Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL10 QQ

• Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 905
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      BB: $20.22 (202.2 bb)
      MP: $11.03 (110.3 bb)
      CO: $12.64 (126.4 bb)
      Hero (BTN): $10.10 (101 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Qh: :Qs:
      2 folds, Hero raises to $0.25, SB folds, BB raises to $0.80, Hero calls $0.55

Flop: ($1.65) :8c: :6s: :8h: (2 players)
      BB bets $1.04, Hero calls $1.04

Turn: ($3.73) :7s: (2 players)
      BB bets $2.45, Hero calls $2.45

River: ($8.63) :8s: (2 players)
      BB bets $3.35, Hero calls $3.35

BB 13/10 po 40h pierwszy 3bet z 15 okazji

Przeciwnik wydaje się rysować na nita, niemniej jednak próbka średnia, a board nie najgorszy. Jak to gracie? Fold na turn lub river czy calldown do końca?
  • 17 odpowiedzi
    • mistralx
      mistralx
      Srebro
      na forum od: 13.08.2014 Posty: 1 401
      Dla mnie to jest 4-bet PF na tych pozycjach. Pierwszy 3-bet z 15 okazji to żadne info.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 972
      4b/stack off
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 905
      Jakoś 4b/stack off tu mi się nie podoba na gościa, który się rysuje na nita. Wiadomo, że próbka mała, ale pozwala co nieco założyć i boję się, żebym się wyizolował na AA/KK.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 176
      nie no bardziej 4bet fold na takiego nita.
      poza tym jesli sprawdzasz to z wlasnie taka mysla ze na dokladnie taki bordzie lecisz do SD inaczej nie ma sensu cala jak masz watpliwosci , przeciez to idealny dla ciebie board.
      wiec call off i notka. i potem izi game vs him for life :)
    • Heissenbberg
      Heissenbberg
      Brąz
      na forum od: 29.10.2012 Posty: 168
      Serio uważasz, że próbka 40 rąk może cokolwiek zarysować? To weź sobie od dziś na początku każdej sesji włączaj HUDa tylko z rozdaniami z tej sesji przez pierwsze 40 rozdań i porównaj sobie kilka razy swoje staty z tych 40 rąk ze swoimi statami na całej próbce i sam zobaczysz czy możesz cokolwiek wywnioskować
    • Motopompa
      Motopompa
      Złoto
      na forum od: 22.02.2008 Posty: 93
      imo juz na turnie callem wyizolowales sie na kk,aa + ewent naciagane tt :f_smile:
      na r to nie jest z jego strony 3 barell z ak, więc to ostatnie miejsce na fold (choć bez sensu), dlatego fold t a najlepiej jak dziki pisze fold preflop po naszym 4becie i jego wrzutce (liczymy tylko fartem na splita z ak)

btw po 40 rekach to można sobie gdybać....
    • Heissenbberg
      Heissenbberg
      Brąz
      Napisane przez DzikiHenry
      nie no bardziej 4bet fold na takiego nita
      A jaki sens ma tutaj 4bet fold? Po pierwsze nie ma podstawy, żeby stwierdzić, że to nit, a po drugie w tej sytuacji 4bet fold robisz to tylko z blefami. Nie ma tu żadnych lepszych rąk, które spasują, a są gorsze ręce, które wsuną, albo sprawdza, więc po co marnować value QQ i grać 4bet fold, bo 'typ po 40 handach rysuje się na nita'?
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      to twoje zdanie, twoje nie ma tam rak lub sa tam rece , o dupe rozbic. wiec co sie dziwisz u mnie nie ma tam gorszych i dlatego folduje , gdybamy na forum , hero wie jak te staty sie maja do realiow bo gra reg tables i widzial goscia gre , wie czy gosc ma staty bo nie mial okazji urzeczyc bo rejzy i 3betty przed nim chodzily , i wie tez czy foldowal na butoie jak dochodzilo do niego i on moze to ocenic po swojemu. na reg tables mozna wiecej wywnioskowac niz na zoomie. oczywiscie nigdy nie bedzie 100% pewnosci ale to jest poker, niemam problemu tu zrzucic jak mysle ze to dobra gra , i nie mam problemu tu wsunac jak mysle ze to dobra gra. wiec bez cisnien. zrozum to.
    • Motopompa
      Motopompa
      Złoto
      na forum od: 22.02.2008 Posty: 93
      jezeli to nit to nie wiem jakie tu gorsze rece moze wsunac na nasz 4b. liczysz na AJ czy co, a moze na to ze nit wrzuci tu wszystkie parki na 4beta ????
    • mateqx
      mateqx
      Brąz
      na forum od: 26.09.2015 Posty: 256
      Mysle ze 40 h to wystarczajaca probka do oceny przeciwnika. Sam na niektorych stolikach po 100h mam raz 34/25 , a na innym 10/8. TAKZE TO UNK. Zdecydowałes sie na slowplay, i na takiej strukturze gram 3x call :) dziekuje pozdrawiam.
    • Heissenbberg
      Heissenbberg
      Brąz
      @DzikiHenry

Ok to może inaczej. Powiedz w takim razie w jakim celu grasz tam 4 bet z QQ,że chcesz foldować na raise? Skoro uważasz,że to nit to co chcesz tym osiągnać? Jakie jest według Ciebie sens grania 4 bet foldu z rękoma, które nie są blefami? Szczególnie z taką ręką jak QQ. Hero jako jedyny argument o tym,że gość jest nitem użył tego,że ma na niego 40 rąk. Więc trzymajmy się tego co napisał hero,a nie tego co według Ciebie mógł widzieć i zaobserować (a o czym z pewnością by napisał w kontekście tej ręki) :)

@Motopompa

Jeśli to nit to ja tutaj nawet nie myślę o 4 becie,bo sam powiedziałeś dlaczego :) Ja tutaj pisałem w kontekście tego,że nie mam wystarczającego info, żeby to stwierdzić,więc jak nie mam wystarczającego info to dla mnie to jest stack off na tych pozycjach,a jeśli to nit to tak jak wpsomniałem 4 bet nie ma tam zupełnie sensu.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 972
      4b/fold z QQ na BTN, tego jeszcze nie widzialem :)
      Jeszcze na goscia, ktory ma 40h.
    • mateqx
      mateqx
      Brąz
      Napisane przez niemambopoco
      4b/fold z QQ na BTN, tego jeszcze nie widzialem :)
      Jeszcze na goscia, ktory ma 40h.
      niektorzy preflop do 3beta folduja KK :coolface:
    • aleasy77
      aleasy77
      Brąz
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 350
      To jak dla mnie to scary grać tak na najszerszych pozycjach z trzecią najlepszą startową ręką. 40 rąk to praktycznie nic, za mało informacji. Na NL200 na blindach jakoś potrafią stackować się na blindach z 22 nawet (widziałem takie rozdanie u Rybaka, gdzie też miał QQ). Pewnie niefortunna seria musi być u Ciebie skoro aż tak zachowawczo chcesz grać czy jak to nazwać. Ja gram tutaj z intencją wrzucenia stacka przed flopem.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Heissenbberg. Chce zeby sprawdzil. Nit ciezej sie odklei z PP niz zaplaci post flop powiedzmy z TT. zreszta nvm
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 278
      Umowmy sie, gramy na unka. 40 rak to zadna probka i gosc moze grac np 28/24 longrunnowo.
      Gram po prostu 4bet/ship na tych pozycjach a jesli call to calldown na tym boardzie gdzie on moze czuc sie pewnie z TT-JJ.

4bet/fold to nieporozumienie z QQ.
    • mateqx
      mateqx
      Brąz
      .