Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] KK zoom nl2

• nikoro309
      nikoro309
      Złoto
      na forum od: 09.09.2014 Posty: 932
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $5.35 (267.5 bb)
      Hero (BB): $2.08 (104 bb)
      UTG: $2.16 (108 bb)
      MP: $2.36 (118 bb)
      CO: $1.35 (67.5 bb)
      BTN: $2 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with :Kc: :Ks:
      UTG folds, MP calls $0.02, 2 folds, SB raises to $0.08, Hero raises to $0.21, MP folds, SB calls $0.13

Flop: ($0.44) :2s: :9s: :4s: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.24, SB raises to $5.14 and is all-in, Hero calls $1.63 and is all-in

Turn: ($4.18) :4d: (2 players, 2 are all-in)
      River: ($4.18) :Ts: (2 players, 2 are all-in)

Results: $4.18 pot ($0.15 rake)
      Final Board: :2s: :9s: :4s: :4d: :Ts:
      SB showed :Ah: :Js: and won $0.00 (-$2.08 net)
      Hero showed :Kc: :Ks: and won $4.03 ($1.95 net)

vs reg, na małej próbce rozdań (50) miał bysoką agresję

na flopie dostaję all ina, na call potrzebuje 40%, taki xr wygląca mi na Asa w pik, który ma 1 oc+fd , ale przeciwnko temu mam 55% equity, zagrywa od razu all ina żeby mieć największe fold equity. Z tego samego powodu myślę że on tak nie zagra nut flusha, bo będzie chciał mnie wciągnąć w rozdanie. Ja blokuje króla pik , przeciwnik izolował fisza, więc nie spodziewam się niższych flushy.

Z tą ręka nie miałem problemu z callem, ale jak bym miał KK bez pika to bym miał problem. Zastanawiam się czy dobre by było granie xb flop i granie raise blankowym turnie, bo equity draów przeciwnika spadło. Tylko na ile face up będzie moja ręka? Na monobordach widzałem już najdziwniejsze slowplaye , to taki xb flop i raise turn wydaje się być albo tricky flushem albo overparą, która bała się betować flopa.
  • 7 odpowiedzi