Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 AQs

• fedGOAT
      fedGOAT
      Brąz
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 96
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.05 BB (4 handed) - Converted at http://www.handhistoryconverter.com/

Hero (SB) ($5)
      UTG ($6.98)
      BB ($5.07)
      Button ($8.93)

Preflop: Hero is SB with A, Q
      UTG raises $0.12, 1 fold, Hero raises $0.44, BB calls $0.41, UTG calls $0.34

Flop: ($1.38) J, 3, 5 (3 players)
      Hero checks, BB checks, UTG bets $0.99, Hero calls $0.99, 1 fold

Turn: ($3.36) 3 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $2.40, Hero folds

Total pot: $3.36

Results:

UTG didn't show

Powinienem sprawdzać na turnie? Z jednej strony oddsy do calla to 29%, a mając fd i 2 overkarty mam 32% na trafienie układu na river, a z drugiej strony to średnio mi się widzi wrzucanie 2/3 stacka do puli z fd i 2 overkartami (domyślam się, że to może być błędne rozumowanie)
  • 3 odpowiedzi
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 624
      Flop: Myślę, że można zdecydować się tutaj na c-bet z nastawieniem na all-in na turnie. Mamy bardzo mocnego drawa i oprócz flusha, możemy na turnie trafić SD, GS lub top pair więc jest bardzo dużo kart na których możemy coś robić i wyrzucać przeciwnika z takich rąk jak TT-99 a czasami nawet Jx. Wydaje mi się to być lepszym rozwiązaniem niż check/call.

Turn: Wydaje mi się, że nie mamy odpowiednich oddsów na call, tym bardziej na sparowanym boardzie.
    • KOWAL530
      KOWAL530
      Brąz
      na forum od: 03.08.2010 Posty: 225
      Jeśli zagrać cbet flop z intencją pusha na turn to jaki sizing na flopie ? Jesli betnie za 1.05$ na flopie to na turnie push w pota bedzie. Pytanie czy bet za 3/4 na flopie nie jest zbyt wysoki ? Czy moze flop 1/2bet i turn overbet ? Co lepsze ?
    • Heissenbberg
      Heissenbberg
      Brąz
      na forum od: 29.10.2012 Posty: 184
      Te 2 over karty nie koniecznie będą Twoim outem, więc nie brałbym ich pod uwagę w kontekscie liczenia equity.