Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dobra nowina

• 19 odpowiedzi
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 575
      Ogólne jakie kraje (z tych regowatych) nie mają dostępu do starsow .es?
    • locoloco5454
      locoloco5454
      Brąz
      na forum od: 17.05.2010 Posty: 124
      Właśnie, kto może grać na .EU a kto na Es.?
      I gdzie jest większy traffic?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 815
      Napisane przez locoloco5454
      Właśnie, kto może grać na .EU a kto na Es.?
      I gdzie jest większy traffic?
      wg http://www.pokerscout.com traffic wygląda tak (PokerStars Europe to domena .es):

Na pewno gracze z wydzielonych rynków (Hiszpania, Francja, Włochy i Portugalia) nie mogą grać na domenie .eu
      A w drugą stronę to ciężko powiedzieć. Póki co na .es gracze z poza Hiszpanii i Francji stanowią mały odsetek ale zapewne będzie się on zwiększał.
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      Mały odsetek może gdzieś tam na nl2 jest, którego się nie opłaca raczej gierzyć, bo poziom wszędzie ten sam a rake jednak jest mega dobijający na przykład na spinach to jest 7% na wyższych stawkach to odczuwalne a Węgrów i Rusków wcale nie jest tak mało. UK i Kanada raczej grać nie mogą na .es
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez SooNicee
      Mały odsetek może gdzieś tam na nl2 jest, którego się nie opłaca raczej gierzyć, bo poziom wszędzie ten sam a rake jednak jest mega dobijający na przykład na spinach to jest 7% na wyższych stawkach to odczuwalne a Węgrów i Rusków wcale nie jest tak mało. UK i Kanada raczej grać nie mogą na .es
      Nie wiem jak jest na spinach bo nie gram. Na zoom 6Max ten odsetek jest mały. Na chwilę obecną wygląda tak:

Jak widać Kanada może grać.
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      na forum od: 15.08.2010 Posty: 495
      BArdzo fajne screeny i informacje, ja nie mam jeszcze na es, dajcie screena z turnieju jak mozecie
    • quattroworld
      quattroworld
      Brąz
      na forum od: 10.02.2016 Posty: 381
      Napisane przez SooNicee
      Ogólne jakie kraje (z tych regowatych) nie mają dostępu do starsow .es?
      Belgium, Bulgaria, Denmark, Estonia, Greece, Romania, UK
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez Rekkin
      BArdzo fajne screeny i informacje, ja nie mam jeszcze na es, dajcie screena z turnieju jak mozecie
      Możesz pobrać soft, zainstalować i przeglądać lobby ogólne i poszczególnych turniejów bez rejestracji.
      Wtedy na spokojnie sprawdzisz sobie wszystko co Cię interesuje i dopiero podejmiesz decyzję.
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 400
      Napisane przez Rekkin
      Masz tu skrin, z łikendu gdzie było dużo graczy:
    • XabiAlonso9
      XabiAlonso9
      Diament
      na forum od: 05.08.2012 Posty: 151
      Ja jestem dość zdziwiony tymi screenami, sądziłem że krótko po otworzeniu się .es na inne kraje taki zoom będzie szybko przejęty przez Polaków, Ukraińców, Białorusinów i Rosjan, a tu same flagi Hiszpanii i Francji. Jakie widzicie tego powody? Te rynki nie są takie relatywnie łatwe jak (przynajmniej mi) się wydawało?
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      Są regi hiszpańscy i francuscy - niektórzy są całkiem całkiem kreatywni i agresywni + wyższy rake no i brak RB (wszystko pisze odnośnie spinow jak coś)

+ nie każdy ma możliwość lub komuś się po prostu nie chce kombinować i zakładać portfela w €€€ bo jednak te przewalutowanie trochę zabiera
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez XabiAlonso9
      Ja jestem dość zdziwiony tymi screenami, sądziłem że krótko po otworzeniu się .es na inne kraje taki zoom będzie szybko przejęty przez Polaków, Ukraińców, Białorusinów i Rosjan, a tu same flagi Hiszpanii i Francji. Jakie widzicie tego powody? Te rynki nie są takie relatywnie łatwe jak (przynajmniej mi) się wydawało?
      Niskie stawki wszędzie są łatwe. Oczywiście nikt nigdzie pieniędzy nie rozdaje, jak się niektórym wydaje.
      Natomiast na .es w przypadku 6Max zoom jest ewidentny problem z ilością graczy, już praktycznie od NL25 - to zniechęca regów. Oczywiście wyższy rake też robi swoje. Pograłem trochę na NL25 i na kilku showdownach mi szczęka opadła - takich luzaków to na .eu jest zdecydowanie mniej, ale wróciłem na .eu ze względu właśnie na traffic.
      Teraz gram rotacyjnie - jak mi PokerStars śrubuje ilość pkt za skrzynki do chorego poziomu, to gram kilka dni na drugiej platformie, i tak w kółko.
    • JonKing75
      JonKing75
      Brąz
      na forum od: 02.05.2010 Posty: 184
      Takie pytanko na tym azjatyckim roomie jest opcja grania z PL?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      Dziekuję bardzo za pomoc, właśnie podjąłem decyzję.
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      Hujowo z weryfikacja
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 918
      A jak wygląda ta weryfikacja?
      I jak wygląda przeliczanie Euro-Dolar - po stronie pokerromu czy po stronie portfela?
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      Weryfikacja jest normalna z tym ze nie moglem wpisac adresu ulicy w formularzu bo ciagle blad wyskakuje. Napisalem w tej sprawie do suportu musze im wyslac logi
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      O juz moge grac,