Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] QQ 3bet pot, SB vs UTG

• oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 432
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $2.32 (116 bb)
      BB: $6.05 (302.5 bb)
      UTG: $1.08 (54 bb)
      MP: $2 (100 bb)
      CO: $2.53 (126.5 bb)
      BTN: $0.84 (42 bb)

Preflop: Hero is SB with :Qs: :Qh:
      UTG raises to $0.06, 3 folds, Hero raises to $0.20, BB folds, UTG calls $0.14

Flop: ($0.42) :6c: :9s: :2c: (2 players)
      Hero bets $0.16, UTG calls $0.16

Turn: ($0.74) :7s: (2 players)
      Hero bets $0.28, UTG calls $0.28

River: ($1.30) :8h: (2 players)
      Hero bets $0.50, UTG calls $0.44 and is all-in

Villain 22/15 po 94 handach z 4 open limp, więc tight ryba.

Pre : Na nl2 raz tu calluje, raz 3betuje (nie mam tego jeszcze dobrze poukładanego). Myśle że ryba szerzej mnie sprawdzi więc widze value.

Flop : Value od TT-JJ, flushdrawów, Ax. Nie wiem czy vs ryba nie lepiej wyżej sizing.
      Turn : To samo co na flopie - value.
      River : Teoretycznie uzupełniło się JT, prędzej suited. KK-AA jest tyle samo kombo co TT-JJ. Nie wiem czy wcześniej nie powinienem przypisać mu też niższych pocketów. I o zgrozo, powinienem jednak mu przypisać te slowplayowane sety.
  • 8 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 169
      Pytanie podstawowe - Dlaczego :
      Hero bets $0.28, UTG calls $0.28
      a nie:
      Hero bets $0.72, UTG calls $0.72 and is all-in
      ?

O ile na flopie niski bet dla indukcji jeszcze da się obronić skoro i tak na niemal każdej karcie wjeżdzasz drugą beczką to betowanie dalej nisko turna z bilionem drawów podchodzi pod kryminał.
    • oceter
      oceter
      Brąz
      Bo od turna na river zostawiłem mu na call, wyżej betowanie nie miało sensu bo by tylko raisnął swoję resztkę i tyle. Z drawami widzisz tylko 2 streety value ? Na turnie psb moze zrzucic, ale moze racja jesli sa 2 streety value. W takim razie optuje za wyzszym betem na flopie
    • taczkadrzewa
      taczkadrzewa
      Srebro
      na forum od: 05.04.2017 Posty: 166
      Cześć, myślę że raise pre 4bb, flop 1/2 i na turn wrzuta. Vs ryba swój top range trzebay raisowac pre.
    • oceter
      oceter
      Brąz
      Chyba miales na mysli 4bb+3bb pre ?
    • LeborW
      LeborW
      Brąz
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 411
      Chodziło mu raczej o 4x pre. Na turnie masz wrzute, fiszeł sprawdzi z szerokim zasiegiem. Z QQ masz value w 3bet na regów a co dopiero na fisha
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      na forum od: 07.11.2011 Posty: 463
      Moim zdaniem wyżej flop i wjazd na turnie. Shortstack, bardzo mokry board. Shovem na turnie dostaniesz value od FD, SD (żaden busted draw nie zapłaci Ci już na riverze) i overpairs ( TT i JJ spokojnie callują do 3betu na UTG). Nie widzę w jego zasięgu AA i KK, ponieważ pewnie grałby 4bet preflop.
    • halabasa
      halabasa
      Srebro
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 637
      pre: 3bet for value easy... spodziewam się że sprawdzi 3beta z AJo+, ATs+, siuted brodwaye, off możę KQo, pokety 77+??.. 4betował by często AA,KK,QQ,AK nie wiem jak JJ musiał byś dać więcej stat, ale próbka też nie za duża.

flopo: nic nie powiedziałaś o jego postflopie, fold to cbet, AFq etc?... raczej cały jego flating range sprawdzi wyższy sizing, sety, TP (nie wiem czy ma jakieś 9x, MOŻE A9s, T9s, z tymi statami raczej nie otwiera ani J9s, Q9s,K9s...),

turn: gdyby spadł :club: to miejszy sizing miał by sens bo może miał by jakieś 2 overy + back door FD z flopa,
      a tak to od razu wal mu tego pota. w sumie jeśli ma FD to zawsze +2overy i tak łatwo się nie odklei na turnie, TP też nie zrzuci, jeśli jakieś ma.. sety może mieć slow playowane ale rzadko, jeżeli tak to cooler bo masz dużą przewagę rangu i będziesz zarabiał na takiej linii o wile więcej niż stracisz czasami VS sety.

river: po takiej akcji to check żeby może stabnoł z missed FD bo to ma na pewno w rangu, a 9x są mocno wątpliwe. a reszta Cię bije oprócz JJ-TT... ma jakieś 12 combo missed flush drawów , 18 combo over par i setów... po twoim becie wyrzuca missed FD. jak nie betujesz to jest chociaż szansa że stabnie, plus TT-JJ, A9s sam dorzuci, czyli czekając dajesz mu wrzucić 24 combo które bijesz a betując sprawdza cię tylko 18 combo z których 6 Cie bije
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 281
      wyzej flop i wrzuta na turnie, nie widze tutaj zadnego sensu tak niskiego beta
      drawy nie placa juz na riverze a dla jego parek moze tam spasc masa kiepskich kart