Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Z skrilla do paypal

• szachistka
      szachistka
      Brąz
      na forum od: 04.07.2008 Posty: 673
      Hej :)

Chciałam zrobić małe zakupy, ale muszę je wykonać poprzez paypal'a. Niestety nie wiem gdzie zaznaczyć i co wpisać by pieniądze z skrill'a poszły do paypal'a. Mógłby ktoś pomóc kobiecie w potrzebie? :D Będę wdzięczna za wskazówki.
  • 5 odpowiedzi
    • BleakAmaranth
      BleakAmaranth
      Black
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 2 123
      Chyba nie ma możliwości wysłania kasy ze skrilla na paypala, swego czasu nawet karta skrilla nie działała.
    • Krismat23
      Krismat23
      Brąz
      na forum od: 27.02.2015 Posty: 71
      Możesz spróbować takiej kombinacji, choć niestety stracisz trochę na przewalutowaniach/prowizjach. Wypłać sobie gotówkę z karty Skrill i wpłać we wpłatomacie normalnego banku, gdziekolwiek masz konto i stamtąd możesz już przetransferować środki na PayPala. Chyba, że nie masz żadnego konta, wtedy nie pyknie.
      Pozdrawiam :f_drink:
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 304
      W paypalu dodajesz kartę skrilla i normalnie płacisz
    • szachistka
      szachistka
      Brąz
      na forum od: 04.07.2008 Posty: 673
      Przemek9422 - może to głupie pytanie, ale po dodaniu karty mogę wtedy płacić bez przelewu ze skrilla? Pytam bo widzę taką opcję (nie jestem pewna jednak czy dobrze to zrozumiałam), a z samego PayPal'a możliwość opłaty się nie pojawia :/
      Dodam tylko, że chłopak, który sprzedaje program treningowy nie ma opcji opłaty poprzez PayPal, ale obsługa zaproponowała mi załatwienie opłaty poprzez PayPal więc chyba przelew jakoś inaczej wygląda :/

BleakAmaranth, Krismat23 - dzięki za odpowiedzi :) Przemek9422 - tym bardziej dziękuję :D
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 337
      Normalnie zaplacisz karta skrilla.
      Zamiast przelewu.
      Podajesz tam nr karty, date waznosci karty i 3 cyfry z tylu i gotowe.