Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

0.25$ Ak close spot

• jimmyjames30
      jimmyjames30
      Brąz
      na forum od: 01.08.2015 Posty: 1 039
      PokerStars - 10/20 NL (3 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: 25 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      BTN: 24.5 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      Hero (SB): 25.5 BB

Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:club: K:diamond:

BTN calls 1 BB, Hero raises to 3 BB, BB calls 2 BB, BTN calls 2 BB

Flop: (9 BB, 3 players) 6:heart: T:club: J:diamond:
      Hero bets 3.6 BB, BB calls 3.6 BB, BTN raises to 21.5 BB and is all-in, [color=red]Hero...

I teraz tak

Stół: J:diamond: 6:heart: T:club:
             Equity  Wygrana  Podział
      MP2    25.33%   25.12%    0.21% { AcKd }
      BU     27.25%   25.96%    1.29% { 77, 6d6h, K6s, Q9s, Q6s, J9s-J4s, T9s, 98s, Ad6d, Ah6h, J9o-J7o, Ah6d, As6d, As6h, Ac6d, Ac6h, Ac6s, Qh9d, Qh9s, Qh9c, Qs9d, Qs9h, Qs9c, Qc9d, Qc9h, Qc9s, JhTd, JsTd, JsTh }
      BB     47.42%   46.01%    1.41% { 99, 66, AJs, KQs, QJs, J6s+, T6s, KdJd, KhJh, AdTd, AhTh, 9d8d, 9h8h, AJo, KJo, QJo, J9o+, J6o, T6o, AhTd, AsTd, AsTh, AcTd, KhQd, KsQd, KsQh, KcQd, KcQh, KcQs, 9h8d, 9s8d, 9s8h, 9c8d, 9c8h, 9c8s }

Przypisalem im taki zasięg, zakladajac ze z niektorymi kartami zagra call np w 50% czasu, pytanie czy dobrze? Dopiero zaczynam sie bawic w analize dlatego prosze bardziej doswiadczonych graczy o analize tych zasiegów,
      potrzebuje 32% equity, tu mam 25% jak sprawdzi BB, 40% jak zrzuci, jak to wiec policzyc?
  • 7 odpowiedzi
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 41
      Pierwsze primo nie podoba mi sie sizing raisu pre, powinien wynosić coś stylu 3.5BB-4.5BB tak żeby zniechęcić gracza na BB do callu, bet na flopie jest też średni, lepiej zagrać check/call mały bet albo check/fold do dużego beta.
      Te range są totalnie z dupy, nie rozumiem ich xD
      Gracz na BU wsunąłby na flopie z 77? Z 6x? Wiem, że to 0.25$, ale chyba ludzie aż tak nie spazzują (a jeśli tak, to shove pre być może byłby najlepszym wyjściem).
      BB ma już sensowniejszy range, choć rzeczy typu 99, czy AJs myślę, że by wsunął pre.
      I nie wiem co tu chcesz liczyć, easiest fold of your life, biorąc pod uwagę, że nawet na drawy masz średnie equity.
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 839
      a co sądzicie o iso wrzutce? :f_cool:
    • jimmyjames30
      jimmyjames30
      Brąz
      na forum od: 01.08.2015 Posty: 1 039
      Przeciez musze mu wrzucic czesc range'u który byłby zagrany źle, dlaczego miałbym obstawiać że fish zagra zawsze tak jak powinien czy to nie bez sensu? Plus spazzuja na tyle, a nieraz gorzej, ale nie wrzucilem mu wszystkich kombinacji niektórych kart, ogólnie starałem się wrzucić mu zakres w którym będzie troszke spazzów, ale głównie takie karty które tak rozgrywają przeciętni gracze na tym limicie.
      Tak uczył zapolek i tak robie range, myślałem, że inni też tak robią?

To jest easy fold? Musze dorzucić 350 żeby móc wygrać pule 1115, 4 outy do nutsa, 6 outow do TPTK no i spore equity jeśli wrzuca oesd.

retrograde87 iso w sensie moja wrzutka pre? Czy chodzi Ci o to jego zagranie na flopie? Jeśli pierwsze to myśle, że za mocna karta,
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 454
      sizing iso pre przejdzie aczkolwiek też bym wolał 4bb zagrać, na flopie gram x/decide, szczególnie, że jesteśmy OOP
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 41
      Napisane przez jimmyjames30
      Przeciez musze mu wrzucic czesc range'u który byłby zagrany źle
      Ale ktora czesc? 10%? 20%? Czemu nie wrzucisz 27o, totalnego spazza? Czujesz ten problem? Albo nadasz mu sensowny range, albo nie masz na czym sie oprzec jak to spazzer, a wtedy juz lepiej myslec nie kategoriami co on ma, a co Ty masz.

Napisane przez jimmyjames30 To jest easy fold? Musze dorzucić 350 żeby móc wygrać pule 1115, 4 outy do nutsa, 6 outow do TPTK no i spore equity jeśli wrzuca oesd.
      Nie wiesz co zrobi BB, jestes behind, a grasz na fisha, ktorego mozesz ograc później. A niektore outy czasem beda poblokowane.
    • tematznany
      tematznany
      Brąz
      na forum od: 29.04.2008 Posty: 922
      ISO AI>ISO chips
      Jeżeli masz problemy z grą postflop to lepiej uprościć sobie decyzję. Twój AI nie wygląda aż tak silnie i możesz zostać sprawdzony przez słabszego Ax, albo inne ręce co jest możliwe na tych stawkach.
      Z SB powinieneś grać AI z A5+ vs BU limp.

Jeżeli jednak robisz ISO chips to min. 4bb.
      FLOP zdecydowanie gram x/decide vs 2 przeciwników i x/c jeżeli jeden z nich zagra nawet betpot.

Twoja linia nie trzyma się niczego i zachęca rywali do głupich zagrań.
      Range jaki im dajesz jest bez sensu, losowo wybrany. Standardowo dałbym BTN: TP+, oesd, pair+gs, pair+overcard (50% czasu).

Wg twojej linii musisz foldować ten spot.
      Pozdrawiam
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 839
      Są rozne tabelki strategie.To co napisal kolega wyzej jest dobrym argumentem aby tu wrzucic. Raczkuje tu dopiero wiec poki co jestem słuchaczem:)