Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 AKo

• fedGOAT
      fedGOAT
      Brąz
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 70
      Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.80 (190 bb)
      BB: $2.32 (116 bb)
      UTG: $2.33 (116.5 bb)
      MP: $2.83 (141.5 bb)
      Hero (CO): $2 (100 bb)
      BTN: $1.90 (95 bb)

Preflop: Hero is CO with :Ac: :Kh:
      UTG raises to $0.07, MP raises to $0.18, Hero raises to $0.51, 3 folds, UTG calls $0.44, MP folds

Flop: ($1.23) :4d: :8h: :2h: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $0.42, UTG calls $0.42

Turn: ($2.07) :2c: (2 players)
      UTG checks, Hero checks

River: ($2.07) :4h: (2 players)
      UTG bets $1.40 and is all-in, Hero folds

Results:
      $2.07 pot ($0.10 rake)
      Final Board: :4d: :8h: :2h: :2c: :4h:
      UTG mucked and won $1.97 ($1.04 net)
      Hero mucked :Ac: :Kh: and lost (-$0.93 net)

Jakbyście rozegrali to rozdanie? Czy powinienem sprawdzać na river? Przeciwnik to gracz rekreacyjny
  • 2 odpowiedzi
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 579
      Preflop: Również gram tutaj 4-bet i calluję shove. Jeżeli otwiera gracz rekreacyjny to wiele regów będzie poszerzać swój 3-betting range i będziemy bardzo dużo zarabiać na fold equity albo na tym, że rybka będzie callować wiele słabszych rąk nawet po takiej akcji. Obniżyłbym jednak sizing do około 44c ponieważ jak nie trafimy mniej stracimy a trafiając i tak wyciągniemy stacka. Dostając call trudno o blefy postflop w 4-bet puli z rybką.

Flop: Wydaje mi się, że nie trafiając nie grałbym c-betu ponieważ nie wyrzucimy żadnej lepszej ręki. Zagrałbym check-back i starał się dojść do showdownu. Rybki często są pasywne więc zobaczymy trzy checki. C-bet jest o tyle spoko, że wyrzucimy część gorszych rąk i od razu wygramy pulę natomiast trudno mi stwierdzić czy jest to bardziej +EV.

Turn: As played check z podobnych powodów jakie opisałem na flopie.

River: Spodziewam się, że przeciwnik głównie będzie tak grać overpary, 8x i trafione flushe. Myślę, że showdon value typu AQ itp. po prostu postara się tanio dojść i zagra check. Przeciwnik nie ma też w rangu rąk które mógłby zamieniać w bluff (na flopie callował głównie takie które coś trafiły albo mają showdown value). Z tych powodów gram fold.
    • mateqx
      mateqx
      Brąz
      na forum od: 26.09.2015 Posty: 256
      jeżeli przypisujemy tu range przeciwnikowi : AQs, QQ, JJ : masz tu 37,95% EQ na tym flopie i twój allin na flopie, jest lekko profitowy (35,39%) + wywierasz mega presje na przeciwniku. Chyba ze dajemu mu tylko nutsy to wtedy obieram linie taka jak wyżej Trzasku. Ale to nl2 i gracz rekreacyjny wiec wole tu zrobic mega profitowy allin na flopie.