Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

AKo nl5

• sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      na forum od: 07.11.2011 Posty: 495
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $5 (100 bb)
      BB: $6.66 (133.2 bb)
      Hero (UTG): $5 (100 bb)
      MP: $5.35 (107 bb)
      CO: $3.88 (77.6 bb)
      BTN: $5 (100 bb)

Preflop: Hero is UTG with :As: :Kd:
      Hero raises to $0.15, MP calls $0.15, 4 folds

Flop: ($0.37) :4d: :5s: :4h: (2 players)
      Hero bets $0.23, MP calls $0.23

Turn: ($0.83) :Kh: (2 players)
      Hero bets $0.53, MP raises to $1.25, Hero calls $0.72

River: ($3.33) :4c: (2 players)
      Hero checks, MP bets $3.72 and is all-in, Hero calls $3.37 and is all-in

Results:
      $10.07 pot ($0.42 rake)
      Final Board: :4d: :5s: :4h: :Kh: :4c:
      Hero showed :As: :Kd: and lost (-$5 net)
      MP showed :5h: :5c: and won $9.65 ($4.65 net)

przeciwnik 26/21 po 56 handach. PF standard. Cb ze względu na duży ftCB przeciwnika. Na turn łapie tptk i poprawiam. River wydaje się bardzo przyjemny. Sądzę, że betem wyrzucę niższe pary pary i dlatego check żeby dać im zabetować. calluje shove i niestety nabijam się na jedyną kombinację rąk, która mnie bije - 55 ( 4x nie widzę w jego zasięgu. A4s pewnie by to 3betowało jak już).

Coś zrobilibyście tu inaczej??
  • 11 odpowiedzi
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 501
      To też sam grałbyś call na MP vs open UTG z 55 i niższymi pocketami? Niby nie powinien mieć w zasięgu rąk, które Ciebie biją, choć z drugiej strony te najniższe stawki to mają do siebie, że dość często mają przeciwnicy coś czego nie powinni normalnie mieć.
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      Ja calluje 77+ ale chodzi mi o tendencjé callowania wszystkich par.
      Z uśmiechem na twarzy zareagowałem na jego shove river sądząc, że wpadl w moja pułapkę . A tu takie buty
    • nikoro309
      nikoro309
      Brąz
      na forum od: 09.09.2014 Posty: 936
      po tym raise na turnie obstawaim go na nutsy, AK które nie 3betowało, albo blefy z którymi floatował. Jak ty callowałeś raisa to on myśli że najczęściej masz tego Kx + trochę kombo fd. I nie wydaje mi się że jak on gra PSB to będzie mieć tam gorzej niż Kx, bo nie spodziewa się zrzucić Ciebie z Kx.
    • allinntopsad
      allinntopsad
      Brąz
      na forum od: 16.04.2010 Posty: 885
      czesc , ja nie c-betuje tego boardu ogólnie ,no bo nie bedziesz mieć feq na takich flopach a tylko wpakujesz sie niepotrzebnie w pule bez pozycji i vs calling range który cię dominuje

jeżeli przez pomyłkę betnę flop , to turn c-calluje i decide river
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      Napisane przez nikoro309
      po tym raise na turnie obstawaim go na nutsy, AK które nie 3betowało, albo blefy z którymi floatował. Jak ty callowałeś raisa to on myśli że najczęściej masz tego Kx + trochę kombo fd. I nie wydaje mi się że jak on gra PSB to będzie mieć tam gorzej niż Kx, bo nie spodziewa się zrzucić Ciebie z Kx.
      55 w jego rangeu się nie spodziewałem
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      Napisane przez nikoro309
      55 w jego rangeu się nie spodziewałem
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      Napisane przez allinntopsad
      czesc , ja nie c-betuje tego boardu ogólnie ,no bo nie bedziesz mieć feq na takich flopach a tylko wpakujesz sie niepotrzebnie w pule bez pozycji i vs calling range który cię dominuje

jeżeli przez pomyłkę betnę flop , to turn c-calluje i decide river
      Zrzuciłbyś river?
    • Dziobak65
      Dziobak65
      Brąz
      na forum od: 29.12.2011 Posty: 3
      Ciekawe
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 273
      Po 56 rękach nie sugerowałbym się statystyką ftCB i również skłaniam się ku temu żeby nie cbetować.
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Brąz
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 125
      Imo flop na unka jest w sumie close. NIemniej jednak jak na river chcesz grać x/call(moim zdaniem to żaden trap bo nic gorszego Ci nie wsunie poza blefami) to już lepiej zagrać mały blokbecik by nie pozbawiać się value od A-high
    • Michasia
      Michasia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2009 Posty: 1 794
      WP. cbet można odpuścić mając dobre SV, osobiście gram cb 1/3 for value i dla protekcji