Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Zostań bohaterem serii rzutów karnych i wygraj nawet 1000 €

• kloda1
      kloda1
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.03.2009 Posty: 1 341

Zostań bohaterem serii rzutów karnych i wygraj nawet 1000 €

W te wakacje Unibet przynosi trochę futbolu na stoły pokerowe, dzięki nowej mini grze Penalty Hero. Dostępna będzie do 31 lipca, a maksymalna wygrana to 1000 €.

Zbieraj tokeny, by przetestować swoje nerwy w psychologicznej wojnie przeciwko wirtualnemu bramkarzowi. Wygraj finał i odbierz nagrodę gotówkową. Pierwszy tokeny jest kompletnie darmowy dla wszystkich!

Jak zebrać więcej tokenów Penalty Hero

Graj cash lub Sit & Go, by zbierać tokeny na 3 różnych poziomach: Bronze, Silver i Gold. Na każdym z nich możesz codziennie zebrać po 5 tokenów, co daje łącznie 15 szans na grę każdego dnia. Gdy zdobędziesz już choćby jeden, po prostu włącz grę Penalty Hero w lobby klienta.

Stajesz oko w oko z bramkarzem i masz 6 możliwości posłania piłki w bramkę. Zaczynasz w fazie grupowej, a twoim celem jest przejście przez 1/8, ćwierćfinał, półfinał, a następnie wygranie finału.

Nagrody w Penalty Hero

Obowiązuje regulamin Unibet, który może być w dowolnym momencie zmieniony.

Jeśli nie masz jeszcze konta na Unibet, skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty i kliknij tutaj, aby je utworzyć.
  • 12 odpowiedzi
    • opalonalola
      opalonalola
      Brąz
      na forum od: 24.01.2011 Posty: 46
      Witajcie
      Jak zdobywać silcer i gold? Mam Bronze więcej nie wiem jak :(
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 768
      Napisane przez opalonalola
      Witajcie
      Jak zdobywać silcer i gold? Mam Bronze więcej nie wiem jak :(
      Grać wyższe stawki silvery są za sng od 10 euro.
    • WydepilowanaOla
      WydepilowanaOla
      Złoto
      na forum od: 19.08.2014 Posty: 189
      Wygrał ktoś coś w tej gierce?
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      na forum od: 25.08.2015 Posty: 2 560
      Napisane przez WydepilowanaOla
      Ja najdalej doszedłem do ćwierćfinału na poziomie silver. Na razie obczaiłem tylko, że najłatwiej jest strzelić w górny środek bramki, ale lepiej nie robić tego dwa razy z rzędu, bo wtedy na 90% obroni drugi strzał w to samo miejsce xD Nie polecam też strzelania w dolne rogi - tam bramkarz broni znacznie częściej, niż wtedy gdy strzela się wyżej.

Dzisiaj będę stosował nową strategię i postaram się trochę stiltować bramkarza strzelając dopiero kilka sekund po gwizdku sędziego.

:coolface:
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 259
      Ta gierka jest jak z losowaniem mnożnika w spinach. Ale beka jest nie powiem.
    • speedwayfan22
      speedwayfan22
      Platyna
      na forum od: 07.11.2014 Posty: 64
      Szanse na strzelenie gola:

Here are the odds to win the rounds:

Group: 1 in 2
      Round of 16: 1 in 3
      Quarter final: 1 in 3
      Semi final: 1 in 6
      Final: 1 in 6
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Dostałem kilka ticketów do tego silver freellora co wrzuca od razu all iny i wpadło 10 E :profit:
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro

1 Karny od 200 Euro , szkoda bo raczej ciężko będzie z 1 BI na nl50 obejrzeć 250 flopów.
    • WydepilowanaOla
      WydepilowanaOla
      Złoto
      na forum od: 19.08.2014 Posty: 189
      Napisane przez Bolexx

1 Karny od 200 Euro , szkoda bo raczej ciężko będzie z 1 BI na nl50 obejrzeć 250 flopów.
      Jak zejdziesz do poniżej najmniejszego możliwego stacka do wkupienia się na NL50 to dostajesz resztę w kasie ;) :profit:
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Napisane przez Bolexx

Jak zejdziesz do poniżej najmniejszego możliwego stacka do wkupienia się na NL50 to dostajesz resztę w kasie ;) :profit:
      Własnie to obczaiłem :f_drink: :profit:
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      na forum od: 25.08.2015 Posty: 2 560
      Napisane przez Bolexx

W które miejsca strzelałeś? xD
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Napisane przez Ar3cki
      Napisane przez Bolexx

W które miejsca strzelałeś? xD
      W górne boki raz środek góra , ale przed tym 4 razy pod rząd mi obronił na pierwszym etapie.