Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 ATs

• ChceBycLepszy
      ChceBycLepszy
      Brąz
      na forum od: 23.04.2018 Posty: 67
      Party, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.59 (71.8 bb)
      BB: $6.06 (121.2 bb)
      CO: $6.85 (137 bb)
      Hero (BTN): $11.57 (231.4 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Ah: :Th:
      CO raises to $0.18, Hero calls $0.18, 2 folds

Flop: ($0.43) :3c: :9h: :Qc: (2 players)
      CO bets $0.30, Hero calls $0.30

Turn: ($1.03) :Jh: (2 players)
      CO bets $0.49, Hero raises to $1.47, CO raises to $6.37 and is all-in, Hero calls $4.90

River: ($13.77) :2c: (2 players, 1 is all-in)

Brak info o rywalu. Teraz, gdy patrze na rozdanie fold flop. Chodzi mi bardziej o kwestie Turna jak tam gracie?
  • 5 odpowiedzi
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 1 117
      Pre można 3betować, można callować - bez żadnego info też wolę call.
      Myślę że mając tutaj jedną overcart, bfd, bsd i czasami SD, call flop jest ok.
      Na T dostajesz pomoc w postaci Jh, ale ta karta pomaga też przeciwnikowi. Jedyny powód dla którego bym raisował to chyba niski sizing beta od przeciwnika (1/2) + fakt że blokujesz KT. Czy na jego wsuwkę mamy call ? Nie mam pojęcia, ale przypuszczam że chyba nie.
      Chętnie przeczytam opinię o tym spocie od kogoś bardziej kompetentnego.
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 501
      Ja wolę grać z pozycją call na turnie i w zależności od rivera podjąć decyzję. Po tym jak przebijasz na turn i dostajesz all in, liczysz czy call jest opłacalny (dałbym mu w zakresie gotowe strity, sety, QJ, jakiś combodraw z flush Draw w treflach, pozostałe układy, które mają jakieś showdown value zagrają call na Twój raise bądź fold).
    • kk43506
      kk43506
      Brąz
      na forum od: 17.10.2012 Posty: 409
      Na flopie można to zrzucić.
      As played flop gram call na turnie, bo na tych stawkach nie lubię zamieniać grywalnych rąk w blef, decide river.
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 958
      Pre zarówno call jak i 3-bet akceptowalny (zależnie od sb i bb - jak lubią 3-betować to sam gram 3-bet, w przeciwnym razie wolę call)
      Flop z pozycją na unka jest to call.
      Turn, bez equileba masz pomiędzy 26-30% equity - nie daje mu w range draws, ani jednej pary. Czyli fold turn na jego 3-bet. Czy raise turn jest błędem. Moim zdaniem nie. Przy tych 30%+ eq (przed jego raise można tak obstawiać) + folding equity raise daje na pewno poprawny raise.
    • ChceBycLepszy
      ChceBycLepszy
      Brąz
      na forum od: 23.04.2018 Posty: 67
      Dziękuje za analizę od wszystkich. :f_drink: