Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Jaki room w MPN z Polski?

• djalbert182
      djalbert182
      Srebro
      na forum od: 27.12.2012 Posty: 2 046
      Mam pytanie, jaki room z sieci MPN polecacie teraz do grania z Polski?
      Po tym jak zamknieto mi konto na NordicBet, przeniosłem się na BetSafe, ale ci z kolei zaczęli wymagać "weryfikacji konta". Nie moge z nimi od jakiś 4 dni dojść do ładu. Wrzuciłem wszystkie dokumenty jakie chcieli i czekam już ponad 3 dni. Support mi mowi rozne nieprawdziwe rzeczy, ostatnia, ze mam zaladować dokumenty jeszcze raz, mimo, ze na moim koncie w sekcji do ladowania dokumentów, nie da sie nic zaladować, jest tylko komunikat "Dokumenty sa sprawdzane".
      Powoli trace cierpliwość i sie zastanawiam nad innym roomem w tej sieci. Mialem tez konto na 32Red, ale oni z kolei mnie wkurzyli faktem, że szeroko promowali mega FR o tickety live, a w ostatniej chwili bez zadnej informacji go odwałali. Ja specjalnie dla niego konto założyłem.
      Możecie polecić jakąś inną skórkę, która nadal pozwala na graczy z Polski?
  • 15 odpowiedzi