Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Revolut wasze opinie na temat korzystania

• KKingOfCards
      KKingOfCards
      Brąz
      na forum od: 12.09.2012 Posty: 111
      Na wstepie chcialbym przeprosic ze w tym dziale umieszczam temat Revolta natomiast nie wiedzialem gdzie to mam zrobic, w razie czego prosze admina zeby przerzucil do innego dzialu. Jesli chodzi o kwestie Revolta ile wynosi koszt wplaty na revolta wyplaty srodkow. Jesli chodzi o Revolta jakie sa jego koszta ( koszta karty ewentualnie transakcjinpo drodze do wyplat) jaki jest czas oczekiwania na wyplate chociazby z party na Revolta. Z gory dzieki i licze na konstruktywna debate
  • 82 odpowiedzi
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 841
      Używam Revolta od kilku dni.
      Za kartę zapłaciłem 10 PLN - przyszła za drugim podejściem. Po kontakcie z supportem (Chat z oprogramowania Revolut na smartfonie po En) nie płaciłem za powtórne zamówienie karty.
      Podłączyłem kartę Master od Skrilla. Przesyłam € ze Skrilla na Revoluta 1:1 - bez kosztów.
      Na Revolut zamieniam € na PLN po kursie bankowym (aktualizowanym online) bez kosztów (podobno w weekendy może być inaczej - trzeba sprawdzić na stronie Revolut lub ich forum)
      Kartą wypłacam z bankomatu PLN bez kosztów. Są ograniczenia ilości środków jakie można wypłacić.
      Zamierzam też płacić kartą ale na razie nie miałem okazji.
      Po założeniu konta na Revolut okazało się, że po pierwszym udanym próbnym doładowaniu ze Skrilla, następne już nie przeszło. Problemem była stara wersja Androida jaki miałem (chyba 4.3).
      Musiałem kupić nowy telefon. Wybrałem Alcatel X1 Duo - 399,00 PLN z Androidem 8.1
      Teraz wszystko śmiga.
    • derus
      derus
      Brąz
      na forum od: 07.09.2009 Posty: 1 436
      Na Revolut zamieniam € na PLN po kursie bankowym (aktualizowanym online) bez kosztów (podobno w weekendy może być inaczej - trzeba sprawdzić na stronie Revolut lub ich forum)
      Podczas weekendu za przewalutowanie pobierana jest prowizja w wysokości 0.5%.

Kartą wypłacam z bankomatu PLN bez kosztów. Są ograniczenia ilości środków jakie można wypłacić.
      200€/mc (lub ekwiwalent) w miesiącu jest bezpłatne, później pobierana jest prowizja 2% od wypłacanej kwoty. Limit dzienny wypłat z ATM według moich informacji to 5k€.

Zamierzam też płacić kartą ale na razie nie miałem okazji.
      Wszytko bez problemu śmiga, również zbliżeniowo. Przy większych płatnościach Revolut może zablokować transakcje (podejrzenie kradzieży karty), wtedy trzeba wejść w apke i zautoryzować transakcje (kartę).

jaki jest czas oczekiwania na wyplate chociazby z party na Revolta.
      Revoluta*. Czas oczekiwania pierwszej wypłaty jest dosyć długi i zajmuje kilka dni roboczych, później domyślam się, że szybciej, ale nie miałem okazji jeszcze tego testować. Jest to prawdopodobnie spowodowane weryfikacja nowej metody wypłat. Wypłata z Party wygląda tak, że dokonujesz wpłaty za pomocą karty wirtualnej Visa i później uaktywnia się ta opcja w sposobie wypłat w cashierze. Następnie musisz potwierdzić swoją kartę Visa przesyłając screena do supportu. Mimo, że nie jest to karta fizyczna tylko wirtualna to support to akceptuje i normalnie zatwierdza kartę.
    • Guras1
      Guras1
      Platyna
      na forum od: 20.04.2015 Posty: 353
      Żeby wpłacić powyżej 20k PLN rocznie trzeba zweryfikować źródło dochodów
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 407
      Ale poza PP to chyba nigdzie nie ma tego Revolta?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      I wracając jeszcze do sprawy Revolut i stary Android.
      Dzisiejszy news z FB Revolut:

Generalnie jeżeli ktoś zdecyduje się na używanie Revolut (osobiście polecam) to warto śledzić ich FB
      FB Revolut
    • 89deny89
      89deny89
      Brąz
      na forum od: 26.12.2010 Posty: 1 457
      Napisane przez Guras1
      Myślałem żeby założyć do party,to prawda?
    • MTTPS
      MTTPS
      Brąz
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 39
      Słyszałem coś takiego że limity są ustalane przez ich system i niby mają rosnąć wraz ze stażem jako użytkownik. Mam nadzieję, że tak rzeczywiście jest
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 782
      Napisane przez kners1122
      Ale poza PP to chyba nigdzie nie ma tego Revolta?
      Wszędzie tam gdzie możesz wypłacać kartą visa.
    • kamil13151
      kamil13151
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 2 152
      Napisane przez Guras1
      CO xD Nie rozsiewaj głupot, 20k to masz limit przed weryfikacją tożsamości (dowód i selfie), po tym masz 400k rocznie limitu.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Revolut, to może skorzystać z promocji darmowej karty:

Rekordowy wzrost popularności Revoluta w Polsce. W podziękowaniu firma rozdaje darmowe karty
    • Guras1
      Guras1
      Platyna
      na forum od: 20.04.2015 Posty: 353
      Napisane przez kamil13151
      Napisane przez Guras1
      CO xD Nie rozsiewaj głupot, 20k to masz limit przed weryfikacją tożsamości (dowód i selfie), po tym masz 400k rocznie limitu.
      Ja mam od dawna zweryfikowane i mam 20k, faktycznie teraz nowe konta mają po 400k, znalazłem info w necie, że starsze konta mają różne, niższe limity m. in. 60k, 120k, nie wiem od czego to zależy (ja już zakładałem dosyć dawno)
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      na forum od: 10.12.2009 Posty: 685
      Napisane przez Guras1
      Napisane przez kamil13151
      Napisane przez Guras1
      Ja mam od dawna zweryfikowane i mam 20k, faktycznie teraz nowe konta mają po 400k, znalazłem info w necie, że starsze konta mają różne, niższe limity m. in. 60k, 120k, nie wiem od czego to zależy (ja już zakładałem dosyć dawno)

Ja zakładałem w maju i mam limit 60k
      Brat zakładał parę dni temu i ma 400k
    • mular90
      mular90
      Brąz
      na forum od: 03.05.2007 Posty: 538
      panowie jestem noobem i dopiero zalozylem revolut. zeby wyplacic hajs ze skrilla na revolut trzeba miec ta karte Visa i na nią jakby sie wyplaca ze skrilla si ? mimo wszystko jak się jest za granicą i ma konto w € to bardziej się opłaca ze skrilla wyplacać bo tam tylko płaci się za przewalutowanie z 10-15 groszy ale innych opłat nie ma tak ? a tutaj jednak 2% za kazdym razem nie liczac tych 200€
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Potrzebujesz mieć kartę Skrilla (waluta dowolna).
      W oprogramowaniu Revoluta dodajesz tę kartę jako źródło doładowania i gotowe.
      Podajesz kwotę doładowania, wskazujesz na kartę Skrill i przechodzi Ci podana kwota bez żadnych kosztów, w walucie w jakiej masz kartę Skrill.
      Jeżeli chcesz wypłacić za granicą mniej niż 200€ to bardziej opłaca Ci się to zrobić kartą Revolut, bo nie kosztuje Cię to nic. Nawet jak wypłacasz w jakieś mało popularnej walucie, byle obsługiwanej przez Revoluta.
      A najlepiej po prostu płacić kartą Revolut bez jakichkolwiek kosztów przewalutowań i nie martwić się ograniczeniem 200€.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Do niedawna oprogramowanie Revolut niekiedy źle rozpoznawało kartę Skrill jeżeli chodzi o jej walutę.
      Kartę w € potrafiło rozpoznać jako GBP i wyrzucało komunikat typu:
      chcesz doładować 100€ z karty która wydaje się być w GBP, czy na pewno chcesz to zrobić - albo jakoś podobnie. Trza było zignorować to ostrzeżenie i potwierdzić chęć transakcji. Możliwe, że to poprawili.
    • 89deny89
      89deny89
      Brąz
      na forum od: 26.12.2010 Posty: 1 457
      Co do party,skąd mieliście screen z appki gdzie jest widać nr karty ,imię i nazwisko i adres url bo mi mapisali że to wymagają do weryfikacji karty?
    • derus
      derus
      Brąz
      na forum od: 07.09.2009 Posty: 1 436
      Napisane przez 89deny89
      Co do party,skąd mieliście screen z appki gdzie jest widać nr karty ,imię i nazwisko i adres url bo mi mapisali że to wymagają do weryfikacji karty?
      Screen karty z apki, jak wejdziesz w karty i wklikniesz się w kartę Visa. Jeśli to nie przechodzi to męcz support.
    • speedwayfan22
      speedwayfan22
      Złoto
      na forum od: 07.11.2014 Posty: 65
      Warto mieć na uwadze iż Revolut wystąpił o uzyskanie europejskiej licencji bankowej https://twitter.com/revolutapp/status/989481629205909504
      https://antyweb.pl/revoult-chce-stac-sie-prawdziwym-bankiem-wystapil-wlasnie-o-europejska-licencje-bankowa/ i po jej otrzymaniu co ma nastąpić wedle ich twittera wkrótce będzie podlegał pod prawo bankowe tak jak każdy inny bank. Co to oznacza dla graczy każdy chyba wie.
    • Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 518
      jako, że nie jest polskim "bankiem" to właśnie co to będzie oznaczać (o ile ją w ogóle dostaną)? ktoś się zna na tyle, żeby móc przybliżyć szczegóły?