Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Karta neteller problem z wypłata

• 12 odpowiedzi
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Srebro
      na forum od: 11.10.2015 Posty: 65
      Wczoraj i dzisiaj próbowałem doładować konto revolut kartą wirtualną netka i się nie dało. Myślałem, że to po prostu nie działa, ale może właśnie to przez jakieś problemy o których piszesz. Daj znać jak rozwiążą ten problem, dzięki z góry =)
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 753
      Ja nie mogę doładować od 2-3 dni Revolut kartą Skrill (wcześniej bez problemu) ale w bankomacie działa.
      Tylko niespodziankę przyszykował Euronet. Pojawił się komunikat o jakieś dodatkowej opłacie (kilkanaście złotych) której wcześniej nie było.
    • koval21
      koval21
      Brąz
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 147
      Napisane przez Alocha
      Hejka. Działa wam dzisiaj karta neteller? Nie mogę wyplacac, płacić w sklepach. Wszystkie transakcje wykonane karta odrzucane.
      dzisiaj płaciłem kilkukrotnie kartą Netellera i wszystko działało bez zarzutu
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Srebro
      Napisane przez Elzo2012
      Ja nie mogę doładować od 2-3 dni Revolut kartą Skrill (wcześniej bez problemu) ale w bankomacie działa.
      Wczoraj parę razy doładowywałem konto revolut kartą skrilla i nie było problemów.
      Dzisiaj znajomy również doładowywał skrillem i też bez problemu.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 753
      Napisane przez JustSqueeze
      Napisane przez Elzo2012
      Wczoraj parę razy doładowywałem konto revolut kartą skrilla i nie było problemów.
      Dzisiaj znajomy również doładowywał skrillem i też bez problemu.
      To dobra wiadomość.
      Gdzieś czytałem, że problemy mogą wynikać ze starej wersji Androida. Revolut często udoskonala swój system i gdzieś może przy tym "gubić" starsze wersje Androida. Niedługo zmienię telefon, to się okaże.
    • Alocha
      Alocha
      Brąz
      na forum od: 09.09.2007 Posty: 22
      Na revoulta udało się wpłacić ale wypłaty z bankomatów dalej nie działają a support się nie odzywa już ponad dzień, macie może jakiegoś maila do nich gdzie odpisują, czy czekać dalej?
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Srebro
      Alocha, spróbowałbyś czy dasz radę doładować revolut wirtualną kartą netellera? Pierwsza karta wirtualna jest za darmo.

Może zadzwoń do nich?
    • Alocha
      Alocha
      Brąz
      dobra dostałem odpowiedź:

Regarding your question, please be informed that your transaction was declined, as the funds available in your account have been deposited via Bitcoin. Funds deposited via Bitcoin are only available for transfers to merchants and members. If you wish to use your Net+ card, please upload funds using an alternative deposit option from the Money in section of your NETELLER account.
    • Alocha
      Alocha
      Brąz
      Napisane przez JustSqueeze
      Alocha, spróbowałbyś czy dasz radę doładować revolut wirtualną kartą netellera? Pierwsza karta wirtualna jest za darmo.

Może zadzwoń do nich?
      Działa Tobie już doładowywanie revoulta? Bo teraz ja nie mogę go doładować od paru dni.
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Srebro
      Doładowujesz kartą fizyczną czy wirtualną?
    • Alocha
      Alocha
      Brąz
      Ta i ta nie działa ;/
    • JustSqueeze
      JustSqueeze
      Srebro
      Napisane przez Alocha
      Ta i ta nie działa ;/
      a fizyczną miałeś już podłączoną pod revoluta? jaki komunikat dostajesz?