadniesz poniżej minimum wejścia na stół to możesz odebrać kasę nawet jak minimum nie spełniłeś. Ale nie mam źródła tego
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 787
      Napisane przez danielek86
      Musisz sporo flop obejrzeć i odblokuje się jako gotowka. A sporo to z 200 razy. Tak było kiedyś . Ciekawostką jest że jak spadniesz poniżej minimum wejścia na stół to możesz odebrać kasę nawet jak minimum nie spełniłeś. Ale nie mam źródła tego
      Tak wiem , tak jest z tymi ticketami z sklepu.Od supportu mam dwie odpowiedzi :
      1.Są to tickety do turniejów :yaoming:
      2.Trzeba zagrać za kwotę biletu :thinking:

Czekam na kolejne wymysły innych osób tam pracujących ,unibet ma najgorszy support z jakim się spotkałem,na żaden temat nie mają wiedzy.
    • screamdustry
      screamdustry
      Platyna
      na forum od: 11.02.2013 Posty: 385
      300 flopow do obrocenia.

Swoja droga, trick dla tych ktorzy graja wyzej i nie oplaca im sie grindowac biletow: po przegraniu ponad polowy biletu i wyjsciu ze stoliku, reszta kasy wedruje dla konto. :f_thumbsup: