Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] AJo NL5

• aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 502
      Preflop no chyba nie ma innej opcji jak squeeze choć spodziewam się, że i tak zostanę sprawdzony. W rozdaniu jest jeden jednostolikowiec (na buttonie). Na tym flopie gram c-bet, zostaje regulars, rekreacyjny gracz odpada. Turn niezbyt dobry, bo spada dama i nie wiem czy tu jest sens betować, zdecydowałem się na check-fold (z jednej strony nie powinien mieć tam AA, KK, middle pockety nie sprawdzają flopa, może dać się doczłapał przed flopem z 66, nie wiem z czym on może się pchać w potencjalny 3way będąc w kanapce).
      Jego staty:

https://handhistoryconverter.com/hands/NL-Holdem-Poker-Hand-JA-BB-1942067/
  • 4 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 271
      Preflop raczej wolę flat OOP biorąc pod uwagę,że w rozdaniu jest ryba więc masz mniejsze fold equity niż zwykle. Co do postflopa - twoja ręka to tutaj wyłącznie bluffcatcher i raczej zacząłbym od checka, jesli natomiast bet to bliżej 1/4 niż 1/2.
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      Też się zastanawiałem nad call preflop, bo nie chce rozgrywać w większej akcji AJo, ale nie wiedziałem czy to dobry pomysł.
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Srebro
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 271
      Jeśli byłbyś na innej pozycji to spoko - AJo to niemal zawsze powinien być squeeze albo fold, ale z BB twoje oddsy są znacznie lepsze i nie ma ryzyka,że ktoś za tobą squeeznie i robić będziesz tylko za dead money. Dlatego też smiało można tez flatować, ale i oczywiście squeezować gdy widzisz do tego dobry spot.
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      Z jednej strony osobiście nie chce z AJo zobaczyć flopa w multiway, bo fatalnie ta ręka trafia, z drugiej strony ryzyko tutaj spore, że i tak zostanę sprawdzony, więc chyba lepszy będzie call w tym spocie.