Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dzień dobry

• Pipipioter
      Pipipioter
      Basic
      na forum od: 24.06.2018 Posty: 3
      Dzień dobry, jestem Piotr ( a w zasadzie Pipipiotr :f_biggrin: ) mam 33 lata, rzecz jasna pracuje na etacie jako pracownik fizyczny. Pochodzę z Śląska a dokładnie z Rybnika gdzie mieszkam i pracuje. Nie tak dawno temu zainteresowałem się Pokerem a w szczególności odmianą Texas Hold'em. Na razie jestem na etapie przyswajania wiedzy, czyli artykuły, stare transmisje z rozgrywek itd.. Założyłem konto na Pokerstars, gdzie też w chwili obecnej gram na wirtualne żetony, jednocześnie szlifując zdobytą wiedzę i w jakimś stopniu zdobywając ćwicząc swoje umiejętności nowicjusza. Rzecz jasna nie jest to samo co gra na prawdziwą forsę, jednak od czegoś trzeba zacząć. Myślę że w sierpniu bądź wrześniu wpłacę swój pierwszy depozyt, tak aby wkroczyć w pewien kolejny etap.
  • 5 odpowiedzi
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 926
      Cześć Piotr,
      Jaki format gier atakujesz cash?
    • Jarlo
      Jarlo
      Brąz
      na forum od: 31.05.2018 Posty: 3
      Hej Piotr,
      Jesteśmy na podobnym etapie, życzę wytrwałości :f_grin: Od siebie mogę polecić Ci książkę "The Poker Mindset" jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś. Jest też po polsku więc :f_thumbsup: Bardzo fajnie przedstawione jest w niej mentalne podejście do gry. Przed grą na prawdziwe pieniądze warto przeczytać :f_thumbsup:
      Powodzenia raz jeszcze
    • Pipipioter
      Pipipioter
      Basic
      Napisane przez retrograde87
      Cześć Piotr,
      Jaki format gier atakujesz cash?
      W zasadzie ta jak napisałem wcześniej, cashowo na razie jeszcze nie gram. Na darmowych żetonach grywam w No - Limit ma niskich stawkach - jeśli o to pytasz . Natomiast jak zacznę grać cashowo to najprawdopodobniej w formacie Fixed - Limit na najniższych stawkach. Tak żeby ewentualnie minimalizować straty i nauczyć się efektywnie zarządzać bankrollem.

Napisane przez Jarlo
      Hej Piotr,
      Jesteśmy na podobnym etapie, życzę wytrwałości :f_grin: Od siebie mogę polecić Ci książkę "The Poker Mindset" jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś. Jest też po polsku więc :f_thumbsup: Bardzo fajnie przedstawione jest w niej mentalne podejście do gry. Przed grą na prawdziwe pieniądze warto przeczytać :f_thumbsup:
      Powodzenia raz jeszcze
      Super, dzięki Jarlo za typ z książką, a fakt nie słyszałem jeszcze o niej.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Srebro
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 978
      Yo.
      Nie graj na wirtualne. Lepiej od razu zaczac od nl2 Real money. Na wirtualne nie nauczysz sie grac.
    • Pipipioter
      Pipipioter
      Basic
      Napisane przez niemambopoco
      Yo.
      Nie graj na wirtualne. Lepiej od razu zaczac od nl2 Real money. Na wirtualne nie nauczysz sie grac.
      Może i masz rację, jednak podstawy musiałem że tak powiem z czymś zjeść, a wolałem bez zbędnego ryzyka. Kiedy stwierdzę że jestem na tyle przygotowany aby grać na real money, to wtedy też zagram. Ta jak wcześniej pisałem, prawdopodobny sierpień - do tego terminu daje sobie czas aby jeszcze bardziej się zagłębić w teorię. Zdaję sobie sprawę że gra na real money a wirtual o wiele się różni, gdyż jest adrenalina i ryzyko które w jakimś stopniu może wpływać na decyzje które są podejmowane. Dlatego zaczynając grać na cash wolę być w jakimś stopniu przygotowany, aby na starcie nie zostać zjedzonym przez bardziej doświadczonych zawodników. Nie mniej dzięki za radę.

PS; Jakie polecicie platformy pokerowe dla początkującego żeby grać na cash ?