Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL10 QJs

• Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 905
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $11.15 (111.5 bb)
      BB: $25.73 (257.3 bb)
      MP: $10.87 (108.7 bb)
      Hero (CO): $10 (100 bb)
      BTN: $5.72 (57.2 bb)

Preflop: Hero is CO with :Jc: :Qc:
      MP raises to $0.30, Hero calls $0.30, 3 folds

Flop: ($0.75) :8h: :2c: :Js: (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.36, MP calls $0.36

Turn: ($1.47) :6d: (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.60, MP calls $0.60

River: ($2.67) :Jd: (2 players)
      MP checks, Hero bets $1.05, MP raises to $4.40, Hero folds

MP 31/23 po 117h WTSD 44(18) WWSF 50(18) Af 0,4/0,7/4,0

Gracie thin value na river czy za słaby kicker?

Na flopie i turnie mógł tak zagrać z TT-99 oraz 8x, jeżeli lubi robić calldown, i to od tych rąk chcę dostać call na river.
  • 9 odpowiedzi
    • peterzimmerman
      peterzimmerman
      Brąz
      na forum od: 07.06.2017 Posty: 74
      Cieżko się zrzuca tripsa, ale chyba nie da się tutaj nic innego zrobić. Grasz 3 beczki a on Ci gra mimo to x/r, też folduję bo jakie on ma tam blefy ? Musiałby zamieniać SD w blef bo żadnych drawów tak nie gra. Jedyne co przemawia za callem to Twoje małe sizingi które mogły go podpuścic do zrobienia głupoty, ale mimo to bez info bym foldował.
      Ja vbetuje river, ale nie wiem czy nie jeszcze niżej po jakis crying call.
    • smellslikecheapspiryt
      smellslikecheapspiryt
      Brąz
      na forum od: 14.02.2014 Posty: 1 035
      wp
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 176
      no nie wiem czy to jest wp :D
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      widze ze nikt nic nie pisze, wiec dam kilka tipsow
      masz QJ vs MP open board jest bez drawow
      flop za maly bet, chcesz ciagnac value i dostac info. to jedyny street na ktorym dostaniesz value.
      turn nie bijesz bo on z mp ma duzo lepszych dam, sety , AA, KK. dalej nie ma drawow wiec nie masz od kogo sciagac value. i niemasz sie tez co bac o to ze cie wydrawuje bo przy dobrym witrze jak ma AK to ma 12% a jak ma tam TT lub inne parki to ma 4% reasumujac turn sam sie valuebetujesz.
      river nie ma znaczenia jak uderzyles turna. bijesz dostajesz rejsa i gg.
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 495
      Dalej nikt z Was nie napisał co widzicie w rangeu oponenta?

W ogóle tutaj fold jest dla mnie nie do pomyślenia 😧😧
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      AJ ;)
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 495
      To niezły range 😁😁

Według mnie po tych statach typek gra tam normalnie cbet z każdym Jx+, jakieś BD czy Ax+ może sobie zagrać x/c. Ja jestem za callem i łapać jego spazy
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      nie mowie nie, na river nie patrze bardziej skupiam sie do turna. moze tam jest call moze nie, tu juz trzeba wiecej info o gosciu.
      poszedl by czk na turnie to nie bylo by problemu z riverem.

z drugiej strony jak grasz tak pod goscia i jestes swiadomy co te 3 beczki z hujowymi sajzami betow dla niego znacza to pewnie jest tam call all day long. ale jak zagrales tam tak bez glebszego planu i nie wiesz wystarczajaco o gosciu to na dwoje babka wrozyla.
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Srebro
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 078
      Napisane przez DzikiHenry
      flop za maly bet, chcesz ciagnac value i dostac info. to jedyny street na ktorym dostaniesz value.
      Flop jest suchy i nieskoordynowany, imo pół pota jest ok. Ewentualnie wyżej ale tylko ciut. Podnosząc sizing niepotrzebnie pompujemy pulę ze średnim kickerem pakując się w ciężkiego spota. No chyba, że nasz gameplan obejmuje jeden street value tak jak mówisz ale jak dla mnie spokojnie można to rozłożyć na dwa streety.

Ja na river niestety nie widzę vbeta, ten Jack niestety nic nie zmienia w zakresach zachowań przeciwnika. Noo może jakieś JT/J9 chętniej nas callnie ale na nl10 spodziewam się już większego odsetka osób ogarniających na tyle by znaleźć tam fold.