Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL16 AKo

• Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 875
      Poker Stars, $0.08/$0.16 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $17.96 (112.3 bb)
      BB: $15.76 (98.5 bb)
      UTG: $20.64 (129 bb)
      MP: $7.38 (46.1 bb)
      CO: $4.09 (25.6 bb)
      BTN: $15.92 (99.5 bb)

Preflop: Hero is SB with :Kh: :As:
      UTG raises to $0.35, 2 folds, BTN calls $0.35, Hero raises to $1.56, 2 folds, BTN calls $1.21

Flop: ($3.63) :7h: :Ac: :Ts: (2 players)
      Hero bets $1.76, BTN calls $1.76

Turn: ($7.15) :7s: (2 players)
      Hero bets $3.48, BTN calls $3.48

River: ($14.11) :Jh: (2 players)
      Hero bets $11.16 and is all-in, BTN calls $9.12 and is all-in

BTN 33/20 po 72h Af 1,0/0,5/1,5 WTSD 41(17) WWSF 59(17)

Powinno być x-fold river nie?

Na flop i turn betuje dla value od AQ-AJ, QQ-JJ, być może również od słabszych Axs i KQ. J na river jest fatalny, bo teraz z porządnych Ax biję tylko AQ, więc value bet tylko od tej ręki nie ma sensu. x-call też średni, bo to tylko bluffcatcher, z tym że nie wiem co on by tu mógł zamieniać w blef.

Rozdanie jest efektem nagłej akcji na każdym stole i z braku czasu na zastanowienie kliknąłem bet.
  • 4 odpowiedzi
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Srebro
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 074
      Właściwie to sam sobie zrobiłeś analizę. Jedyne co Ci pozostaje to check i modlitwa o checkback bo bez info na villaina nic więcej tutaj nie wyczarujesz(72h to dla mnie żadna próbka) ;/
    • axxtil
      axxtil
      Brąz
      na forum od: 01.03.2016 Posty: 164
      Generalnie to musisz zauwazyc ze BTN nie uzupelnia sttacka. To zmienia analize rozdania. Wskazuje na potencjalnego fisha. Ty przeanalizowales to rozdanie pod katem gry z regiem. Chociaz IMO reg 3betowalby AQ czy TT vs taki siznig openu z UTG. Chociaz i tak masz tam x/f river tak jak napisales.

Vs fish na BU a z nim mamy prawdopodobnie do czynienia. Wyzej preflop. Potem wysoko na flopie mimo ze jest on suchy. I potem overbey all in na T. Fish nie odklei sie tam od kazdego AX.
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 535
      Flop: Gram cbet for value za 1/2 od AQ, AJ, A9s, QQ-JJ, Tx. Mój plan to trzy beczki.

Turn: Ponownie valuebet za 1/2 od tego samego rangu.

River: Wydaje mi się, że QQ, Tx nie callną nas trzeci raz. Na pozostały range nie mamy valuebeta więc można spokojnie grać check/fold. Jeżeli przeciwnik ma AQ, QQ itp. po prostu zagra check-back i wygramy. Jak ma mocniej to się odezwie.

@axxtil - Wydaje mi się, że takimi sizingami tracimy masę value od gorszych rąk które będą foldować typu Tx, QQ-JJ. A z axami i tak się zestakujemy na river. Co o tym myślisz?
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 241
      Napisane przez axxtil
      Generalnie to musisz zauwazyc ze BTN nie uzupelnia sttacka. To zmienia analize rozdania. Wskazuje na potencjalnego fisha. .
      Tez nie uzupelniam stacka, mam ustawione chyba od 95bb. Wlasnie z tego powodu, ze wielu regow bedzie mnie z automatu traktowalo jako potencjalna rybe :f_love: