Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wypłaty z ECOpayz na party

• 10 odpowiedzi
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 541
      Śmigają śmigają (info od kilku osób) natomiast ja mam inne pytania.

1. Czy ten limit 500$/transakcja, 1500$/tydzień jest w jakiś sposób do przeskoczenia?
      2. Czy można przesłać pieniądze z EcoPayz na Revolut? Jeżeli tak to jaki jest tego koszt?
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      Ok znalazłem odpowiedź gdyby ktoś również był zainteresowany.

Ad 1. Niestety nie jest, wypłata z ATM będzie kosztowała jakieś 5% i to nie byłoby problemem bo podobne naliczenia ma bronze na Skrillu natomiast tam można sobie jednorazowo wypłacić a tutaj za każdą transakcje 500€ będzie pobierało te 5%. Chyba, że jest opcja przesłania pieniędzy z ecopayz gdzieś dalej tańszym kosztem.

Ad 2. Można swoje środki przelać na Revoluta, koszt takiej usługi (nieważne jaki status vip mamy) to 4% :(
    • kwachu89
      kwachu89
      Srebro
      na forum od: 23.12.2011 Posty: 16
      cześć,
      Założyłem konto na ecoPayz, to co mnie zmartwiło to komunikat kiedy chciałem dodać kartę, mianowicie:
      "Prosimy zauważyć, że dodając kartę VISA nie będziesz mógł korzystać ze swojego konta ecoAccount do żadnych transakcji związanych z grami lub zakładami. Zawierają się w tym:
      - Zakupy u konkretnych sprzedawców
      - Transakcje ecoCard z konkretnymi sprzedawcami
      - Przelewy pieniężne do konkretnych podmiotów
      Jeśli chcesz skorzystać ze swojego konta do tych celów, prosimy o skorzystanie z alternatywna opcja depozytu.
      Jeśli nadal chcesz korzystać z usług Visa do dofinansowania swojego konta, prosimy o kontakt z Zespół wsparcia klienta, aby zmienić cel konta.

Ktoś coś?
    • Uwaga777
      Uwaga777
      Platyna
      na forum od: 15.04.2013 Posty: 318
      xDuszek
      Ale po co chcesz przelewy robić z ecopayz na revoluta, skora mozna bezpośrednio z party na revoluta (karta visa) bez kosztów transakcji?
    • Szymanczi
      Szymanczi
      Brąz
      na forum od: 09.02.2012 Posty: 485
      Panowie z góry dzięki za odpowiedzi ;)

1. Co lepsze na party do wyplat ecopayz czy entropay?

2. Czy mogę przelewać $$$ miedzy kontami na ecopayz/entropay? Jesli tak to jakie są koszta?
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      Napisane przez Uwaga777
      xDuszek
      Ale po co chcesz przelewy robić z ecopayz na revoluta, skora mozna bezpośrednio z party na revoluta (karta visa) bez kosztów transakcji?
      Wiesz co jeszcze jak ten post pisałem to o tym nie wiedziałem ale jak testy przebiegną pomyślnie to będzie można super ciekawego coś napisać.
    • MTTPS
      MTTPS
      Brąz
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 34
      Cześć, jaką metodę polecacie? Chcę jak najszybciej wrzucić $ ze skrilla na party, wypłacać chciałbym dopiero za kilka tygodni.

Parę miesięcy temu założyłem konto ecopayz ale nie zdążyłem go użyć, dlatego że skrill wrócił na starsy. Nie pamiętam hasła ani nazwy użytkownika, powinienem odzyskać to konto czy polecacie inne metody?
    • KKingOfCards
      KKingOfCards
      Brąz
      na forum od: 12.09.2012 Posty: 85
      wie ktoś jak długo idzie wypłata z Party -----> Ecopayz
      jak najlepiej dalej kierować środki z Ecopayza by wypłata odbyla się najniższym kosztem ?
    • Szymanczi
      Szymanczi
      Brąz
      na forum od: 09.02.2012 Posty: 485
      kwachu89- mi wyskoczył ten sam komunikat. Wiesz o co chodzi?
    • kwachu89
      kwachu89
      Srebro
      na forum od: 23.12.2011 Posty: 16
      Dodałem jedynie konto bankowe z dodaniem karty wstrzymałem się. Bardzo dobrą opcją jest wpłata i wypłata za pomocą Revolut. Nie ma prowizji szybko i sprawnie dokonywane są operacje.