Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[FR NL2-16] NL5 A4o

• Endi95
      Endi95
      Brąz
      na forum od: 25.03.2016 Posty: 38
      PokerStars Zoom, Hold'em No Limit - $0.02/$0.05 - 6 players
      Replay this hand on Upswing Poker

UTG: $9.01 (180 bb)
      MP: $5.05 (101 bb)
      CO: $2.50 (50 bb)
      BU (Hero): $5.24 (105 bb)
      SB: $7.94 (159 bb)
      BB: $8.68 (174 bb)

Pre-Flop: ($0.07) Hero is BTN with 4 A
      3 players fold, Hero raises to $0.12, 1 fold, BB calls $0.07

Flop: ($0.26) 3 2 5 (2 players)
      BB bets $0.19, Hero calls $0.19

Turn: ($0.64) 5 (2 players)
      BB bets $0.45, Hero calls $0.45

River: ($1.54) 4 (2 players)
      BB bets $1.66, Hero calls $1.66

Total pot: $4.86 (Rake: $0.20)

Showdown:
      BB shows 2 2 (a full house, Twos full of Fives)
      (Equity - Pre-Flop: 52%, Flop: 36%, Turn: 100%, River: 100%)

BU (Hero) mucks 4 A (a straight, Ace to Five)
      (Equity - Pre-Flop: 48%, Flop: 64%, Turn: 0%, River: 0%)

BB wins $4.66
  • 5 odpowiedzi
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 404
      Ja bym się nie powstrzymał od raise na flopie, nie czas na granie slowplay na tych limitach. Na river raczej rozstałbym się z tą ręką, bijesz w zasadzie same blefy, bez info nie chce tego sprawdzać (po takiej linii u nieznanego gracza wątpię, żeby blefował, zwłaszcza przy tendencji piątek).
    • kk43506
      kk43506
      Srebro
      na forum od: 17.10.2012 Posty: 400
      Na flopie na donkbet gram zdecydowanie raise.
      As played turn, fold na river ze względu chociażby na jego sizing. Na tych limitach overbety to w 90% przypadków valuebety.
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 624
      Flop: Zagrałbym chyba raise flop for value od rąk typu sety, dwie pary, overpary, drawy które z jakiegoś powodu zdecydowały się donkbetować. Jeżeli na turnie spadnie zła karta to wiele z tych rąk nie da mi już value. Alternatywnie, jeżeli bardziej stawiamy jego donbet na blefy możemy grać call i dawać mu barrelować.

Turn: Jedna z gorszych kart ponieważ biją nas teraz wszystkie sety które dostały fulla oraz część two pair. Gram call ponieważ przeciwnik może jeszcze blefować lub overplayować jakąś gorszą rękę typu overparę.

River: Według mnie łatwy fold. Przeciwnik na takim boardzie będzie betował według mnie same fulle i jesteśmy tam dead. Jego sizing mocno wskazuje na najmocniejszą część rangu która chce dostać value właśnie od stritów.
    • Winnc
      Winnc
      Srebro
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 788
      Flop dla mnie na pewno raise
      Dla as played turn call, a river to juz easy fold z takim overbetem. Wg mnie rzadko przeciwnik ma cos tam słabego, a nas bije juz bardzo dużo rak. Z przeciętna w tym wypadku overparą nawet na naszych limitach nie bija tak mocno rivera.
      Sam mam problemy z oddawaniem takich rozdan, ale trzeba sie tego nauczyc zeby przejsc te limity :( sam jestem w trakcie :D
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 095
      Primo slowplay z stritem praktycznie nigdy nie ma sensu bo każda parująca board karta na turn czy river mocno obniża wartość naszego układu. Jak chcesz coś slowplayować to sety/2pairs są do tego znacznie lepsze.

Secundo - na river to jest łatwy fold do beta za 3/4, o overbecie nie mówiąc. Zastanów się co racjonalnie granego w ten sposób bijesz? Tak, w najlepszym wypadku masz split z Ax, tylko od czego niski strit na asie valuebetuje overbetem? Jakby miał Ax to powinien go grać przez check lub mały blockbet.