Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Bilard online na prawdziwe pieniądze

• Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 291
      Witam:)
      Chciałem spytać czy zna ktoś jakieś pewne serwisy oferujące bilarda na prawdziwe pieniądze? Zależy mi na grze na wysokie stawki. Natknąłem się przed chwilą na http://realmoneypool.com/ i jestem zszokowany - najlepszy bilard w jaki kiedykolwiek grałem wirtualnie. Jeśli nie znajdę nic lepszego, to zacznę od tego.:s_cool:
  • 26 odpowiedzi
    • DELETEDM_7641949
      DELETEDM_7641949
      Global
      na forum od: 08.06.2017 Posty: 31
      Jak z wypłatami?
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      Póki co testuję grając za wirtualne. Jeśli chodzi Ci o metodę wypłat, to jest to PayPal. Pogrzebałem trochę i na tę chwilę nie widzę innej alternatywy... Prawie nie ma serwisów oferujących bilarda na prawdziwe pieniądze...albo źle szukałem :rolleyes:
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 97
      Nie lepiej by bylo pograć w prawdziwego bilarda na pieniadze? Tam to dopiero sa "stunning 3D graphics" i "the most realistic physics" :D
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 838
      Kicha, nie ma wersji na PC albo nie widzę.
      Niepotrzebnie przemontowałem monitor na płasko i kupiłem bezprzewodowy kij do kompa. :(
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      Napisane przez Elzo2012
      Niepotrzebnie przemontowałem monitor na płasko i kupiłem bezprzewodowy kij do kompa. :(
      Jakbym słyszał kogoś, kto o poksie tyle wie ile widzial w Wielkim Szu.:ayfkm:
      Napisane przez rafalos890
      Nie lepiej by bylo pograć w prawdziwego bilarda na pieniadze?
      Z gry pro w bilard zrezygnowałem na rzecz poksa. Ale odkąd pamiętam, to jakikolwiek bilard wirtualny nie ruszyłem, to dosłownie miażdżyłem, stąd zainteresowałem się zwyczajnie zarobkiem w tym temacie, a serwis skillz.com wydaje się być wiarygodny.

Prosiłbym jedynie o wpisy osób, które trochę ogarniają temat, a żenujące żarty zostawcie dla siebie i nie zaśmiecajcie wątku.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 782
      To może na jakimś forum bilardowym znajdziesz więcej info ? Bo tu to raczej ludzie klikają w przyciski :f_biggrin:
    • HerrKoyot
      HerrKoyot
      Brąz
      na forum od: 12.09.2007 Posty: 591
      Przecież jeżeli byłaby taka gra na pieniądze, które można wypłacać, a nie wymieniać na lepsze wirtualne kije, to byłaby masa botów kończących każdą partię w jednym podejściu...
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      Napisane przez Bolexx
      To może na jakimś forum bilardowym znajdziesz więcej info ? Bo tu to raczej ludzie klikają w przyciski :f_biggrin:
      Właśnie paradoksalnie jest na odwrót :)
      Napisane przez HerrKoyot
      Przecież jeżeli byłaby taka gra na pieniądze, które można wypłacać, a nie wymieniać na lepsze wirtualne kije, to byłaby masa botów kończących każdą partię w jednym podejściu...
      A skąd to wiesz? Widziałeś już gdzieś takie boty na bilardzie za play money? A nie byłoby czasem tak jak z pokerem, że takie serwisy po prostu wykrywałyby takie konta i banowały graczy? Na w/w bilardzie możesz wypłacić pieniądze, wszystko można doczytać w regulaminie. Oczywiście jak tylko znajdę czas, to zrobię tam depo i sam przetestuję ten serwis w dwóch kluczowych dla mnie kwestiach: wypłacalność oraz traffic, a wnioski napiszę w tym temacie rzecz jasna.
    • pawel1803
      pawel1803
      Brąz
      na forum od: 03.04.2011 Posty: 182
      Napisane przez Don4tello
      Napisane przez Bolexx
      Właśnie paradoksalnie jest na odwrót :)
      Napisane przez HerrKoyot
      A skąd to wiesz? Widziałeś już gdzieś takie boty na bilardzie za play money? A nie byłoby czasem tak jak z pokerem, że takie serwisy po prostu wykrywałyby takie konta i banowały graczy? Na w/w bilardzie możesz wypłacić pieniądze, wszystko można doczytać w regulaminie. Oczywiście jak tylko znajdę czas, to zrobię tam depo i sam przetestuję ten serwis w dwóch kluczowych dla mnie kwestiach: wypłacalność oraz traffic, a wnioski napiszę w tym temacie rzecz jasna.
      I jak sprawdzałeś to czy jeszcze? :)
    • Sebzak113
      Sebzak113
      Basic
      na forum od: 06.08.2018 Posty: 1
      Mi pokazuje w paypal ze przelewy sa zabronione na konto tej firmy, też tak macie?
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      Tydzień temu doładowałem kartę Revolut poprzez Skrill i właśnie zamierzam tam zrobić depo za pomocą tej karty (da się), ale do tej pory kasa nie doszła na Revolut, nie wiem czemu... Zrezygnowałem z Paypala, bo potem tą samą drogą trzeba wypłacić, co wiąże się z tym, że następnie z Paypala na konto bankowe należy przelać, aby mieć fizyczną gotówkę :)
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 209
      Z tego co widze rake jest tam zabójczy. Z tego co patrzę musisz wygrywać 60% by być b/e.
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      Napisane przez EmiyaKiritsugu
      Z tego co widze rake jest tam zabójczy. Z tego co patrzę musisz wygrywać 60% by być b/e.
      No ja liczę na to, że będę tu miał powyżej 80% wygranych:f_cool:
      Czekam na kasę na Revolucie i robię przelew. Jeśli serwis będzie wypłacalny, to wstawię tu screeny na dowód tego, a jeśli nie, to rzecz jasna ostrzegę przed robieniem depozytu ;)
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 207
      60% na b/e ale złodziejstwo. Gra ktoś? Jak ze stawkami, multitablingiem i poziomem :) Ile tra średnio jedna gierka i jak dobierani są rywale losowo?

Edid

Jaki field to chyba tyle wiedzieć. I jeszcze jedno przyszło mi do głowy czy można obserwować toczące się gierki ?
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 207
      Don4tello coś milczy. Może ma żyłę złota i milczy albo te jego 80% okazało się sporo na wyrost ;-)
    • HerrKoyot
      HerrKoyot
      Brąz
      na forum od: 12.09.2007 Posty: 591
      Jak on bedzie mial 25%, to bedzie sukces
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      @HerrKoyot, grales juz tam, ze tak piszesz? Ogarniasz w ogole bilard? I czy grales kiedykolwiek ze mna online w bilard? 😊
      Tam sie gra w 14/1. Rozbijasz i nawet jak nic nie wpadnie jedziesz brejka do pierwszej skuchy. Grasz sam ze soba, przeciwnika dobieraja losowo, jest podany koncowy wynik przeciwnika, ew. ty czekasz az ktos skonczy swoja partie - bardziej szczegolowo jest to opisane u nich w faq. Stawki to od 1 do 50$ za partie. Sa tez jakies eventy(prawdopodobnie turnieje) nie wiem do konca. Nie mozna podgladac gry. Na ten moment wplacilem 30$ i drugie tyle dostałem w bonusie. Problem w tym, ze cos nie mogę grac na kase, jestem w ciaglym kontakcie z ich supportem, dosc szybko odpisują i mam nadzieję, ze ogarna co jest nie tak. Swoja droga co mi sie spodobalo - przed gra na prawdziwe pieniadze jest komunikat czy zgadzam sie, zeby bylo wlaczone nagrywanie ekranu - jakby ktos probowal oszukiwac, to raczej nie da rady, co mnie bardzo cieszy🙂
      Aktualnie jestem na wakacjach, wiec jak bede w domu, to wtedy zajme sie tą apką. I tak jak napisalem wczesniej, co by nie bylo, to podziele sie z Wami info co do tych kulek - spokojnje.

I tak swoja droga, dobrze wiem co pisze jesli chodzi o te 80%🙂 na tej apce zrobilem bodajze 98 i w nastepnej partii 111 brejka po raptem 3 godzinach obcowania z tym bilardem, dla przykladu na wp mialem dwa razy z rzedu brejka 147 w snookera, takze.... 😋
    • alseb1990
      alseb1990
      Basic
      na forum od: 15.06.2012 Posty: 1
      Don4tello, udało Ci się coś ugrać w tego bilarda? Ja nie mogę rozpocząć gry o pieniądze, przy odpalaniu rozgrywki pojawia mi się komunikat o błędzie http nr 409. Miałeś coś podobnego? Udało Ci się jakoś to obejść? Będę wdzięczny za odpowiedź.
    • Don4tello
      Don4tello
      Złoto
      @alseb1990,
      Właśnie ten sam komunikat mi wyskakuje, z supportem już o tym pisałem. Dam znać jak znajdą przyczynę...
    • 1
    • 2