Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 / KQo

• AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      na forum od: 02.04.2009 Posty: 1 200
      Hero (SB) ($10.99)
      BB ($5.68)
      UTG ($5.18)
      MP ($6.22)
      CO ($5.12)
      Button ($5.26)

Preflop: Hero is SB with Q, K
      3 folds, Button calls $0.05, Hero raises $0.23, 1 fold, Button calls $0.20

Flop: ($0.55) 3, 4, A (2 players)
      Hero checks, Button checks

Turn: ($0.55) Q (2 players)
      Hero checks, Button bets $0.27, Hero calls $0.27

River: ($1.09) 7 (2 players)
      Hero checks, Button bets $0.55, Hero calls $0.55

Total pot: $2.19 | Rake: $0.08

Cześć,

Pre: izoluję z KQo, UNK-a rysującego się na fisha
      F: na każdy bet zamierzam foldować
      T: myślę, że tutaj mamy easy call, po przeczekaniu flopa
      R: bet w 1/2 pota, uzupełniony ewentualny FD - czy sądzicie, że złapiemy tutaj dostatecznie dużo blefów, by profitowo sprawdzać?

Pozdrawiam!
  • 2 odpowiedzi
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 502
      Na river ja bym to foldował, gorsze ręce raczej nie zabetują tutaj od Twojej, zwłaszcza jeśli to jest limper.
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 675
      Flop: Gram c-bet 1/2 z nastawieniem na kartach które otwierają mi GS/SD. Przeciwnik ma tutaj tyle śmieci, że powinien mieć ogromny fold to c-bet i będziemy wygrywać pulę tu i teraz. A ręce typu 4x, pockety będziemy mogli wyrzucać na dobrych turnach.

Turn: As played raczej mało gorszych rąk nas sprawdzi więc gram check i daję przeciwnikowi blefować. Nastawiam się na dwukrotny check/call ponieważ przeciwnik widząc 2 checki będzie prawdopodobnie sporo blefował a gdyby miał mocnego Axa betowałby już na flopie.

River: 56s często betowałby flop, wchodzą głównie flushe. Myślę, że znajdziemy tam wymagane 25% blefów dlatego grałbym call. Alternatywnie fold pewnie też nie jest zły.