Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Nie działa konwerter hand w holdem manager 2

• KOWAL530
      KOWAL530
      Brąz
      na forum od: 03.08.2010 Posty: 225
      Siemka, mam problem od wczoraj z konwertowaniem handów z HM2 do forum pokerstrategy. Wybieram hand klikam "view", następnie ikonę do kopiowania (wybrane oczywiście forum pokerstrategy), później klikam wklej na forum i nic. Dodam, że wcześniej śmigało normalnie. Może ktoś miał podobny problem lub ma jakiś pomysł co zrobić, żebym nie musiał instalować jeszcze raz HM2 ?
  • 2 odpowiedzi
    • fedGOAT
      fedGOAT
      Brąz
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 96
      Mam ten sam problem i nie wiem jak temu zaradzić, teraz wklejam rozdania przez hand history converter
    • KOWAL530
      KOWAL530
      Brąz
      na forum od: 03.08.2010 Posty: 225
      fedGoat

Pisałem do supportu HM2 i dostałem taką odpowiedź:

Message left on Jun 19, 2018, 6:25:23 PM

I am very sorry for the problems. Our hand conversion server is currently down and we are working on a solution. We hope to have it fixed soon but I do not yet have an ETA from our web team. Rest assured this is top priority for everyone on the team right now.

The hand history viewer converter and the 2+2 built in reply converter are both affected. You will have to use the right-click - 'copy' method to copy it in it's original format then use a third party converter that you can find via a google search.