Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

SUNDAY MILION 50% by 3eakY

• 3eakY
      3eakY
      Złoto
      na forum od: 14.11.2010 Posty: 546
      Przeczytałem i zaakceptowałem regulamin i zasady stakingu oraz regulamin PokerStrategy.com. Zapoznałem się z poradami dotyczącymi stakowania. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.

Siemka!

Od około miesiąca powróciłem do gierek MTT. Skuszony jednak spinami z ticketami do satelitek do SM zacząłem grać tę odmianę i już drugi tydzień z rzędu łapię wejściówkę do SM. Poprzedni SM udało się wejść do kasy co widać na poniższym screenie.

SM

Do sprzedania 50% udziałów - gram bez względu na to czy sprzedam czy nie bo nie mogę się wyrejestrować.

Cegły:
      5% - $10,75 (minimalna cegła)
      10% - $21,5
      15% - $32,25 itd.

Wpłaty na nick 3eakY, jako, że to opcja raczej last minute to nie ma rezerwacji i decyduje kolejność przelewu.
      Przy proficie powyżej $2k pobieram dodatkowe 10%

FEEDBACK
  • 11 odpowiedzi