Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL10 88

• Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 909
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      BB: $35.82 (358.2 bb)
      MP: $10 (100 bb)
      CO: $11.69 (116.9 bb)
      Hero (BTN): $10 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with :8h: :8d:
      2 folds, Hero raises to $0.25, SB folds, BB calls $0.15

Flop: ($0.55) :8c: :5s: :9d: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.30, BB calls $0.30

Turn: ($1.15) :3d: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.70, BB raises to $2, Hero calls $1.30

River: ($5.15) :Qd: (2 players)
      BB bets $2, Hero folds

BB UNK, miałem około 15 rąk, staty coś 30/20, widziałem jedynie, że grał 3b-shove AKs MP vs CO.

Słowem wstępu. Przez ostatni około miesiąc, miałem najgorszego swinga w życiu. Tyle co mi rąk połamali, co mnie przebijali itp. to szkoda gadać, ale pewnie nie jestem w tej kwestii wyjątkiem, więc nie ma co się nad sobą użalać.
      Wspominam o tym dlatego, bo przez ten zły okres trochę siadł mi mindset i zacząłem wszędzie widzieć monstery/gubić się podczas gry/ogólnie gorzej grać. Ostatnio już jest raczej "normalnie" i wydaje mi się, że już się raczej z tego wyleczyłem, ale nie wiem czy ta ręka to nie pozostałość po tym okresie.

Czy nie przebijanie turna i zagranie just call ma tutaj prawo bytu? Nie daje mi spokoju ta ręka.

Tutaj taka mała analiza.
      Pre gram steal z buttona, więc calling range typek będzie miał dość szeroki. Skoro nie 3betuje, to raczej nie ma co liczyć na TT+. Flop spada dość suchy, więc nie musi przebijać swoich dobrych rąk. Check-raise na turnie wygląda bardzo mocno. Jeżeli dam mu tylko made hand, to jest średnio:

Stół: 8:club: 5:spade: 9:diamond:  3:diamond:
             Equity  Wygrana  Podział
      MP2    38.00%   38.00%    0.00% { 8d8h }
      MP3    62.00%   62.00%    0.00% { 99, 55, 98s, 76s, 98o, 76o }

33 raczej powinien foldować na flopie, ale to nie wiadomo. Może tak zagrać z FD, ale to też nie wiadomo. Poza tym liczba flush draw też jest trochę ograniczona, bo nie wiem czy typ na flopie sprawdzałby 2OC+backdoor flush draw OOP. No ogólnie cała ta ręka to wielka niewiadoma, ale czy ja mogę to zagrać w ten sposób?

Przegrzał mi się mózg?
  • 7 odpowiedzi