Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Coalco.pl - wirtualne czarne złoto - realne $:)

• piachu01
      piachu01
      Black
      na forum od: 19.02.2007 Posty: 3 386
      Hej,

gra w to ktoś tutaj?

Jest to dość nowa gierka ekonomiczna (jeżeli komuś podobały się stare ekonomiczne gry przeglądarkowe to i ta się spodoba), która dość szybko i ambitnie się rozwija. W każdym razie tutaj szerszy opis gierki:Link Text...

a jakby ktoś chciał się zarejestrować to byłoby miło gdyby skorzystał z mojego reflinka (nic nie tracisz, a ja ciut korzystam:) ):
      Link Text...
      Z góry dzięki.

Warto nadmienić, że jak ktoś chce tutaj zarobić na czynsz to źle trafił.
      To jest przede wszystkim gierka i pewnie przez długie miesiące będzie z tego do wyciągniecią kasa na dodatkowe piwo lub dwa:)
  • 18 odpowiedzi
    • piachu01
      piachu01
      Black
      Widzę, że sporo osób się regneło, dzięki!:)

Jak Wam idzie? Ja wpłaciłem parę zł i kopalnia na 3cim lvl, a teraz żmudne kopanie do lvl4
    • TthreeO
      TthreeO
      Brąz
      na forum od: 22.05.2009 Posty: 498
      Kolega mi polecał to ostatnio, ale dla mnie to jakiś dziwny wałek :p Juz lepiej pogrindzić godzine :f_cool:
    • piachu01
      piachu01
      Black
      Wiadomo, że jak chcesz zarobić to lepiej pogrindować nl2:D Ja to traktuje jako powrót do starych gierek ekonomicznych i narazie się dobrze bawie:)
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 436
      przecież to koparka kryptowalut dla autorów tego czegoś, sprawdźcie jak wam skacze zużycie procesora w menedżerze zadań kiedy zaczniecie 'wydobywać' , szkoda procka prądu i czasu :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • kaskader
      kaskader
      Złoto
      na forum od: 23.12.2007 Posty: 528
      piachu1 koparka walut połączona z piramidą finansową :D Nie rób śmiechu
    • piachu01
      piachu01
      Black
      Yep jest to nawet napisane, że się wydobywa walute, podobno 90% wraca do systemu gry. Nie wiem ja nikogo do gierki nie zmuszam:)
    • LAPA2000
      LAPA2000
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 599
      Piachu już nawet parę złoty wpłacił!!! Wszystko dla dobrej zabawy oczywiście, a wątek założył bo mu się po prostu tak bardzo gra spodobała i chciał żebyśmy wszyscy mogli też w nią zagrać. Naród wspaniały,...
    • baranek
      baranek
      Brąz
      na forum od: 07.05.2007 Posty: 562
      Jakoś w pierwszym poście zapomniałeś dodać że wchodząc z Twojego linka, pomagamy Ci "wydobywać walutę" Za takie akcje powinien z miejsca lecieć ban.
    • piachu01
      piachu01
      Black
      Nie zapomniałem:)
    • qwerteek
      qwerteek
      Srebro
      na forum od: 18.01.2013 Posty: 161
      Poklikałem trochę i muszę kolegom przyznać rację, piramida finansowa z koparką Monero. Niby dostajesz na start kopalnię, ale wykopany przez nią węgiel trafia na składowisko, aby handlować węglem musisz go przetransportować do punktu handlowego. Do transportu trzeba użyć furgonetki lub ciężarówki, furgonetka kosztuje 0,4 zł, na start dostajesz 10 ton węgla, który możesz sprzedać za niecałe 0,005 zł (słownie: pół grosza). Za wykopane Monero dostajesz węgiel bezpośrednio do punktu handlowego. Wniosek: wpłacaj hajs albo kop kryptowalutę jeśli chcesz grać.
    • kaskader
      kaskader
      Złoto
      na forum od: 23.12.2007 Posty: 528
      Napisane przez baranek
      Jakoś w pierwszym poście zapomniałeś dodać że wchodząc z Twojego linka, pomagamy Ci "wydobywać walutę" Za takie akcje powinien z miejsca lecieć ban.
      Nie wiem czy ta skrojona na miarę kampania, przyniosła piachowi jedną setną grosza zysku. Nie banujmy go za to :P

Aczkolwiek promocja piramid finansowych dla własnych interesów, bardzo brzydka sprawa :(
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 436
      smutno tylko że black memberzy reklamują takie scamy, albo poker is dead albo dywersyfikacja, szkoda że w marnym stylu, ciekawe co na to PS
      wiem że nic:coolface:

btw. ostatnio mniej śledzę, co z tym scamem ziomka od spin legends? było jakieś oświadczenie PS? czy swoim zwyczajem pousuwali posty i dziękuję?
    • klz03
      klz03
      Black
      na forum od: 20.06.2009 Posty: 6 390
      Nie rozumiem was ludzie. Przecież to tylko gra for fun w której można ewentualnie parę złotych zarobić jak się trochę przyłoży człowiek. Nikt nie każe Wam włączać tej opcji kopania krytpowaluty dla adminia. Jaki scam? Jakie oszustwo? Jaka piramida finansowa? Zwykła gra przeglądarkowa, z której możesz wyciągnąć miesięcznie np. 10zł, w odróżnieniu od innych gierek do których trzeba dokładać, żeby w ogóle "być w grze". Przecież Piachu nie reklamuje tego jak coś co Wam miliony przyniesie. Na ps.com to od razu próbują zrobić z Ciebie barana i oszusta.
    • Rasow
      Rasow
      Brąz
      na forum od: 06.02.2014 Posty: 67
      Plusik zarówno dla założyciela postu jak i klz03 za normalne podejście. Mnie zaciekawiło to co napisał piachu, poczytałem chwilę, zalogowałem się i coś tam klikam. Lubię takie ekonomiczne gierki, dużo bardziej koncepcja mi pasuje od tej znanej z ogame czy plemion. Na kasę z tego nie liczę, raczej będę wszystko inwestował wewnątrz coalco, nie muszę przy tym siedzieć non stop przy kompie czy budzić się w nocy, żeby "chować wojsko". A, że moje działania "zarabiają" właściciela? Dopóki nie wsadzam w to gotówki i mam z tego zabawę, żaden problem. Za rozrywkę zwykle trzeba coś zapłacić. :)
    • klz03
      klz03
      Black
      na forum od: 20.06.2009 Posty: 6 390
      Też w plemiona grałem wiele lat temu. Pamiętam jak wstawałem w nocy żeby ataki synchronizować. W pewnym momencie taki byłem na to napalony że byłem 2 w wioskach i 1 w liczbie zadanego damage na danym świecie. Jak już byłem kozakiem na mapie to mi się znudziło. Mój ojciec gra w to już z 10 lat chyba.
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 263
      Kto za prąd zwróci?
    • piachu01
      piachu01
      Black
      Ludzie wszędzie widzą scam.
      Podając reflinka napisałem, że coś dostanę jak się z niego zarejestrujecie. Zarejestrowało się 18osób i narazie mam <1gr na Was. Dzięki za ogarnianie moich rachunków.
      Podałem od razu w poście, że jest to gierka ekonomiczna a program zarobkowy. Sam spędziłem mase czasu na ogame, travianie, hattricku, a teraz siedze tutaj i widząć jak fajnie gra się rozwija postanowiłem ją tutaj zareklamować przy okazji podając refa, ale nie po to by zyskać olbrzymią fortunę na Was, ale dlatego, że znam plany na rozwój korporacji (regując się z refa jest się członkiem korpo polecającego - regując się bez refa jest się kupowanym bez swojej wiedzy) i zapowiada się dość ciekawie. Nie wiedziałem, że tyle wystarczy do bycia okrzykniętym oszustem.

A co do tego, że gierka jest koparką dla właściciela to w sumie nie wiem. Nic bez naszej wiedzy się nie kopie, ok 90% wraca do gry w postaci surowców więc szczerze mówiąc nie wiem. Ale póki gra mi się fajnie to mi to przeszkadza
    • piachu01
      piachu01
      Black
      Napisane przez kaskader
      Napisane przez baranek
      Nie wiem czy ta skrojona na miarę kampania, przyniosła piachowi jedną setną grosza zysku. Nie banujmy go za to :P

Aczkolwiek promocja piramid finansowych dla własnych interesów, bardzo brzydka sprawa :(
      Banujcie w/e.

Oby Twoja kampania w stopce więcej Ci przyniosła;)