Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] TT nl2 zoom

• nikoro309
      nikoro309
      Brąz
      na forum od: 09.09.2014 Posty: 936
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.15 (107.5 bb)
      BB: $2 (100 bb)
      UTG: $2.37 (118.5 bb)
      MP: $5.96 (298 bb)
      CO: $0.96 (48 bb)
      Hero (BTN): $2.35 (117.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Tc: :Ts:
      UTG folds, MP raises to $0.06, CO folds, Hero calls $0.06, SB folds, BB raises to $0.26, MP calls $0.20, Hero calls $0.20

Flop: ($0.79) :8d: :Th: :Kc: (3 players)
      BB checks, MP checks, Hero bets $0.22, BB calls $0.22, MP calls $0.22

Turn: ($1.45) :2h: (3 players)
      BB checks, MP bets $0.70, Hero calls $0.70, BB calls $0.70

River: ($3.55) :4h: (3 players)
      BB bets $0.82 and is all-in, MP folds, Hero calls $0.82

Results: $5.19 pot ($0.18 rake)
      Final Board: :8d: :Th: :Kc: :2h: :4h:
      BB showed :Qh: :Ah: and won $5.01 ($3.01 net)
      MP mucked and lost (-$1.18 net)
      Hero showed :Tc: :Ts: and lost (-$2 net)

przeciwnicy to regowie
      pre flop, nie wiem czy moją TT mogę rozgrywać profitowo grając tylko pod seta, ale liczę na to że czasem pula zostanie przeczekana i zgarnę ją na SD

na flopie muszę zdecydować czy wrzucić swojego staka dwoma czy trzema betami, zdecydowałem się na niższy bet, bo licze na call od QQ,JJ,gs,KJ,KQ. nie spodziewam sie za często zobaczyć QJ, bo nie jest to najlepsza ręka do sqza, a rego nie będzie tego callować do sqza.

turn : nie raisuj żeby nie wystraszyć Kx,

na river potrzebuję tylko 16% equity, ale z doświadczenia wiem że jak reg donkbetuje na uzupełnionym flushu po takiej lini to raczej go, nie obstawam go na żadne value handy z turna, bo wszystko powinien wrzucić już na turnie mając tylko 0,82$, żeby wyciągnąć pełne value od gorszych układów.
  • 4 odpowiedzi
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 502
      W 3bet pocie i 3way bet minimum za 1/2 pota albo i więcej, co ma sprawdzić to sprawdzi i tak, a jesteście na deepach. Na turnie grałbym napewno raise (serio no raise, bo wyrzucę top pare? otwiera się flush draw i po tej akcji, jeśli on tam donkbetuje Kx to napewno nie zrzuci go nawet na zagranie all in od Ciebie).
      Na dwójkach ogólnie zasada: mniej kombinowania, więcej prostej gry i będzie dobrze.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 390
      grubo flop wsowka/rejs turn
      chyba ze call turn i chcesz foldowac river , czego jak widac nie chciales zrobic :)
    • Winnc
      Winnc
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 900
      Prosi sie o raise turn, nawet jak ktoryś ma tego flush drawa, to nie dajesz tanio zobaczyć kolejnej karty.
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      na forum od: 02.04.2009 Posty: 1 200
      Wszystko zaczyna się od zbyt niskiego betu na F.
      IMO, to co sprawdza za 1/4, sprawdza także za 1/2 w 3-way pocie.

Wiele kart może nam popsuć akcję na T, dlatego: chcecie zobaczyć? płaćcie.

Pozdrawiam