Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Zaawansowana grupa learningowa rekrutuje!

• Aereesteo
      Aereesteo
      Brąz
      na forum od: 10.07.2014 Posty: 230
      Witam,
      Przyjmiemy graczy z limitów NL25+. Obecna średnia granych przez nas stawek wynosi prawie 300, także gracze z limitów NL100+ szczególnie mile widziani.

Szczegóły dotyczące grupy znajdziecie tutaj:
      PokerSlav- Slavic Money Pickers

Grupa działa od grudnia 2016 roku, zaczynaliśmy od NL5-10. Za nami mnóstwo pracy, setki godzin wspólnych analiz. Szukamy ludzi konkretnych, pracowitych i z ambicjami gry na najwyższych stawkach. Grane stawki nie są dla nas kluczowe, najważniejsza jest etyka pracy, samodyscyplina i umiejętność pracy w grupie.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt na Skype: Aereesteo lub Discord: Aero - Tomek#9851
  • 50 odpowiedzi
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 380
      posypcie wykresami...
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Brąz
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 985
      Trener wrzucal kiedys, B/e byl.
    • Aereesteo
      Aereesteo
      Brąz
      .
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      na forum od: 24.01.2018 Posty: 31
      Napisane przez DzikiHenry
      posypcie wykresami...
      :appl: :appl: :appl:
    • Aereesteo
      Aereesteo
      Brąz
      posypcie wykresami...
      Powiedziałbyś że fake...
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 845
      posypcie wykresami...
      Przecież to nie oferta stajni ani trenerów tylko propozycja przystąpienia do grupy learningowej.
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      na forum od: 24.01.2018 Posty: 31
      Napisane przez Elzo2012
      posypcie wykresami...
      Przecież to nie oferta stajni ani trenerów tylko propozycja przystąpienia do grupy learningowej.
      Nie zgodzę się. Ktoś kto chce dołączyć ma prawo wiedzieć z kim będzie współpracował. Wykres to takie nasze CV... nie jest tak?
      Szkoda, że chłopaki same na to nie wpadły by zaoszczędzić przyszłym kandydatom czas:f_o: . Zakładam, że grupa będzie weryfikowała potencjalnych nowych członków właśnie za pomocą wykresów:f_thumbsup:

Pozdro
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Napisane przez Aereesteo
      posypcie wykresami...
      Powiedziałbyś że fake...
      Ja piernicze, nie rozumiem, zasypujesz wspaniałymi wiadmościami jak to goście po waszej grupie z nl5-nl10 doszli do nl25-nl100, jak pracujecie i jest kozak. To chyba logiczne jest, żeby pokazać wykresy, wręcz pochwalić się. No i wam powinno to dać kolejnych kozackich ziomków, którzy mażą żeby przyszedl jakiś nl100+ skoro jeszcze nie dawno dzieki grupie udało wam się wbić kilka liitów. W teorii widze jak sami zainteresowani ( członkowie grupy ) sypią wykresami, w praktyce nikt sie nawet nie odezwał.
      Ja osobiscie mam to gdzieś , zwykły odruch. Czytam , że poszliście jak strzała, to na logike co gracze lubia najbardziej ? wykresy!
      Nie czaje docinek, ktoś wam pruje ? ktoś się wasczepiał? chwalicie się, no to pokażcie wyniki izi.
    • kamzak
      kamzak
      Brąz
      na forum od: 30.04.2010 Posty: 1 017
      Weź pod uwagę że to oni rekrutują a nie Wy ich. Ja byłem w kilku grupach i nigdy mnie jakoś wykresy członków grupy nie interesowały. Zawsze wierzyłem im na słowo że grają takie czy inne stawki. Nie widzę powodów dla których mieliby kłamać że grają
      średnio prawie nnl300. Zamiast pytać o wykresy które nie mają większego znaczenia zapytajcie o szczegóły współpracy jak to wygląda o regularność treningów i sposób ich prowadzenia. Pewnie nie zapytacie bo i tak nie jesteście zainteresowani dołączeniem do grupy tylko tak musicie coś napisać bo wam się nudzi.
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 374
      Tłukąc nl10 i aspirując do grupy do głowy by mi nie przyszło żeby pytać o wykresy. Nie było wtedy co prawda rekrutacji, ale miałem osobisty kontakt z Aero i chciałem dołączyć do teamu. Dostałem obraz grupy i to ja musiałem się wykazać i przekonać go że warto mnie przyjąć. I co ? no i mnie nie przyjął :sorry: bo grałem zbyt niskie stawki. Mówie sobie dobra, jeszcze was tam wszystkich pokonam. Jakiś czas później znów na siebie trafiliśmy i tym razem już się dogadaliśmy. :welcome:

Nie chciałem wrzucać tego wykresu, bo jeśli ktoś wie czego chce i szuka możliwości rozwoju to wykresy innych nie sa mu potrzebne. Mówimy tu o pracy, jej jakości i intensywności a wykresy to tylko jej końcowe rezultaty które mogą reklamować jakieś kursy czy coachingi. My nic nie sprzedajemy, my ciężko pracujemy i szkuamy ludzi którzy będą chcieli równie ciężko pracować z nami.

(około 20k hands zaczalem pracować z grupą) proszę się nie sugerować winratem, z racji charakteru gierek nie oddaje on rzeczywistości.

• Aereesteo
      Aereesteo
      Brąz
      Napisane przez kamzak
      Weź pod uwagę że to oni rekrutują a nie Wy ich. Ja byłem w kilku grupach i nigdy mnie jakoś wykresy członków grupy nie interesowały. Zawsze wierzyłem im na słowo że grają takie czy inne stawki. Nie widzę powodów dla których mieliby kłamać że grają
      średnio prawie nnl300. Zamiast pytać o wykresy które nie mają większego znaczenia zapytajcie o szczegóły współpracy jak to wygląda o regularność treningów i sposób ich prowadzenia. Pewnie nie zapytacie bo i tak nie jesteście zainteresowani dołączeniem do grupy tylko tak musicie coś napisać bo wam się nudzi.
      W punkt, dzięki :)
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Ja tez rekrutuje, mam 1 ziomka i razem niszczymy nl10k, Z chęcią wspomożemy rybaka i limitlesa, zeby im skill skoczył.

Oczywiscie inni tez mile widziani, wazne zeby pokazali wykresy i byli pełni zapału do pracy. Idealnie jak by byli na każde zawołanie. Bo wstawiamy dużo swoich rozdan do analizy i statow do poprawy, czesto tez powinni nas sweetować.

Mamy też w timie niezłego mistrza od całkowania, byłkiedys trenerem na PS. Zszedł nieco z ceny teraz i zadowoli sie barterem, całki za pokerowego skilla.

ps. To ekskluzywna oferta dla Pana, który nie widzi powodow do kłamstwa.( nic nie insynuuje do autorow posta, poprostu rozsmieszyło mnie podejscie Pana kamzaka.)
    • kamzak
      kamzak
      Brąz
      na forum od: 30.04.2010 Posty: 1 017
      Ja tez rekrutuje, mam 1 ziomka i razem niszczymy nl10k, Z chęcią wspomożemy rybaka i limitlesa, zeby im skill skoczył.

Oczywiscie inni tez mile widziani, wazne zeby pokazali wykresy i byli pełni zapału do pracy. Idealnie jak by byli na każde zawołanie. Bo wstawiamy dużo swoich rozdan do analizy i statow do poprawy, czesto tez powinni nas sweetować.

Mamy też w timie niezłego mistrza od całkowania, byłkiedys trenerem na PS. Zszedł nieco z ceny teraz i zadowoli sie barterem, całki za pokerowego skilla.

ps. To ekskluzywna oferta dla Pana, który nie widzi powodow do kłamstwa.( nic nie insynuuje do autorow posta, poprostu rozsmieszyło mnie podejscie Pana kamzaka.)
      Ty to powaznie piszesz? No dobra załóżmy że ktos jest tak pojebany zeby kłamać i dałem sie nabrac. Jestem w tej grupie i jak widze ze nie graja takich stawek jak napisali to wychodze i tyle. Nie wiem z czym Ty masz problem.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Chamberlion kozackie wyniki.
      Jeśli chodzi o gadke, to nie rozumiem jak można byc tak prostolinijnym, to ze wy wiecie ze jestescie kozaki , nie wystarczy mi jako zainteresowanemu. idac waszym tropem macie wykupione wszytkie plany tpsa prad i gaz z cholera wie jakich firm , garnki, poduszki , odkurzacze kirbi.
      Sami robicie z igły widły. Nie powinno być żadnego problemu z wykresami, no bez jaj, nie uzywacie trakera?
      Nie chcesz pokazac wynikow , pokaz wykres w BB , i ilość rozdan na poszczegolnych stawkach.

Chyba nie musze tlumaczyc ze pogawedki z przegrywajacym graczem nl5 ktory sie podszywa pod wygrywajacego nl100 nie wyjda nikomu na dobre wlasnie z racji zaufania jakim obdarowujesz ludzi w grupie. dlatego byłbym ostrożny, i jeśli mam obdarować kogos swoim zaufaniem nie chce sie wpieprzyc na muke.

Nie mam nic do nikogo z grupy, zycze wam nl10k ale jakies podstawy zdrowego rozsadku chyba trzeba zachować. Moze z waszej perspektywy to jest oczywiste ze nalezy sie wam zaufanie. Ale nie z perspektywy kogos kto o was 1 raz slyszy.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      ehh znowu sie wpieprzyłem w: ' poczekaj halina, ktos w internecie nie ma racji' ;)

peace! znikam
    • Aereesteo
      Aereesteo
      Brąz
      Chłopie, o jakim Ty mówisz zaufaniu? Czy ty kumasz co znaczy grupa learningowa? Czy my hajs bierzemy od kogokolwiek? Czy my sprzedajemy komuś wiedzę? Jesteśmy grupą znajomych i razem pracujemy nad grą, to tyle. Nikogo nie obchodzą wykresy, liczy się aktywność i zaangażowanie, a grane stawki, to naturalna selekcja. Kto pracuje ten idzie do przodu, my pracujemy ciężko i efektywnie, dlatego rekrutujemy ludzi z konkretnych stawek. Jak mogłeś zauważyć rekrutację otworzyliśmy dla graczy NL25+, a nie NL100+. Z naszej perspektywy nie mamy prawie żadnego interesu w tym by przyjmować osoby z NL25, ale wystarczy spojrzeć na historię Chamberliona by dojść do wniosku, że czasem warto dać komuś szansę.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      Wybacz! oby wam chinol sluzyl jak najdluzej.
      Hehe no tak i ta szansa dla Chamberliona! GW, Jesteście zajebiści.
    • Aereesteo
      Aereesteo
      Brąz
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 285
      Ja to tylko czekam, aż wjedzie varan, cały na biało :f_cool: