Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 KK

• Johny3224
      Johny3224
      Srebro
      na forum od: 15.06.2017 Posty: 8
      Known Players:
      MP3: $2,00 - 100 bb
      CO: $1,80 - 90 bb
      BU: $2,08 - 104 bb
      SB: $2,00 - 100 bb
      BB: $2,00 - 100 bb

0.01/0.02 No Limit Hold'em (5 Handed)
      Hand recorder for this hand: PokerStrategy.com SideKick 2.1.30121.1

Preflop: Hero is SB with K:spade: , K:diamond:
      Hero posts small blind ($0,01), BB posts big blind ($0,02), MP3 raises for $0,06, CO folds, BU calls, Hero 3-bets $0,25, BB folds, MP3 calls, BU folds

Flop: ($0,60 - 30 bb) A:spade: , J:club: , 3:heart: (2 Players)
      Hero bets $0,26, MP3 calls

Turn: ($1,12 - 56 bb) 3:diamond: (2 Players)
      Hero checks, MP3 bets $0,53, Hero folds, MP3 gets uncalled back ($0,53)

Comment
  • 5 odpowiedzi
    • Mikson92
      Mikson92
      Diament
      na forum od: 13.12.2011 Posty: 1 070
      Fajnie by było gdybyś napisał cokolwiek na temat swojego sposobu myślenia w tym spocie. Według mnie sizing na flopie bardzo dobry. Na turnie nie bardzo masz czego szukać na taki betsizing. GG
    • Johny3224
      Johny3224
      Srebro
      na forum od: 15.06.2017 Posty: 8
      Dzięki
      W spocie grałem przeciwko graczowi rekreacyjnemu dlatego ciężko było mi przypisac zasięg calla na squeeze.
      Flop spadł nieciekawy dlatego postawiłem c-bet. Zastanawia mnie tylko czy nie lepiej było zagrac check/call na flopie, bo na turnie juz nie na czego szukac.
    • tiltlover
      tiltlover
      Brąz
      na forum od: 25.05.2016 Posty: 90
      Napisane przez Johny3224
      Flop spadł nieciekawy dlatego postawiłem c-bet.
      To nie jest żaden powód.

Preflop: większy sizing, bedziesz grał bez pozycji, masz super rękę, chcesz budować pulę, nie chcesz im dać tanio dokładać.
      Flop: Ten board trafia w twój range bardzo mocno, więc ja bym powiedział, że flop dla Ciebie bardzo ciekawy. I teraz jeśli nie masz strategii betu całym rangem na tym flopie to proponuje x/c. Dołożysz do tego jakieś monstery + niskie Ax i bedzie spoko. Turn: Jak poprawia gram fold, którym nie musisz się zbytnio przejmować, bo masz mocniejsze ręce w tym spocie.
    • pawelplay
      pawelplay
      Srebro
      na forum od: 27.11.2014 Posty: 253
      Betem na flopie nie wyrzucisz żadnej lepszej ręki a jest niewiele rąk na tak wysokim flopie, które Cie sprawdzi. Ja tu gram x/call i folduje na drugi bet na turnie.
    • oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 432
      Pre wysoko 3betnales, jezeli to ryba ktory lubi callowac takie bety to moze byc :f_thumbsup:

Na flopie nie widzę cbeta for value ani dla blefu, gość na pewno sprawdzi jakieś Ax których będzie miał sporo, nie ma tu flush drawów, jedynie gutshoty. Jak ryba to teoretycznie Jx i pockety można dorzucić. Dla mnie X/C

Na turnie as played myślę że good fold. Gdyby poszedł X, X na flopie na turnie można i X/C vs nie ogromny sizing albo zastanowić się nad thin value betem - chętniej już callnie coś innego niż Ax. Gdyby turn był też przeczekany można na river myślec o thin value becie za 0,33-0,4 pota

Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć bez żadnych info o przeciwniku