Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pot size raise - kiedy warto stosować ?

• KOWAL530
      KOWAL530
      Brąz
      na forum od: 03.08.2010 Posty: 237
      Siemka. Jak w temacie, przeczytałem art. na temat pot size raise i wiem, że robimy to żeby dać przeciwnikowi oddsy 2:1. Zastanawiam się tylko na jakich strukturach chcemy z tego korzystać i czy gracze z tego korzystają ? Jak dotąd na moich stawkach NL5 tego nie zauważyłem. Jeśli ktoś przebija to standardowo 2,5-3x w zależności od pozycji. Może ktoś mógłby to rozwinąć o jakieś przykłady ?
  • 2 odpowiedzi
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 953
      Wysokość raise w wielokrotności betu jest zależne do wysokości tego betu. Ja jak gram raise (zresztą jak każde podbicie) zastanawiam się jakie chce dać odsy na call przeciwnikowi.Jak chcę aby przeciwnik miał oddsy na poziomie nr 3:1 czy to muszę inną zastosować wartość raise (w przeliczeniu na X x bet przeciwnika), jak zagra mi 0,3PSB, a inny jam zagra 0,8PSB.
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 266
      W tych czasach już jest bez różnicy. Czy dasz PSB czy 5bb. Donk sprawdzi/wsadzi ze śmietnikiem a i tak mu p* dobierze. Wszystkie te teorie i szkolenia są g warte.