Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wypłaty - Skrill

• esKaa
      esKaa
      Basic
      na forum od: 10.05.2018 Posty: 15
      Witam pokerowych maniaków i fachowców.

Jako, że pokerem interesuje się już od dłuższego czasu, od niedawna postanowiłem sprawdzić swoje siły w rozgrywce online. Jak się okazało z dość dobrym efektem (zcashowałem parę fajnych turniejów). I tutaj zaczyna się mój problem. Średnio orientuję się jak wygląda proces wypłaty środków z PokerStars. Wiem, że po ostatniej zmianie ustawy dotyczącej hazardu, sporo rzeczy uległo zmianie. Przeszukując doszczętnie internet wywnioskowałem, że na ten moment jedynym sensownym sposobem jest użycie Skrilla. Niestety czytając różne wątki, natrafiłem na dość rozmaite odpowiedzi (często ze sobą sprzeczne). Jestem przekonany, że takich osób jak ja, jest więcej. Stąd postanowiłem otworzyć ten wątek i zadać kilka pytań:

1. Jak wygląda proces wypłaty?
      2. Na ile? I czy w ogóle ten cały proces jest bezpieczny? Rozumiem, że przelew ze Skrilla na własne konto bankowe nie wchodzi w grę, ponieważ jest to zbyt niebezpieczne?
      3. Jak wygląda przewalutowanie (ile się na tym traci w praktyce)?
      4. W jakiej walucie wybrać konto skrill, aby stało się to najbardziej opłacalne.
      5. Co jeszcze powinna wiedzieć osoba, która po raz pierwszy chce wypłacić środki z PokerStars?

EDIT: Bardzo proszę o wyrozumiałość. Prosiłbym aby odpowiedzi udzielały przede wszystkim osoby, które mają z tym faktyczny kontakt. Które się na tym znają i przede wszystkim mają chwile czasu, aby udzielić odpowiedzi (w dość logiczny i w miarę wyczerpujący sposób). Jeśli macie jakieś własne opatentowane i sprawdzone sposoby lub kwestie dotyczące tematu, których nie poruszyłem w zapytaniach, a mogą mieć znaczenie - śmiało dorzućcie je. Jestem przekonany, że ten temat na pewno przyda się kolejnym osobom w przyszłości, ponieważ kwestia wypłat nie jest wcale tak łatwa i przejrzysta, jak to się może komuś na pierwszy rzut oka wydawać.
  • 35 odpowiedzi
    • pablosc
      pablosc
      Brąz
      na forum od: 23.04.2008 Posty: 126
      Po pierwsze aby móc wypłacić pieniądze przez skrill musisz najpierw to samą drogą zrobić choćby minimalny depozyt np 10$.

1. Zlecasz w cashier wypłątę środków na skrill , jeśli Twoje dane na PS jak i na Skrill są zweryfikowane potrwa najczęściej kilka minut.
      2. Od 10 lat wypłacam w ten sposób - PS-Skrill-bankomat i żyję:f_drink:
      3. W zależności od statusu kilka % ale nie będę strzelał , można sprawidzić.
      4. $
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 753
      3.

4.
      W takiej jaką mamy na pokerroomie.
      W przypadku PokerStars .eu - nie ma znaczenia.
      Ale jeżeli zamierzamy grać także w domenie .es, postawiłbym na €.
      Jeżeli PartyPoker - to $.
      Najpraktyczniej zrobić na Skrillu VIP Silver i mieć dwa konta: $ i €
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      Na wstępie chciałbym bardzo podziękować za udzielnie mi odpowiedzi. Doceniam.

Jeśli to nie byłby problem miałbym jeszcze parę pytań:

1. Gram na Starsach (więc na swoim pokerroomie gram za dolary). Konto na Skrillu założyłem w dolarach. Teraz pozostaje mi kwestia zamówienia karty przedpłaconej Skrill - tutaj pytanie w jakiej walucie wybrać kartę (w dolarach czy też złotówkach) - chodzi o to jak najkorzystniej będzie później wypłacać pieniądze w polskich bankomatach?
      2. Przelewanie pieniędzy ze Skrilla na nasze własne konto bankowe nie wchodzi jak rozumiem w grę? Ponieważ może się tym zainteresować urząd skarbowy, tak?

Pozdrawiam :)
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 278
      1. dolary
      2. wchodzi w gre, US nie zainteresuje sie malymi kwotami
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      Dzięki wielkie za odpowiedź. Jeszcze jedno, założyłem chwilę temu konto przez link z pokerstrategy.com na Skrillu. I chciałbym zapytać gdzie mogę zobaczyć czy mój status jest teraz VIP BRONZE, bo nigdzie tego nie widzę.

Pozdrawiam
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 158
      Podepnę się pod temat

.

.Witam. Jak najniższym kosztem wypłacić pieniądze ze skrilka. Wiem ze poczta polska oferuje przelewy do 14.00 tego samego dnia za 3.50 Pln na kwotę do 600pln Tak wyczytałem w sieci Nie wiecie może czy można wypełnić druczek i zapłacić karta ze skrilla przy okienku czy tylko gotówka wchodzi w rachubę? Może macie jakieś inne opcje? I jak sprawdzic jaki mam status konta skrill. Pozdrawiam
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      Cześć. Uzyskać odpowiedź na tym forum to naprawdę trzeba mieć farta także... Chyba najwygodniej wypłacać pieniądze z bankomatu, bo przewalutowania i tak nie ominiesz. A jak z tą pocztą to sam nie wiem. To miałby być przelew na Twoje konto bankowe?

Co do statusu na Skrillu, też nie wiem gdzie widnieje taka informacja. Natomiast ja osobiście skorzystałem z promocji (linku z pokerstrategy) no i napisałem do Skrilla ticketa - odpisali, że jeszcze takowego statusu (VIP Bronze) nie mam. Jeśli nie masz pewności po prostu do Nich napisz.

Pozdrawiam
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez esKaa
      Co do statusu na Skrillu, też nie wiem gdzie widnieje taka informacja.
      U mnie, po zalogowaniu na stronie Skrill mam informację w dolnej części ekranu o aktualnym statusie VIP.

• xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 521
      Generalnie i czysto teoretycznie... właściwie to kolega pyta :coolface:

PokerStars się wycwanił od jakiegoś czasu i nie można sobie wpłacić 15k€ i wypłacić po 48h, bo trzeba zrobić obrót. Natomiast na PP takiego czegoś nie ma można wpłacić i wypłacić.

Wpłacając a następnie wypłacając 15k€ powinienem mieć silvera tylko czy jest gdzieś wzmianka o tym, że takie działanie jest nie tyle nieetyczne co po prostu nielegalne?
    • esKaa
      esKaa
      Basic

U mnie, po zalogowaniu na stronie Skrill mam informację w dolnej części ekranu o aktualnym statusie VIP.
      Dzięki Elzo!

A wiesz może czy status VIP Brozne ściągnie mi opłatę 10Euro za zamówienie karty Skrillowskiej, czy nie ma to żadnego znaczenia. Bo nie wiem czy czekać na status czy od razu zamówić kartę?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez xDUSZEK

PokerStars się wycwanił od jakiegoś czasu i nie można sobie wpłacić 15k€ i wypłacić po 48h, bo trzeba zrobić obrót. Natomiast na PP takiego czegoś nie ma można wpłacić i wypłacić.

Wpłacając a następnie wypłacając 15k€ powinienem mieć silvera tylko czy jest gdzieś wzmianka o tym, że takie działanie jest nie tyle nieetyczne co po prostu nielegalne?
      Nie tyle nieetyczne czy nielegalne, co prawdopodobnie nie zgodne z regulaminem. Większość roomów ma w regulaminie zapis, że gracz wpłaca pieniądze z przeznaczeniem na grę.
      PokerStars podchodzi do tego w pełni profesjonalnie i czytelnie. W cashierze jest informacja ile pieniędzy mogę w danym momencie wypłacić. Nie wiem jaki jest algorytm wg którego to liczy - bo nieraz wpłacam i od razu cała kwota jest możliwa do wypłaty (oczywiście po 48 h) a nieraz stopniowo rośnie. Ale pewnie gdyby pomęczyć ich support, to taką informację by się otrzymało.
      Inne roomy podchodzą do tego wg swojego uznania.
      Kilka lat temu wpłacałem i wypłacałem w kółko na Everest - bo dawali fajne tickety. Miesiącami nie reagowali, a pewnego razu zablokowali mi wypłatę i napisali w oględnych słowach, żebym sobie jaj nie robił. Ale bez dalszych konsekwencji - po prostu za każdym razem musiałem trochę pograć.
      Nie wiem jak Party do czegoś takiego by podeszło. Może jednorazowo przymknęli by oko, a może nie.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez esKaa

Dzięki Elzo!

A wiesz może czy status VIP Brozne ściągnie mi opłatę 10Euro za zamówienie karty Skrillowskiej, czy nie ma to żadnego znaczenia. Bo nie wiem czy czekać na status czy od razu zamówić kartę?

Wygląda, że warto poczekać na przyznanie statusu przed wnioskowaniem o kartę.
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      Super - dzięki za odpowiedz! Chociaż w sumie może to wyglądać tak, że płacisz te 10Euro za wyrobienie karty, ale ze statusem po prostu jesteś zwolniony z tej corocznej opłaty. W każdym razie i tak chyba warto poczekać.

Pozdrawiam
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      Elzo2012 Ani na nowym layaucie ani na poprzednim nie potrafie wyszukac tego jaki mam aktalnie status..... Pewnie jak to mowi moja Matula diabel ogonem nakryl :-)
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      @raczek666 - rzeczywiście status Twojego konta (w przypadku posiadania jakiegokolwiek statusu VIP) powinien wyświetlać się na starym layaucie, tak jak na screenie, który podesłał Elzo. Jeśli takowego nie masz, znaczy to tyle, iż nie posiadasz statusu VIP.

A co do tego czy status VIP Bronze zwalnia z opłaty zamówienia karty przedpłaconej Skrill - to tak, zwalnia. Więc warto poczekać i mieć w kieszeni 10euro.

Pozdrawiam

EDIT: w zasadzie na nowym layoucie też widnieje informacja o statusie VIP (na dole początkowej strony).
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      Dobra nie mam wedle tabelki bo wypłaciłem 600pln z bankomatu i policzyło mi 1.75% prowizji. Jak szybko podnieść status ktoś się orientuje? Na dniach zabiorą mi kolejne 10
      Euro za kartę xD Fajnie byłoby jakby uniknął opłaty.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 768
      Napisane przez raczek666
      Dobra nie mam wedle tabelki bo wypłaciłem 600pln z bankomatu i policzyło mi 1.75% prowizji. Jak szybko podnieść status ktoś się orientuje? Na dniach zabiorą mi kolejne 10
      Euro za kartę xD Fajnie byłoby jakby uniknął opłaty.
      Wpłacaj na pokerroom/buk i tego samego dnia wypłacaj , oczywiście coś będziesz musiał pierw zagrać każda firma ma swoje ustalenia .
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      Lipson bo skrill w pln a starsy w $...
    • BlueWolf01
      BlueWolf01
      Brąz
      na forum od: 21.10.2014 Posty: 48
      Napisane przez xDUSZEK

Powiedz koledze, że jak ma wolne środki i odrobinę chęci, to może na Party robić to partiami.
      Wpłata 2-3k -> hajs 7-10dni na koncie (w tym czasie poświęcamy po 20 minut w dwóch dowolnych dniach, żeby wyrobić dosłownie parę dolków rejku) -> wypłata, kilka dni przerwy i nowy cykl.
      Ja się tam nie znam, ale kolega kolegi stosuje taki sposób.
      Raz zapomniał zarejkować, bo zabalował na wakacjach, to przysłali maila w grzecznym tonie, ze nie można dokonać wypłaty, i zapraszają do gierki, a tak to do tej pory nie miał żadnych problemów.
    • 1
    • 2