Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] AQ NL5

• 5 odpowiedzi
    • taczkadrzewa
      taczkadrzewa
      Srebro
      na forum od: 05.04.2017 Posty: 239
      Ja myślę że to jest cbet flop 33-50%, on tu mało trafia zresztą wieksześć player poola gra tu fold cbet, J masz w range. Na turn pewnie też będzie trzeba postawić zakład 50-66% żeby wyrzucić go z tych middle pairs, które callują flop.decyzja na river. No jak mamy grać x/fold na takim flopie to lepiej nie 3betowac.
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 502
      Cbet byłbym bardziej skłonny grać z asem czy damą w kierach, middle pockety jeśli spadnie blank niski na turn też pewnie będzie kontynuował.
    • taczkadrzewa
      taczkadrzewa
      Srebro
      Jeśli ogarnia to łatwo nie da się wyrzucić z rozdania, 40 % kart spadających na turn będzie overkartą dla jego pary, wiec nie będzie mu tak łatwo kontynoowac. Można przyjąć takie założenie że range callują cy flop to 66-TT, 67-aks, więc mamy 25% equlity, oczywiście,może trapowac swój top co nam zmniejsza szansę. Nasz range po 3 bycie z BB też jest mocny, więc myślę że można się tu nastawić na 3 beczki, aczkolwiek jakby callował na blunkowym turnie nasz sizing 2/3 zagrałbym x/fold na wiekszosci river ów. Oczywiscie mogę się mylić, więc proszę o jakiś komentarz.
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      na forum od: 03.08.2014 Posty: 935
      Hero 3betuje tutaj z SB a nie BB co oczywiście osłabia jego perceived range.
      Zgadzam się z gmersem, że cbet lepiej zagrać z Q lub A.
    • taczkadrzewa
      taczkadrzewa
      Srebro
      Tak mamy szerszy range z SB więc dlatego zdecydowałbym się na dwa bety tutaj, mając A Q w sercach pociągnąłbym bym pewnie do końca w zależności od "runoutu" oczywiście. To w takim razie jakie rozegranie post flop proponumesz?