Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Kamzak - 24MTT pokerstars.eu/pokerstars.es [SOLD]

• kamzak
      kamzak
      Brąz
      na forum od: 30.04.2010 Posty: 1 017
      Przeczytałem i zaakceptowałem regulamin i zasady stakingu oraz regulamin PokerStrategy.com. Zapoznałem się z poradami dotyczącymi stakowania. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.

Oferta:

1) Cut: 10% od profitu
      2) Zastrzegam sobie prawo do anulowania oferty przed rozpoczęciem pierwszego turnieju.
      3) Oferte rozliczam po kursie EUR/USD 1,18
      4) Mam prawo do skorzystania z re entry do 4 levelu ( wykluczajac SCOOP ME )
      5) Niewykorzystane rebuye lub KO sa wliczane do profitu.
      6) Gdy wezme wiecej rebuy/add onow niz przewidziałem to odejmuje od profitu
      7) Zastrzegam sobie prawo do nie rozegrania ktorego z turniejów ( np gdy bede mial za duzo stolikow)

Wartość paczki: 350$ ( 5,22$ wrzuce do profitu)
      Udziały:
      Ja: 40%
      jonking75: 60 %

Oferte wstawiam tutaj w celu dokumentacji zawarcia umowy oraz żeby inwestor miał możliwość wystawienia ewentualnego feedbacku.

Feedback:
      http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=392640
  • 3 odpowiedzi