Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] 66 BB vs BU

• oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 419
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $0.43 (21.5 bb)
      Hero (BB): $2 (100 bb)
      UTG: $2.16 (108 bb)
      MP: $0.80 (40 bb)
      CO: $2.51 (125.5 bb)
      BTN: $2.63 (131.5 bb)

Preflop: Hero is BB with :6s: :6c:
      3 folds, BTN raises to $0.05, SB folds, Hero calls $0.03

Flop: ($0.11) :9h: :3c: :9d: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.07, Hero calls $0.07

Turn: ($0.25) :5d: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

River: ($0.25) :4h: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.16, Hero calls $0.16

Villain 27/27 po 35 handach.

Za wiele tu nie ma do opisania - nie wiem czy nie overcalluje river.

FLop : Bluffcatch, nie spodziewam się blefów z Ax
      Turn : Nie sądze by slowplayował 9x
      River : Mój range jest capped, mógł mnie thin value betować dla tego nie wiem czy nie powinienem foldnąć.
      Miałem już taki spot gdzie przeciwnikowi uzupełnił się Ax do wheela, ale po co oni to betują na flopie - dla protekcji ?
  • 3 odpowiedzi
    • yubby
      yubby
      Brąz
      na forum od: 25.06.2009 Posty: 373
      preflop: również w std gram flat, pytanie jak często typ gra steal, może warto okazjonalnie 3betnąć te niskie pockety dla blefu?

flop: standard, podejrzewam, że villain cbetuje w tym spocie 100% zakresu swojego open range z buttona. btw wydawało mi się, że bluffcatchuje się tylko na riverze, ale mogę się mylić.
      turn: gość nadal może mieć 100% zakresu, wyłączając dziewiątki. agromonkey prawdopodobnie betuje tutaj swoje air, w miarę ogarniający gracz może mieć tu cały swój zakres jeśli gra one and done na flopie
      river: co przeciwnik z NL2 gra check behind i betuje na river? myślę, że ma tutaj 44, 77, 88, czasami pot controlowane TT, A4 oraz blefy. bijesz z tego jedynie A4, które też często może grać jako check behind. zagrałbym w zależności od oceny przeciwnika, vs agromonkey gram bluffcatch, vs w miarę ogarnięty gość gram fold
    • Michasia
      Michasia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2009 Posty: 1 758
      Ja gram call river chyba ze przeciwnik ma bardzo mala agresje na river. Jego linia troche nie ma sensu, bo jesli cbetuje 88 77 TT na flopie a nie poprawia na turn to cbetuje je for blef?
    • WirusOls
      WirusOls
      Brąz
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 226
      Jeśli myślisz tu w ogóle o foldzie tzn że masz 100% fold bo zazwyczaj 9x samemu betujesz