Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Podkładka pod mysz do fotela(fotelu?^^)

• Wiola94
      Wiola94
      Brąz
      na forum od: 01.01.2014 Posty: 14
      Witam, mam nadzieje, ze skoro temat o fotelach przetrwał w tym dziale to i mojemu się to uda ;)

Szukam czegoś takiego jak w linku co będzie można zamontować do fotela dxracer.

http://www.fotelebiurowe24.pl/podkladka-pod-mysz-ar-02a-r

Niestety do tej pory wszystkie aukcje są przedawnione, w sklepach produkt jest niedostępny, na ali też nie można sfinalizować transakcji.

Jeżeli ktoś wie gdzie takie cudo dostać albo poratuje działającym linkiem to moja wirtualna wdzięczność nie będzie miała granic.

Ewentualnie może ktoś zaproponuje jakąś alternatywę do kupienia bądź zrobienia samemu( z czego?).
      Generalnie bardzo zależy mi na trzymaniu ramienia i myszki blisko siebie siedząc na fotelu w trakcie kilku/kilkunasto godzinnych sesji.

Z góry dziękuje za jakikolwiek odzew i pozdrawiam ;)
  • 2 odpowiedzi
    • 71022
      71022
      Brąz
      na forum od: 05.04.2018 Posty: 24
      1. fotela
      2. nie wiem gdzie kupić

:milord:
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 751
      Wydaje się dość prosta do wykonania samemu. Szczególnie, że cena gotowej jest IHMO wygórowana, biorąc pod uwagę banalność konstrukcji.
      Dodatkowo robiąc samemu, można ją bardziej dopasować do własnych potrzeb (np. zastosować gotową podkładkę z wałkiem żelowym pod nadgarstek).
      Mnie nie przekonuje, ponieważ jeżeli będę potrzebował coś wpisać na klawiaturze, to chyba będzie problem z dosunięciem fotela do biurka bez demontażu urządzenia.