Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

pomoc w poker tracker 4

• 4 odpowiedzi
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 871
      Siema.

Zalezy od akcji. Np. raise first In z btn- ile gracz otwiera z danej pozycji. Posilkowac sie rowniez mozna 3 bet z Btn vs poszczegolne pozycje. Warto takie podstawowe statystyki sobie ustawic.
    • Uszko94
      Uszko94
      Srebro
      na forum od: 21.04.2012 Posty: 45
      jakos moderator do turniejów MTT jakie najwazniejsze 6 statystyk bys ustawił ?
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 871
      Nie grałem turniejów z hudem nigdy więc nie pomogę.
    • superciocia
      superciocia
      Srebro
      na forum od: 07.01.2016 Posty: 102
      Nie jestem moderatorem, natomiast moja propozycja (jako amatora nano-turniejów):

VP, PFR - baza

Limp - szybka sugestia, czy pass=fish, czy agro=reg
      lub
      FtS - czy ogólnie łatwo oddaje blindy

CBF, FtCBF - czego się spodziewać na pierwszej uliczce - jeżeli ma np. 100 (4/4) foldu a callnął, to raczej się zahaczył, itp.

AFq - czy lubi przejmować pule - można to np. wykorzystać do trapów albo unikać gry z problematycznymi rękami

liveBB - jako bonus bardzo pomocna rzecz w PT4, bez konieczności kupowania Starshelpera itp.

Jeżeli jesteś bardzo początkującym graczem/użytkownikiem PT4 i masz wątpliwości, co znaczą poszczególne staty, to wybierz: Configure/Statistics/Details - tam masz słowny opis, w Definition masz wzór, jak to jest liczone.