Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL20-NL50] KcAs NL25

• Stg44
      Stg44
      Brąz
      na forum od: 06.10.2017 Posty: 45
      Party Poker, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $25.43 (101.7 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      UTG: $30.36 (121.4 bb)
      MP: $17.24 (69 bb)
      CO: $29.71 (118.8 bb)
      BTN: $23.89 (95.6 bb)

Preflop: Hero is SB with :Kc: :As:
      UTG raises to $0.62, 2 folds, BTN calls $0.62, Hero raises to $3, BB calls $2.75, UTG folds, BTN calls $2.38

Flop: ($9.62) :Js: :Kh: :3s: (3 players)
      Hero bets $3.25, BB calls $3.25, BTN folds

Turn: ($16.12) :Th: (2 players)
      Hero checks, BB checks

River: ($16.12) :8h: (2 players)
      Hero checks, BB bets $13.85, Hero folds

Przeciwnicy
      BTN - gracz rekreacyjny
      BB - gracz prawdopodobnie regularny, po 158 rękach VPIP 19 | PFR 11, o grze postflop ciężko coś powiedzieć aczkolwiek na cbet pasował dotychczas 5/8 i zagrał 0/6 cbetów więc być może tendencje ma pasywnę.
      Preflop
      Standardowy squeeze preflop - teraz tak myśle,że mogłem grać chyba ciutkę wyżej
      Flop
      Pytanie co robić na tej strukturze? Normalnie na takiej strukturze mając dwóch regów i samemu blokując As mocno zastanawiałbym sie nad x/c, ale tutaj chyba za dużo tracę nie stawiając zakładu kontynuacyjnego przeciwko graczowi rekreacyjnemu
      Turn
      Spada fatalna karta - Poddaje rękę, chyba, że przeciwnik zagra nisko - w zasięgu coldcalla przeciwnika do squeeza widzę głównie mocne broadwaye w kolorze i TT+.
      River
      Brak zakładu od przeciwnika na turn moim zdaniem niewiele zmienia i na zakład w wysokości puli pasuje swoją rękę.
  • 4 odpowiedzi
    • 71022
      71022
      Brąz
      na forum od: 05.04.2018 Posty: 46
      Jaki miał 3bet? (na 4bet za mało rąk więc to bezcelowe)
      mimo, że on tu coldcalluje twój squeeze to myśle, że wysokość jego 3 beta dużo powie o jego tendencjach (czyli czy cold4betuje tu swoje KK+, AK)

Na zasięg jaki mu przypisujesz to masz na flopie 64% na turn 45% (założyłem że wyrzuca na cbet tylko TT)

Ja osobiście gram tutaj:
      - większy sq (3,50$-4$) co słusznie zauważyłeś
      - większy cbet (60%-65% pota)
      - ship na każdy turn (no może Q byłby fatalną kartą)

Chętnie przeczytam opinie kogoś 3-go bo sam jestem ciekaw.
    • Stg44
      Stg44
      Brąz
      3bet 7% - raczej nie widze tu AA flatowanych z uwagi na możliwość 4waya.

Co do rozegrania postflop - jakie na turn widzisz łapy które są gorsze? Jak dla mnie ta dziesiątka to prawdziwy killer, bo wydaje mi się,że gracze w takiej sytuacji grając overcall mają łapy z którymi nie chce stackować pre, ale uznaje je za na tyle mocne by grać OOP w squeezowanej puli, w dodatku z graczem rekreacyjnym. Wypisz wymaluj JJ-TT i AQs pasują tu jak ulał i myślę,że nawet TT tutaj niekoniecznie folduje na flopie. Q nie jest też dobrą kartą, ale IMO T jest znacznie gorsza z uwagi na AQ które jest znacznie bardziej prawdopodobne niż KQ/QJ.

W sumie ciekawa idea z zwiększonymi sizingami tylko no - nie wiem czy to ma sens w momencie gdy sam blokuje drawy, zwłaszcza od gracza regularnego żadna gorsza ręka nie da mi akcji.
    • Krismat23
      Krismat23
      Brąz
      na forum od: 27.02.2015 Posty: 84
      Turn jeden z najgorszych w talii obok Qx'a, więc podoba mi się Twoje rozegranie turna i rivera, sam gram tak samo. Jedyne co to rzeczywiście OOP gram Cbeta wyżej, tak jak 71022 napisał, 100bb deep nie folduje na raise.

Cd tego czy wyższy size OOP ma sens - jak zagrałbyś tutaj ATss, też tak malutko? Trafiamy monstera na flopie w Sqz pocie, chcemy to rozegrać w 2 uliczki najczęściej, oczywiście na Bezpiecznym Turnie jak 4d np. gram izi shove bo SPR będzie dużo bardziej korzystne i reg ma cięższy spot by rozstać się ze swoim KQ gdy drawy nadal są na boardzie.

Jeszcze, załóżmy że spada ta 4d a Ty zagrałeś Twoim sizingiem Flop. Co teraz w Turnie? Teraz macie eff stacka jakieś 19$, a pot ma 16$, jest to masakra bo żaden sizing nie będzie tu optymalny, nie chcemy nigdy zostawiać mu tych kilku $ na river, to mega istotne.
    • Stg44
      Stg44
      Brąz
      No w sumie masz racje bo AT/AQ w pikach na pewno chciałbym rozłożyć na 2 uliczki. Poza tym raczej nie chcę tu betować np. QQ więc stawianie niskiego zakładu kontynuacyjnego gdy wcale nie miażdżę zasięgiem przeciwników i nie gram sporą częścią swojego zakresu to nieporozumienie.