Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dzięki żegnam .

• dlugassss
      dlugassss
      Brąz
      na forum od: 22.03.2015 Posty: 142
      Witam!
      dlugasss się kłania,
      Chciałbym podziękować wszystkim którzy śledzili moje blogi (całe 2 - jeden MTT stary i SH jeszcze starszy) całemu zespołowi pokerstrategy za udestępnianie materiałów, nagrywanie filmów szkoleniowych, trenerom, adminom DZIĘKI!
      Chciałbym podziękować użytkownikom za fajne blogi... djalbert, pan mórz,weirdcrip, justyna,trzasku,badnewz01, ten typ z mexyku:) i wiele, wiele innych które śledziłem, a nie pamiętam (przeprzaszam)
      Dziś kończę przygodę z pokerem online..., gracz przegrwający od kilku lat,już za dużo zarobiliśćie na mnie :f_drink: także dość..., poprostu to nie dla mnie. Zostało mi na PP 15$ jakby ktoś chciał to mogę oddać:-) a i Panie...,
      Napisane przez HatchetHarry75
      to bym najpierw osobiście spuścił babie wpierdol
      Za ten sam tekst powinieneś 42 -latku (jak sam pisałeś) w RYJ dostć, mam nadzęję ze kiedyś na siebie trafimy, bo gardzę osobami które, są zdeterminowane bić kobietę. JESTEŚ ŚMIEĆ!!!!.

Reszcie społeczności pokerstrategy. serdecznie dziękuję i pozdrawiam :f_drink:

Edit: jeden z lepszych blogów... od maszynisty do grindera w Tajlandii :f_drink:

Edit2: Te 15$ już mają właściciela😊
  • 20 odpowiedzi
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 667
      :milord:
    • Kubex11
      Kubex11
      Złoto
      na forum od: 07.07.2013 Posty: 44
      Do zobaczenia za tydzień
    • dlugassss
      dlugassss
      Brąz
      na forum od: 22.03.2015 Posty: 142
      Napisane przez Kubex11
      Do zobaczenia za tydzień
      może wrócę jak dobra zmiana wprowadzi Lotto Pokera
      :yaoming:
    • xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      na forum od: 18.03.2013 Posty: 680
      Napisane przez Kubex11
      Do zobaczenia za tydzień
      Nie przesadzajmy, jeśli już napisał posta pożegnalnego to myśle że z miesiąc wytrzyma :f_thumbsup:
    • gram1993
      gram1993
      Brąz
      na forum od: 06.01.2011 Posty: 2
      trzymaj się! :)
    • Pietrenko
      Pietrenko
      Srebro
      na forum od: 26.01.2010 Posty: 831
      Powodzenia! Pyknij te 15$ na PP do Pietrenko :D
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 196
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 965
    • HatchetHarry75
      HatchetHarry75
      Brąz
      na forum od: 08.03.2017 Posty: 224
      Napisane przez dlugassss
      Za ten sam tekst powinieneś 42 -latku (jak sam pisałeś) w RYJ dostć, mam nadzęję ze kiedyś na siebie trafimy, bo gardzę osobami które, są zdeterminowane bić kobietę. JESTEŚ ŚMIEĆ!!!!.
      Do zobaczenia przy stołach po następnej wypłacie (Twojej)
    • JasiuZ
      JasiuZ
      Brąz
      na forum od: 04.04.2009 Posty: 314
      Napisane przez Marta
      Nie zal ci, ze nie zrobilas tego samego? Przez tyle lat na tej samej pozycji, a portal doprowadzony prawie do upadku. Troche dziwnie, to wyglada w kontekscie poprzedniej zalogi i tego, ze nie przestali sie rozwijac i nie bali sie isc dalej.
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 897
      Serio odchodzisz?
      Przykre to...
      Taki widocznie nasz los...
      Wykruszamy się...
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 965
      Napisane przez JasiuZ
      Napisane przez Marta
      Nie zal ci, ze nie zrobilas tego samego? Przez tyle lat na tej samej pozycji, a portal doprowadzony prawie do upadku. Troche dziwnie, to wyglada w kontekscie poprzedniej zalogi i tego, ze nie przestali sie rozwijac i nie bali sie isc dalej.
      Cześć JasiuZ,

Jedyne, czego mi żal, to fakt, że pokerzyści (szczególnie "długoterminowcy") nie rozumieją do końca co się wydarzyło na przestrzeni kilku ostatnich lat i tego, jaki to miało wpływ na przemysł pokerowy, również bezpośrednio na PokerStrategy.

W skrócie można to podzielić na 2 fazy: przed Black Friday (kwiecień 2011) i po. Do Black Friday, rynek pokerowy rósł, zainteresowanie pokerem było spore. PokerStrategy oferowało darmowe $50, szczególnie popularne na Full Tilt Poker. Firma miała kilkuset pracowników, zatrudniała najlepszych trenerów, każde community miało kilku adminów (jeden od forum, inny od oferty szkoleniowej itd.). Sporo się działo: eventy, promocje, napływ nowych użytkowników. To były czasy "starych adminów". W 2011 roku to się zmieniło - klik. Trend się odwrócił i w kolejnych latach można było zaobserwować spadek ilości graczy, co dla operatorów i pośredników (PokerStrategy) oznaczało spadek zysków, a tym samym konieczność wprowadzenia zmian. Od tego czasu, z roku na rok traffic i zainteresowanie pokerem online spadało. W 2011 r. również zmienił się team w PokerStrategy. Na dzień obecny w PokerStrategy jest o wiele mniej etatowych pracowników. Każdy z nas ma o wiele więcej obowiązków niż jest to widoczne z perspektywy strony/forum.

Rozumiem, że nikt nie jest zadwolony, kiedy oferta się kurczy i nie jest "jak dawniej". Jednak bez zmian, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich kilku lat, pewnie byśmy już nie rozmawiali na tym forum. Ocenianie czyjejś pracy bez zrozumienia działań firmy i bez świadomości za co dana osoba jest tak naprawdę odpowiedzialna, jest trochę przykre. Jednak, jeżeli już musisz znaleźć kozła ofiarnego, to niech tak będzie. :)

Pozdrawiam

@dlugassss - wybacz ten offtop (o ile jeszcze tu jesteś)
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 266
      Gdzie jest Jakup??
    • Michasia
      Michasia
      Brąz
      na forum od: 27.10.2009 Posty: 1 779
      Starzy admini jakby nie zatrudniali trenerów czarodziejów co mają po wygrane 1 mln $ to pewnie by dalej pracowali.
    • JasiuZ
      JasiuZ
      Brąz
      na forum od: 04.04.2009 Posty: 314
      .
    • quattroworld
      quattroworld
      Brąz
      na forum od: 10.02.2016 Posty: 381
      Napisane przez dlugassss
      Edit: jeden z lepszych blogów... od maszynisty do grindera w Tajlandii :f_drink:
      Pewnie wrócisz także chciałem tylko napisać DZIĘKUJE :)
    • bardeq
      bardeq
      Brąz
      na forum od: 04.06.2010 Posty: 8
      a ja podbijam. kto jest mocny , a nawet najmocniejszy to wyzywam go na pojedynek. Dawać pały. Czysty hazaaaard. Cały ten portal jak i "nazi"najwięksi gracze to nic jak pały, więc kto podejmie rekawice, parówy? Od zera do 100k to chcę grać? Poker to niestety czysty hazard... a wszyscy co sadzą inaczej to pały i wyzywam ich na pojednek pałensje
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 266
      Napisane przez bardeq
      a ja podbijam. kto jest mocny , a nawet najmocniejszy to wyzywam go na pojedynek. Dawać pały. Czysty hazaaaard. Cały ten portal jak i "nazi"najwięksi gracze to nic jak pały, więc kto podejmie rekawice, parówy? Od zera do 100k to chcę grać? Poker to niestety czysty hazard... a wszyscy co sadzą inaczej to pały i wyzywam ich na pojednek pałensje
      Lekarze z tworek szukają ciebie.
    • Kodzak111
      Kodzak111
      Basic
      na forum od: 21.05.2018 Posty: 3
      Mam na imię Patryk i jestem nowym graczem.
    • 1
    • 2