Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL16 Q8o

• Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 875
      Poker Stars, $0.08/$0.16 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $18.06 (112.9 bb)
      BB: $24.80 (155 bb)
      MP: $19.47 (121.7 bb)
      CO: $30.35 (189.7 bb)
      BTN: $16 (100 bb)

Preflop: Hero is SB with :8d: :Qh:
      3 folds, Hero raises to $0.40, BB calls $0.24

Flop: ($0.80) :7d: :Qd: :5s: (2 players)
      Hero bets $0.50, BB calls $0.50

Turn: ($1.80) :8s: (2 players)
      Hero bets $1.29, BB raises to $2.58, Hero calls $1.29

River: ($6.96) :Kd: (2 players)
      Hero checks, BB bets $0.96, Hero calls $0.96

BB 48/8 po 25h

Przebijacie turn czy gracie call?

Trochę nie chciałem przebijać, bo nie chciałem się wyizolować na sety/strity. Qx mu raczej nie daję, bo jakby chciał to przebijać, to powinien to chyba robić na flopie. Liczę więc na jakieś flush drawy, gorsze 2 parki.

Na river gram raczej x-call na blanku. Na riverze z przykładu zagrałbym x-fold, ale bet był śmiesznie niski, więc sprawdziłem.
  • 5 odpowiedzi
    • yubby
      yubby
      Brąz
      na forum od: 25.06.2009 Posty: 373
      standardowo podbijasz 2,5x z SB? na moje trochę mało, 3x wydaje mi się standardem. co do villaina po 25h można już zauważyć jakąś tendencję, domyślnie gość ma defendu z BB pewnie coś koło 75%, dlatego podniósłbym sizing na flopie do 60 centów. na rybę, uważam, że to jest stackoff na turnie, ponieważ myślę, że seta siódemek czy piątek gość będzie raisował już na flopie, a ósemek zostaje jedna kombinacja. w związku z tym, że board jest mega mokry, podejrzewam, że gość blefuje tam wszystkie flushdrawy w spadach i każdą szóstkę.

dałbym mu taki range:
      8h8c, 7h7s, 7h7c, 7s7c, 5d5h, 5d5c, 5h5c, 96s, 64s, QsJs, QsTs, Qs9s, As7s, Ks7s, Qs7s, Js7s, Ts7s, 9s7s, 8h7h, 8c7c, Ad6d, As6s, Kd6d, Ks6s, Qs6s, 8h6h, 8c6c, 7h6h, 7s6s, 7c6c, Ad5d, Kd5d, Jd5d, Td5d, 8h5h, 8c5c, 7h5h, 7c5c, 6d5d, 6h5h, 6c5c, Qs4s, 5d4d, Qs3s, Qs2s, A6o, AdQs, AdQc, AhQs, AhQc, AsQc, AcQs, Ad8h, Ad8c, Ah8c, As8h, As8c, Ac8h, KdQs, KdQc, KhQs, KhQc, KsQc, KcQs, QsJd, QsJh, QsJc, QcJd, QcJh, QcJs,; masz na gościa powyżej 70%.

po takiej akcji na river też sprawdzam i koniecznie robię notatkę na gościa.
    • axxtil
      axxtil
      Brąz
      na forum od: 01.03.2016 Posty: 164
      Ja bym rozwazyl fold preflop. Na tym linicie chce grac prosta gre. Nie masz probki na gościa wiec nie ma co pchac sie z tą reka w gre bez pozycji. Na pewno otwierając to bedziesz tracil. No chyba że jesteś dobrym regiem i miazdzysz te stawki.

As played gram wyzej flop. Minimum te 3/4. I znoowu chce grac prosta gre. Ciagnac value jak mam TP na mokrym boardzie.

Turn zamykam oczy i to stakuje.

As plated river fold
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 875
      @yubby

Raczej w standardzie mam 2,5 na SB. Mogę przez to szerzej stealować + ze słabą ręką mam trochę mniejszą pulę postflop.

O ile na flopie spoko, mógłbym uderzyć więcej bo i tak sprawdzi mnie pewnie taki sam range (chociaż wolę raczej nie pompować za bardzo puli z taką ręką), to po czym stwierdzasz, że:
      uważam, że to jest stackoff na turnie, ponieważ myślę, że seta siódemek czy piątek gość będzie raisował już na flopie, a ósemek zostaje jedna kombinacja. w związku z tym, że board jest mega mokry, podejrzewam, że gość blefuje tam wszystkie flushdrawy w spadach i każdą szóstkę.
      ?

Przecież nie mam żadnego info praktycznie o jego agresji, nie wiem z czym może przebijać, więc skąd takie śmiałe założenia, że on tam tak szeroko blefuje, a nigdy nie podbija dla value czekając wcześniej flopa?

Napisane przez axxtil
      Ja bym rozwazyl fold preflop. Na tym linicie chce grac prosta gre. Nie masz probki na gościa wiec nie ma co pchac sie z tą reka w gre bez pozycji. Na pewno otwierając to bedziesz tracil. No chyba że jesteś dobrym regiem i miazdzysz te stawki.

As played gram wyzej flop. Minimum te 3/4. I znoowu chce grac prosta gre. Ciagnac value jak mam TP na mokrym boardzie.

Turn zamykam oczy i to stakuje.

As plated river fold
      Chyba jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym nie zgodził się z kimś praktycznie w każdym podpunkcie ;D

Ale oczywiście dzięki za odpowiedź, zawsze warto poznać czyjeś zdanie.
    • tiltlover
      tiltlover
      Brąz
      na forum od: 25.05.2016 Posty: 90
      Staty sugerują ze jest to fisz, a minraise turn to potwierdza. Gram tak samo. Na river jak dostanę wyższy bet to gram fold. Być może fisz robi to często z Qx z którym wygramy ale nie pcham się w stakowanie turna tutaj, bedą z nim lepsze spoty.
    • oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 418
      Q8o na SB preflop vs takie staty villaina to jest dla mnie fold. Juz Q8s bardziej. Z 8 kickerem malo bedziesz bil a to jest 3-gapper i do blefowania i drawowania tez slabo to wyglada. Szczegolnie ze jestes OOP. Wobec takiego goscia lepiej bardziej tight podbijac i 3x... z nim wiecej pograsz post flop wiec potrzebujesz lepszej reki a nie skupiac sie na fold equity w formie steala